Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - Najlepszy sportowiec 2010/2011

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2010/2011

Rafał Rendaszka VIb - "Najlepszy Sportowiec Szkoły w roku szkolnym 2010/2011"

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2010/2011:

  1. Rendaszka Rafał VIb - 959 pkt.
  2. Grzywiński Dawid Vc - 814
  3. Mazurek Oskar Vd - 633
  4. Arendt Robert VIb - 632
  5. Voelkner Szymon VIa - 578
  6. Rochalski Kacper VId - 530
  7. Labudda Daniel VIb - 460
  8. Wojtaś Piotr Va - 291
  9. Gołąbek Mikołaj Va - 192
  10. Cwilik Dominik VId - 191
  11. Karłowski Mikołaj Vc - 182
  12. Baboszyn Krystian VIb - 150
  13. Szypuła Paweł VId - 146
  14. Pobłocki Patryk VIb - 123
  15. Wikowski Dominik Vd - 115
  16. Lewandowski Damian Vc - 113
  17. Pietroń Kamil VIb - 97
  18. Mucha Filip Vd - 91
  19. Czarnecki Denis Vb - 64
  20. Komorowski VId - 62
  21. Waszkiewicz VId - 62
  22. Rożek Antoni Vd - 62

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2010/2011

Maja Cywińska VIa - "Najlepszy Sportowiec Szkoły w roku szkolnym 2010/2011"

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2010/2011:

  1. Cywińska Maja VIa - 867 pkt.
  2. Wargulewicz-Malinowska Dominika VId - 758
  3. Thomaidou Katerina IVb - 619
  4. Abramek Monika VIb - 556
  5. Herta Paulina Vb - 520
  6. Okroj Agata Vd - 439
  7. Hinz Kamila Vb - 425
  8. Krasowska Nikola Va - 423
  9. Marcewicz Kalina VIa - 394
  10. Butowska Kinga Vc - 369
  11. Nakielska Oliwia VIa - 323
  12. Sagan Wiktoria Va - 311
  13. Orlicka Magdalena Vb - 301
  14. Kulesza Patrycja VIc - 269
  15. Krauze Nicole VIa - 247
  16. Jaworowska Martyna VIa - 170
  17. Lewandowska Agnieszka VIb - 154
  18. Niemczyk Marta IIId - 138
  19. Dejewska Wioleta IVd - 138
  20. Morawiec Wiktoria Vc - 116
  21. Szarwińska Natalia VIa - 110
  22. Trendel Anna VIa - 100

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)