Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
WYPRAWKA 2017/2018
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - Najlepszy sportowiec 2009/2010

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2009/2010

  1.  Szymon Krawiec VIa - 1334 pkt.
  2.  Mateusz Kass VIc - 1282 pkt.
  3.  Cyryl Groth VIa - 1194 pkt.
  4.  Szymon Brechelke VIc - 1106 pkt.
  5. Aleksander Bohentyn VIa - 1019 pkt.
  6. Piotr Stewa VIb - 940 pkt.
  7. Artur Szreder VIa - 651 pkt.
  8. Aleksander Działak VIb - 554 pkt.
  9. Kamil Lik - VId 538 pkt.
  10. Brajan Wierciszewski VIa - 495 pkt.
  11. Jakub Łacki VIc - 468 pkt.
  12. Sebastian Woźniak VIb - 436 pkt.
  13. Jakub Kasprzyk VIa - 352 pkt.
  14. Szczepan Wójcik VIa - 314 pkt.
  15. Daniel Labudda Vb - 304 pkt.
  16. Mateusz Rybicki VId - 293 pkt.
  17. Dominik Cwilik Vd - 209 pkt.
  18. Mateusz Wydra VIa - 192 pkt.
  19. Krystian Baboszyn- 143 pkt.
  20. Mateusz Dąbrowski VIa - 135 pkt.
  21. Dawid Grzywiński IVc - 109 pkt.
  22. Szypuła Paweł Vd - 106 pkt.

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2009/2010

  1. Natalia Murawska VIc - 775 pkt.
  2. Martyna Klawikowska VIb - 671 pkt.
  3. Dominika Wargulewicz - Malinowska Vd - 563 pkt.
  4. Kinga Butowska IVc - 516 pkt.
  5. Angelika Wilczyńska VId - 439 pkt.
  6. Maja Cywińska Va - 430 pkt.
  7. Monika Czarnecka VIc - 393pkt.
  8. Kamila Hinz IVb - 296 pkt.
  9. Kalina Marcewicz Va - 228 pkt.
  10. Marietta Błoch VIb - 222 pkt.
  11. Joanna Olszewska VIb - 217 pkt.
  12. Julita Lejmanowicz VIc - 205 pkt.
  13. Natalia Labuda VIb - 191 pkt.
  14. Daria Dopke VId - 188 pkt.
  15. Nikola Krasowska IVa - 163 pkt.
  16. Jagoda Jojczyk VId - 138 pkt.
  17. Anna Semerling VIb - 132 pkt.
  18. Patrycja Zwolińska VId - 128 pkt.
  19. Anna Bruszkiewicz VIc - 117 pkt.
  20. Magdalena Zaparty VIc - 113 pkt.
  21. Paulina Kurecka VIa - 112 pkt.
  22. Wiktoria Sagan IVa - 106 pkt.
  23. Karolina Konkel VIa - 106 pkt.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)