OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

W grudniu odbyła się w naszej szkole XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Humanistycznego Alfik. W zmaganiach wzięło udział 18 uczniów z klas II i 9 z klas III.

Wśród naszych uczestników znalazły się osoby, które uzyskały świetne rezultaty:

W klasach II bardzo dobry wynik osiągnęła Amelia Purol z kl. 2a (3 miejsce w województwie) i Nina Niesiołowska z kl. 2a (17 miejsce w województwie). Konrad Walasek z kl. 2a (22 miejsce w województwie) i Krzysztof Myśliński z kl. 2b (25 miejsce w województwie) mogą poszczycić się wynikami dobrymi w swojej grupie wiekowej.
W klasach III najlepszy wynik osiągnęła Nadia Karolak z klasy 3d ( 100% - 1 miejsce w województwie, 1 miejsce w kraju). Bardzo dobre wyniki w tej kategorii wiekowej osiągnęli: Paweł Grzenkowicz z kl. 3a (5 miejsce w województwie), Oliwier Skotnicki z kl.3a (53 miejsce w województwie), Amelia Siedliska z kl. 3b (19 miejsce w województwie), Zuzanna Cholewińska z kl. 3b (43 miejsce w województwie), Antonina Pierścieniak z kl. 3b (47 miejsce w województwie), Karolina Hrynkiewicz z kl. 3d (13 miejsce w województwie) oraz wynik dobry Natalia Kotarba z kl. 3b (74 miejsce w województwie).
Cieszy nas ogromnie, że uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w województwie i w kraju.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach humanistycznych.