DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sport - Najlepszy sportowiec 2014/2015

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2014/2015

Antoni Styp - Rekowski V C - "Najlepszy Sportowiec Szkoły" w roku szkolnym 2014/2015

  1. Styp - Rekowski Antoni V c - 715 pkt.
  2. Mróz Patryk V a - 599
  3. Ciesielski Kamil VI a - 554
  4. Stawicki Damian VI b - 459
  5. Bielski Oskar V a - 434
  6. Borna Filip VI c - 354
  7. Ostrowski Artur V a - 336
  8. Zdrojewski Mariusz V a - 323
  9. Wrosz Artur V d - 316
  10. Ropel Jakub V c - 291
  11. Zelewski Krzysztof VI c - 290
  12. Reszke Amadeusz VI d - 270
  13. Ropel Szymon V c - 251
  14. Juzala Marcin VI b - 219
  15. Tomaszewski Jakub V a, Celmierowski Bartłomiej V b - 185
  16. Kozak Przemysław V a - 182
  17. Marczak Szymon VI b - 179
  18. Wożyński Damian VI b - 177
  19. Rawski Bartłomiej V d - 163
  20. Bolt Kacper V a - 119
  21. Toruńczak Tomasz VI b - 101
  22. Bielski Wiktor IV a - 94
  23. Górski Maciej VI a - 85
  24. Łapiński Kacper VI c, Jeka Krzysztof VI d - 79
  25. Godlewski Oskar VI c - 78
  26. Palach Gracjan V b - 69
  27. Cholawo Mikołaj V b - 65
  28. Niemczuk Szymon V b - 65
  29. Piskorz Paweł V b - 65
  30. Marzejon Stanisław IV e - 38

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2014/2015

Zuzanna Sadowska VI B - "Najlepszy Sportowiec Szkoły" w roku szkolnym 2014/2015

  1. Sadowska Zuzanna VI b - 880 pkt.
  2. Labudda Justyna VI a - 878
  3. Voelkner Zuzanna VI b - 761
  4. Czerwińska Adrianna VI b - 637
  5. Hinca Martyna VI a - 622
  6. Merchel Wiktoria VI a - 596
  7. Kowalska Izabela V b - 546
  8. Bojke Laura VI a - 380
  9. Mucek Wiktoria V b - 203
  10. Kuźma Martyna VI b - 192
  11. Falkiewicz Maria V a - 175
  12. Ostrowska Martyna VI a - 106
  13. Woźniak Zuzanna VI c - 94
  14. Skelnik Natalia VI a - 88
  15. Ekstowicz Marta VI a - 87
  16. Hinz Patrycja VI d - 85
  17. Bączyk Lidia V c - 82
  18. Mucha Małgorzata V c - 79
  19. Rębisz Martyna VI d - 78
  20. Peta Karolina V b - 72
  21. Zielińska Oliwia VI d - 47
  22. Czapiewska Agata - 44
  23. Chrzanowska Martyna V d, Rosinke Daria V d - 38
  24. Jakubowska Zuzanna VI a, Tocka Justyna V d, Zalewska Daria V b - 25

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)