Archiwum: Sport - wydarzenia 2011/2012

"IV Bieg Wielkanocny"

14 kwietnia 2012r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "IV Biegu Wielkanocnym" zorganizowanym przez Urząd Miasta Rumi, MOSiR Rumia, Parafię Podwyższenia św. Krzyża, SL SALOS Rumia. Celem imprezy było podkreślenie radości Świąt Zmartwychwstania, idea braterstwa, pokoju i jedności mieszkańców naszego miasta oraz popularyzacja biegania. Po uroczystym otwarciu, uczestnicy wystartowali w swoich kategoriach wiekowych. Po biegach na wszystkich czekał poczęstunek i loteria fantowa. Zwycięzcy wyróżnieni zostali nagrodami rzeczowymi i medalami.

II miejsce Moniki Hinz IVc w kategorii dziewcząt urodzonych w 2001r. i młodszych
II miejsce Dawida Moniak IVb w kategorii chłopców urodzonych w 2001r. i młodszych
III miejsce Krzysztofa Woźniak IVb w kategorii chłopców urodzonych w 2001r. i młodszych
I miejsce Kateriny Thomaidou Vb w kategorii dziewcząt urodzonych w 1999/2000r.
II miejsce Weroniki Hoppe VId w kategorii dziewcząt urodzonych w 1999/2000r.
I miejsce Bartosza Koc VId w kategorii chłopców urodzonych w 1999/2000r.
II miejsce Dawida Grzywińskiego VIc w kategorii chłopców urodzonych w 1999/2000r.