Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2010/2011

XV Mistrzostwa Rumi w Sztafetach Olimpijskich o Puchar Dyrektora MOSiR'u

  • I miejsce sztafety chłopców kl. VI

  • II i III miejsce sztafet dziewcząt kl. VI

  • III miejsce sztafety chłopców kl. V

  • I miejsce sztafety dziewcząt kl. V

  • II i III miejsce sztafet dziewcząt kl. IV

II Międzyszkolne Zawody w Pływaniu

  • 6 złotych medali indywidualnie
  • 8 srebrnych medali indywidualnie
  • 2 brązowe medale indywidualnie
  • IV miejsce sztafety klas I-III
  • II miejsce sztafety chłopców klas IV-VI

Czytaj więcej...

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym

  • III miejsce reprezentacji chłopców
  • IV miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej

  • III miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

VII Halowe Mistrzostwa Rumi w Drużynowej Lekkiej Atletyce

I miejsce drużynowo reprezentacji dziewcząt

I miejsce drużynowo reprezentacji chlopców

  • XI złotych medali
  • IV srebrne medale
  • IV brązowe medale

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Koszykowej

  • II miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Unihokeja

  • II miejsce reprezentacji naszej szkoły

Czytaj więcej...

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

  • IX miejsce Kingi Butowskiej na dystansie 50m stylem klasycznym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

  • I miejsce Kingi Butowskiej na dystansie 50m stylem klasycznym
  • IV miejsce Marty Niemczyk na dystansie 25m stylem klasycznym
  • VII miejsce Szymona Voelkner na dystansie 50m stylem grzbietowym
  • IX miejsce Rafała Rendaszke na dystansie 50m stylem dowolnym

Turniej Taneczny o Puchar Burmistrza Rumi

  • I miejsce Mateusza Bradtke VIc w kategorii solo - poping
  • II miejsce Wiktorii Ziegiert w kategorii solo - taniec współczesny
  • V miejsce Sandry Chodowiec w kategorii solo - taniec współczesny

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

  • I miejsce Kingi Butowskiej na dystansie 50m stylem klasycznym
  • II miejsce Marty Niemczyk na dystansie 25m stylem klasycznym
  • III miejsce Rafała Rendaszka na dystansie 50m stylem dowolnym
  • III miejsce Szymona Voelkner na dystansie 50m stylem grzbietowym

Czytaj więcej...

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

  • V miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

  • III miejsce reprezentacji dziewcząt

Czytaj więcej...

X Otwarte Mistrzostwa Rumi w Wielobojach LA

  • VII złotych medali
  • XII srebrnych medali
  • II brązowe medale

Czytaj więcej...

XIV Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce

  • XII złotych medali 
  • XII srebrnych medali
  • VII brązowych medali

Czytaj więcej...

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)