Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2014/2015

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ LEKKOATLETYCE

  • 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe medale reprezentacji dziewcząt
  • 1 złoty, 1 srebrny, 2 brązowe medale reprezentacji chłopców

30 m

  • Voelkner Zuzanna VI b - brązowy medal
  • Sadowska Zuzanna VI b - IV miejsce
  • Kowalska Izabela V b - V miejsce
  • Labudda Justyna VI a - VI miejsce
  • Bojke Laura VI a
  • Jakubowska Zuzanna VI a
  • Merchel Wiktoria VI a
  • Ciesielski Kamil VI a - brązowy medal
  • Stawicki Damian VI b - V miejsce
  • Rawski Bartłomiej V d - VII miejsce
  • Ostrowski Artur V a
  • Tomaszewski Jakub V a
  • Bolt Kacper V a
  • Kozak Przemysław V a
  • Zdrojewski Mariusz V a

Skok wzwyż

  • Bojke Laura VI a - srebrny medal
  • Hinca Martyna VI a - IV miejsce
  • Jakubowska Zuzanna VI a
  • Borna Filip VI c - złoty medal
  • Godlewski Oskar VI c - brązowy medal
  • Bolt Kacper V a
  • Kozak Przemysław V a

Skok w dal

  • Voelkner Zuzanna VI b - brązowy medal
  • Sadowska Zuzanna VI b - IV miejsce
  • Merchel Wiktoria VI a
  • Mucek Wiktoria V b
  • Kowalska Izabela V b
  • Toruńczak Tomasz VI b - VII miejsce
  • Ostrowski Artur V a
  • Tomaszewski Jakub V a
  • Zdrojewski Mariusz V a
  • Wrosz Artur V d
  • Mróz Patryk V a
  • Styp-Rekowski Antoni V c

Pchnięcie piłką lekarską

  • Czerwińska Adrianna VI b - złoty medal
  • Hinca Martyna VI a - VI miejsce
  • Merchel Wiktoria VI a
  • Mucek Wiktoria V b
  • Ciesielski Kamil VI a - IV miejsce
  • Juzala Marcin VI b - V miejsce
  • Górski Maciej VI a - VI miejsce
  • Zelewski Krzysztof VI c - VII miejsce
  • Rawski Bartłomiej V d - VIII miejsce
  • Godlewski Oskar VI c IX miejsce

Bieg na 1000 m

  • Mróz Patryk V a - srebrny medal
  • Styp-Rekowski Antoni V c - IV miejsce
  • Wrosz Artur V d
  • Stawicki Damian VI b

Bieg na 600 m

  • Labudda Justyna VI a - IV miejsce
  • Czerwińska Adrianna VI b - V miejsce
  • Sadowska Zuzanna VI b - VI miejsce

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)