Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2011/2012

"Marsz Nordic Walking z okazji 67. rocznicy wyzwolenia Wejherowa"


10 marca 2012r.
nasi Nordic Walkerzy przyłączyli się do "Marszu Nordic Walking z okazji 67.rocznicy wyzwolenia Wejherowa". Otwarcia imprezy na Placu Wejhera dokonał Rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Profesor Waldemar Moska. Prezes Polskiej Federacji Nordic Walking pan Olgierd Bojke przeprowadził instruktaż oraz pokaz prawidłowej techniki marszu Nordic Walking. Po rozgrzewce ruszyliśmy ulicami Wejherowa kierując się w stronę Nordic Walking Park. Mimo niesprzyjającej aury wszyscy świetnie poradzili sobie z pokonaniem sześciokilometrowej trasy docierając do harcerskiej bazy obozowej Cedron. Tam uczestnicy mogli odpocząć przy ognisku i delektować się smacznym poczęstunkiem. 

Uczestnicy "Marszu z okazji 67. rocznicy wyzwolenia Wejherowa":
 • Anna Butowska Va
 • Nikola Adamczyk VIc
 • Kinga Butowska VIc
 • Patrycja Kwidzińska VIc
 • Marta Podgajna VIc
 • Joanna Roszewicz VIc
 • Daniel Szmulewski VIc
 • Dorina Działak VId
 • Weronika Hoppe VId
 • Alessandra Carla Piano VId
 • Alicja Świątek Brzezińska VId
 • Pan Jacek Butowski - Rodzic

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)