Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2013/2014

MISTRZOSTWA RUMI W DRUŻYNOWEJ HALOWEJ LEKKOATLETYCE

  • II miejsce reprezentacji dziewcząt
  • II miejsce reprezentacji chłopców

Osiągnięcia reprezentacji dziewcząt:

Trzyskok:

  • Zuzanna Voelkner VB - IV miejsce
  • Monika Kotłowska VID - VI miejsce

Skok wzwyż:

  • Natalia Grablowska VIA - V miejsce
  • Zuzanna Voelkner VB - VI miejsce

Pchnięcie piłką lekarską:

  • Maja Rochalska VIA - III miejsce 
  • Izabela Labuhn VIB - IV miejsce

Rzut piłką lekarską:

  • Maja Rochalska VIA - V miejsce
  • Izabela Labuhn VIB - VI miejsce

30m:

  • Klaudia Hinz VIC - V miejsce
  • Wiktoria Hennig VIB - VIII miejsce

600m:

  • Natalia Grablowska VIA - II miejsce
  • Monika Kotłowska VID - III miejsce

Sztafeta 4 x 200m: IV miejsce

  • Wiktoria Merchel VA
  • Zuzanna Voelkner VB
  • Wiktoria Hennig VIB
  • Klaudia Hinz VIC

Osiągnięcia reprezentacji chłopców:

Trzyskok:

  • Jakub Bogucki VIB - II miejsce
  • Maciej Zalewski VID - III miejsce

Skok wzwyż:

  • Filip Borna VC - III miejsce
  • Krzysztof Woźniak VIB - V miejsce

Pchnięcie piłką lekarską:

  • Kacper Formella VIC - I miejsce
  • Przemysław Pardua VID - VIII miejsce

Rzut piłką lekarską:

  • Kacper Formella VIC - II miejsce
  • Przemysław Pardua VID - IX miejsce

30m:

  • Maciej Zalewski VID - II miejsce
  • Kacper Laskowski IVA - IX miejsce

1000m:

  • Patryk Mróz IVA - IV miejsce
  • Patryk Brzeziński VID - VI miejsce

Sztafeta 4 x 200m: III miejsce

  • Kacper Laskowski IVA
  • Kacper Formella VIC
  • Maciej Zalewski VID
  • Krzysztof Woźniak VIB

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)