Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2014/2015

MISTRZOSTWA RUMI W DRUŻYNOWEJ HALOWEJ LEKKOATLETYCE

  • I miejsce reprezentacji chłopców
  • II miejsce reprezentacji dziewcząt

 Bieg na 30 m

  • II miejsce – Voelkner Zuzanna VI b
  • II miejsce – Stawicki Damian VI b
  • III miejsce – Sadowska Zuzanna VI b
  • III miejsce – Ciesielski Kamil VI a

Skok wzwyż

  • I miejsce - Borna Filip VI c
  • II miejsce – Bojke Laura VI a                               
  • II miejsce – Mróz Patryk V a
  • III miejsce - Hinca Martyna VI a

Trzyskok

  • I miejsce – Voelkner Zuzanna VI b                                           
  • II miejsce – Borna Filip VI c                          
  • III miejsce – Stawicki Damian VI b
  • IV miejsce - Hinca Martyna VI a

Pchnięcie piłką lekarską

  • III miejsce – Czerwińska Adrianna VI b                           
  • III miejsce – Ciesielski Kamil VI a
  • IV miejsce – Merchel Wiktoria VI a                                            
  • IV miejsce – Juzala Marcin VI b

Rzut piłką lekarską w tył

  • III miejsce – Merchel Wiktoria VI a                                            
  • III miejsce – Górski Maciej VI a
  • IV miejsce - Juzala Marcin VI b
  • V miejsce – Czerwińska Adrianna VI b

Bieg na 600 m                                                             

  • I miejsce – Labudda Justyna VI a
  • IV miejsce - Bojke Laura VI a                           

Bieg na 1000 m

  • I miejsce - Mróz Patryk V a                                    
  • II miejsce – Styp – Rekowski Antoni V c

Sztafeta 4 x 200 m                                                

  • chłopcy I miejsce: Bielski Oskar Va, Borna Filip VIb, Stawicki Damian VIb, Ciesielski Kamil VIa
  • dziewczęta II miejsce: Hinca Martyna VIa, Czerwińska Adrianna VIb, Sadowska Zuzanna VIb, Voelkner Zuzanna VIb                                     

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)