Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2011/2012

XVI Mistrzostwa Rumi w Sztafetach Olimpijskich o Puchar Dyrektora MOSiR

  • II miejsce sztafety dziewcząt klas IV
  • I i II miejsce sztafet dziewcząt klas V
  • I miejsce sztafety chłopców klas V
  • I i II miejsce sztafet dziewcząt klas VI
  • I miejsce sztafety chłopców klas VI


II miejsce sztafety dziewcząt klas IV
w składzie:
- Natalia Grablowska IVa - 800m
- Monika Hinz IVc - 400m
- Michalina Świercz IVc - 200m
- Maja Rochalska IVa - 200m

IV miejsce sztafety dziewcząt klas IV w składzie:
- Wiktoria Ptach IVb - 800m
- Monika Kotłowska IVd - 400m
- Wiktoria Henning IVb - 200m
- Magdalena Olszowy IVb - 200m

IV miejsce sztafety chłopców klas IV w składzie:
- Jakub Bogucki IVb - 800m
- Krzysztof Woźniak IVb - 400m
- Dawid Moniak IVb - 200m
- Radosław Krawiec IVa - 200m


I miejsce sztafety dziewcząt klas V
w składzie:
- Katerina Thomaidou Vb - 800m
- Wioleta Dejewska Vd - 400m
- Natalia Panasiuk Va - 200m
- Michalina Rosinke Vd - 200m

II miejsce sztafety dziewcząt klas V w składzie:
- Paulina Klinkosz Vb - 800m
- Natalia Rózga Va - 400m
- Weronika Sapińska Vc - 200m
- Adriana Sygałło Vb - 200m


I miejsce sztafety chłopców klas V
w składzie:
- Krzysztof Chodnicki Vc - 800m
- Kacper Brechelke Vc - 400m
- Karol Lipiński Va - 200m
- Michał Terlecki Vd - 200m


I miejsce sztafety dziewcząt klas VI
w składzie:
- Magdalena Orlicka VIb - 800m
- Anna Jałocha VIc - 400m
- Aleksandra Mroczek VIb - 200m
- Wiktoria Morawiec VIc - 200m

II miejsce sztafety dziewcząt klas VI w składzie:
- Weronika Hoppe VId - 800m
- Nikola Krasowska VIa - 400m
- Magdalena Konkel Vc - 200m
- Nikola Adamczyk VIc - 200m


I miejsce sztafety chłopców klas VI
w składzie:
- Bartosz Koc VId - 800m
- Oskar Mazurek VId - 400m
- Antoni Rożek VId - 200m
- Marcin Michalak VIa - 200m

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)