Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2011/2012

"Polska Biega"

19 maja 2012r. uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w kolejnej edycji "Biegaj Razem z Nami" w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Bieg rozpoczął się o godz. 9.00 na stadionie MOSiR w Rumi. Przez 30 minut uczestnicy biegali we własnym tempie, ponieważ taki wysiłek korzystnie wpływa na organizm i zdrowie. Po zakończonym wysiłku na wszystkich czekał poczęstunek i losowanie nagród.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)