Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2009/2010

I Międzyszkolne Zawody w Pływaniu

  • 5 złotych medali indywidualnie
  • 5 srebrnych medali indywidualnie
  • 5 brązowych medali indywidualnie
  • III miejsce sztafety klas I-III
  • III miejsce sztafety klas IV-VI

Czytaj więcej...

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

  • II miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

  • I miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej

  • VIII miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych

  • III miejsce reprezentacji chłopców
  • V miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej

  • I miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

XII Bieg Wielkanocny

  • I miejsce - Dawid Grzywiński IVc (chłopcy - 1999 i młodsi)
  • II miejsce - Dawid Gołąbek (chłopcy - 1999 i młodsi)
  • II miejsce - Kalina Marcewicz Va (dziewczeta - 1997/98)
  • III miejsce - Maja Cywińska Va (dziewczęta - 1997/98)
  • I miejsce - Aleksander Bochentyn VIa (chłopcy - 1997/98)
  • II miejsce - Artur Szreder VIa (chłopcy - 1997/98)
  • III miejsce - Mateusz Malinowski (chłopcy - 1997/98)

W "XII Biegu Wielkanocnym" naszą szkołę reprezentowało 88 uczniów. Dalsze miejsca można sprawdzić na www.mosir.rumia.pl (komunikaty).

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • XII miejsce - Natalia Murawska VIc
  • XXXVII miejsce - Mateusz Kass VIc 

I Mistrzostwa Rumi w Piłce Nożnej Dziewcząt

  • III miejsce

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej

  • II miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • I miejsce - Natalia Murawska VIc
  • I miejsce - Mateusz Kass VIc
  • VIII miejsce - Szymon Krawiec VIa
  • IX miejsce - Szymon Brechelke VIc
  • X miejsce - Cyryl Groth VIa
  • XIV miejsce - Artur Szreder VIa

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

  • I miejsce - Natalia Murawska VIc
  • I miejsce - Mateusz Kass VIc

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Rumi w Drużynowej Halowej Lekkoatletyce

  • I miejsce reprezentacji chlopców
  • II miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej

  • III miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

  • II miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Noworoczny Turniej Dzieci i Młodzików w Judo - sukcesy zawodników Judo UKS "Draco" Rumia

  • 1 złoty medal
  • 4 brazowe medale

Czytaj więcej...

Turniej Towarzyski Pierwszego Kroku w Judo - sukcesy zawodników Judo UKS "Draco" Rumia

  • 2 złote medale
  • 1 srebrny medal
  • 2 brązowe medale

Czytaj więcej...

VII Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Halowej Lekkiej Atletyce

  • 1 złoty medal
  • 1 srebrny medal

Czytaj więcej...

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów - zawodników Judo UKS "Draco" Rumia w roku 2009

  • I miejsce w "VIII Nadbałtyckim Turnieju Międzynarodowym w Judo"
  • II miejsce w "Turnieju Młodzieży Szkolnej i Gimnazjum w Judo", "Turnieju Ogólnopolskim w Judo", "Międzynarodowym Turnieju Judo w Braniewie"
  • III miejsce w "XI Turnieju Ogólnopolskim w Judo", "Turnieju Ogólnopolskim w Judo", "VIII Turnieju Międzynarodowym w Judo"
  • V miejsce w  "Turnieju Młodzieży Szkolnej i Gimnazjum w Judo", "XI Turnieju Ogólnopolskim w Judo", "Turnieju Ogólnopolskim w Judo"

Czytaj więcej...

VII Halowe Mistrzostwa Rumi w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych

  • 4 złote medale
  • 2 srebrne medale
  • 4 brązowe medale

Czytaj więcej...

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)