DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - Najlepszy sportowiec 2012/2013

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2012/2013

Katerina Thomaidou VIb - "Najlepszy Sportowiec Szkoły" w roku szkolnym 2012/2013
  1. Katerina Thomaidou VIb - 1645 pkt.
  2. Michalina Rosinke VId - 1301
  3. Sandra Chodowiec VId - 1219 
  4. Magdalena Konkel VIc - 1150
  5. Wioleta Dejewska VId - 1105
  6. Natalia Panasiuk VIa - 1094
  7. Nina Piesik VIc - 682
  8. Paulina Klinkosz VIb - 592
  9. Wiktoria Henning Vb, Natalia Rózga VIa - 404
  10. Monika Kotłowska Vd - 329
  11. Maja Pilarska VIb - 308
  12. Katarzyna Demytruk VIc - 297
  13. Natalia Grablowska Va - 281
  14. Julia Bratnicka VIa, Dominika Rogalewska VIa - 141
  15. Weronika Rochna VIa - 132
  16. Zuzanna Voelkner IVb - 91
  17. Izabela Labuhn Vb, Klaudia Rudnik Va - 82
  18. Maja Rochalska Va - 73
  19. Adrianna Czerwińska IVb - 60
  20. Anna Butowska VIa - 50
  21. Nikola Lademan VIc, Emilia Reimann VId, Wiktoria Windorpska VId, Oliwia Kunath VId - 44
  22. Weronika Bach VIc - 41
  23. Martyna Hinca IVa - 40
  24. Julia Jachowska Va, Zuzanna Sadowska IVb - 38

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2012/2013

Krzysztof Grablowski VIa - "Najlepszy Sportowiec Szkoły" w roku szkolnym 2012/2013
  1. Krzysztof Grablowski VIa - 1107 pkt.
  2. Piotr Młynarczykowski VIb - 1095
  3. Sebastian Mischke VId - 1068
  4. Patryk Zatorski VId - 970
  5. Patryk Domagała VIb - 780
  6. Michał Terlecki VId - 724
  7. Szymon Waszkiewicz VIb - 696
  8. Mikołaj Hinca VId - 678
  9. Szymon Labuda VId - 621
  10. Przemysław Filip VIa - 418
  11. Aleksander Mischke VId - 392
  12. Kacper Formella Vc - 388
  13. Adam Wiśniewski VId - 375
  14. Dawid Marcjański VIb - 335
  15. Maciej Zalewski Vd - 288
  16. Patryk Brzeziński V - 269
  17. Mateusz Łącki VIb - 220
  18. Damian Konkel VIb - 147
  19. Szymon Tłok - 135
  20. Karol Lipiński VIa - 103
  21. Radosław Krawiec Va - 82
  22. Michał Dampc VIa - 81
  23. Kacper Brechelke VIc - 76
  24. Konrad Knurek VIa - 75
  25. Piotr Szweda VIc - 62
  26. Łukasz Detlaf VIb - 55
  27. Mikołaj Bladowski VIc, Krzysztof Woźniak Vb - 44
  28. Krzysztof Chodnicki VIc, Tomasz Toruńczak IVb - 41

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)