Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2011/2012

Zakończenie Sportowego Roku Szkolnego

15 czerwca 2012r. podczas "XVI Sztafet Olimpijskich o Puchar Dyrektora MOSiR" uroczyście zakończyliśmy sportowe zmagania w bieżącym roku szkolnym. Uczestnicy podziwiali elementy ceremoniału olimpijskiego z udziałem naszych reprezentantów: Magdalena Orlicka VIb biegła z pochodnią i zapaliła znicz olimpijski, a reprezentacja dziewcząt wciągnęła flagę narodową na maszt. Podczas imprezy nagrodzono najlepszych sportowców naszej szkoły. Odbyła się również dekoracja medalistów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w różnych dyscyplinach w roku szkolnym 2011/2012. W tym dniu nasi uczniowie kibicowali naszej szkolnej reprezentacji oraz polskiej drużynie na EURO 2012 pod hasłem "Kibic z Kulturą".

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)