Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2011/2012

Katerina Thomaidou najlepsza w Polsce!

29 czerwca 2012r. podczas uroczystości zakończenia roku szkonego dla klas IV-V Katerina Thomaidou Vb odebrała z rąk Wiceburmistrza miasta Rumi Pana Marcina Fuks gratulacje i nagrodę za zajęcie I miejsca w finale ogólnopolskim "Czwartków Lekkoatletycznych" w biegu na 600m i jednocześnie ustanowienie, po dziewięciu latach, nowego rekordu na tym dystansie. Katerina będzie reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)