DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
WYPRAWKA 2017/2018
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

REFORMA EDUKACJI
100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PATRONAT 100-LECIA
PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - Najlepszy sportowiec 2013/2014

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2013/2014

Kacper Formella VI C - "Najlepszy Sportowiec Szkoły" w roku szkolnym 2013/2014
  1. Formella Kacper VI c - 656 pkt.
  2. Zalewski Maciej VI d - 636
  3. Laskowski Kacper IV a - 498
  4. Mróz Patryk IV a - 479
  5. Ciesielski Kamil V a - 401
  6. Brzeziński Patryk VI d - 371
  7. Woźniak Krzysztof VI b - 353
  8. Borna Filip V c - 314
  9. Szopa Wojciech VI d - 238
  10. Stawicki Damian V b - 222
  11. Jóskowski Eryk VI b - 214
  12. Moniak Dawid VI b - 184
  13. Brzozowski Marcel VI c - 182
  14. Bogucki Jakub VI b - 176
  15. Marczak Szymon V b - 148
  16. Kreft Tadeusz V a - 134
  17. Zelewski Krzysztof V c - 119
  18. Wrosz Artur IV d - 118
  19. Kuchta Damian IV a - 84
  20. Wożyński Damian V c - 72
  21. Krawiec Radosław VI a - 66
  22. Łapiński Kacper V c - 60
  23. Pardua Przemysław VI d - 47
  24. Selewski Radosław VI b - 47
  25. Zarwalski Kamil VI b - 44
  26. Wierzbicki Rafał V b - 25 

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2013/2014

Natalia Grablowska VI A - "Najlepszy Sportowiec Szkoły" w roku szkolnym 2013/2014
  1. Grablowska Natalia VI a - 744 pkt.
  2. Kotłowska Monika VI d - 537
  3. Hinz Klaudia VI c - 516
  4. Rochalska Maja VI a - 390
  5. Hennig Wiktoria VI b - 346
  6. Voelkner Zuzanna V b - 292
  7. Labuhn Izabela VI b - 289
  8. Olszowy Magdalena VI b - 248
  9. Sadowska Zuzanna V b - 194
  10. Labudda Justyna V a - 188
  11. Wrzałek Klaudia VI b - 179
  12. Merchel Wiktoria V a - 170
  13. Jachowska Julia VI a - 132
  14. Rudnik Klaudia VI a - 120
  15. Sokołowska Natalia VI b - 119
  16. Baboszyn Justyna V d - 112
  17. Pijanowska Julia VI a - 109
  18. Hinca Martyna V a - 94
  19. Żurawska Natalia V d - 94
  20. Neumann Kinga VI b - 75
  21. Celmierowska Kamila V d - 72
  22. Jakubowska Zuzanna V a - 69
  23. Kowalska Izabela IV b - 65
  24. Kulling Wiktoria VI a - 60
  25. Woźniak Zuzanna V c - 56
  26. Rębisz Martyna V d - 47
  27. Agnieszka Świątek-Brzezińska V d - 40
  28. Bojke Laura V a - 35
  29. Skelnik Natalia V a - 25
  30. Czerwińska Ada V b - 25
  31. Wawrzyniak Sandra VI b - 25

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)