Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2011/2012

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Lekkoatletyce

  • VIII złotych medali
  • VI srebrnych medali
  • VII brązowych medali

Osiągnięcia reprezentacji dziewcząt:

Skok w dal z miejsca:

  • Patrycja Bollin VIa - I miejsce
  • Magdalena Orlicka VIb - II miejsce
  • Dagmara Hirsz VIc - III miejsce
  • Nikola Krasowska VIa - IV miejsce
  • Wiktoria Morawiec VIc - V miejsce

Skok wzwyż:

  • Nikola Krasowska VIa - I miejsce
  • Aleksandra Mroczek VIb - III miejsce
  • Anna Jałocha VIc - VII miejsce
  • Natalia Panasiuk Va - VIII miejsce
  • Weronika Hoppe VId - X miejsce

Pchnięcie piłką lekarską:

  • Magdalena Orlicka VIb - I miejsce
  • Wiktoria Morawiec VIc - III miejsce
  • Patrycja Bollin VIa - VII miejsce
  • Nina Piesik Vc - VIII miejsce
  • Michalina Rosinke Vd - X miejsce
  • Aleksandra Mroczek VIb - XI miejsce

30m:

  • Katerina Thomaidou Vb - I miejsce
  • Michalina Rosinke Vd - II miejsce
  • Wioleta Dejewska Vd - VII miejsce
  • Anna Jałocha VIc - IX miejsce
  • Hinz Kamila VIb - X miejsce

600m:

  • Katerina Thomaidou Vb - I miejsce
  • Weronika Hoppe VId - III miejsce
  • Kamila Hinz VIb - IV miejsce
  • Agata Okroj VId - V miejsce
  • Dagmara Hirsz VIc - VI miejsce
  • Wioleta Dejewska Vd - XII miejsce

Osiągnięcia reprezentacji chłopców:

Skok w dal z miejsca:

  • Bartosz Koc VId - I miejsce
  • Mikołaj Gołąbek VIa - II miejsce
  • Marcin Michalak VIa - II miejsce
  • Antoni Rożek VId - IV miejsce

Skok wzwyż:

  • Piotr Młynarczykowski Vb - II miejsce
  • Oskar Mazurek - III miejsce
  • Mikołaj Gołąbek VIa - IV miejsce
  • Dawid Grzywiński VIc - V miejsce
  • Paweł Flatau - VIII miejsce

Pchnięcie piłką lekarską:

  • Antoni Rożek VId - I miejsce
  • Marcin Nadolny VIa - II miejsce
  • Denis Czarnecki - VI miejsce
  • Paweł Flatau - X miejsce

30m:

  • Marcin Michalak VIa - I miejsce
  • Piotr Wojtaś VIa - III miejsce
  • Oskar Mazurek - VI miejsce

1000m:

  • Mikołaj Karłowski VIc - III miejsce
  • Dawid Grzywiński VIc - IV miejsce
  • Piotr Młynarczykowski Vb - V miejsce
  • Bartosz Koc VId - VI miejsce
  • Szymon Makarski VId - VIII miejsce
  • Piotr Wojtaś VIa - X miejsce

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)