Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - sukcesy 2015/2016

XIX MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE

  • 8 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe medale dziewcząt
  • 4 złote, 8 srebrnych, 7 brązowych medali chłopców

Skok wzwyż:

  • Bączyk Lidia V c - złoty medal
  • Tocka Justyna VI d - srebrny medal
  • Maciaszek Oliwia V d - VI miejsce

Skok w dal:

  • Kowalska Izabela VI b - złoty medal
  • Stewa Oliwia V e - brązowy medal
  • Rosinke Daria VI d - IV miejsce
  • Stawicka Kamila V c - V miejsce

Pchnięcie piłką lekarską:

  • Mucek Wiktoria VI b - złoty medal
  • Bemke Natalia V d - srebrny medal
  • Adamczyk Weronika V d - IV miejsce

Rzut piłeczką palantową:

  • Sękiewicz Nikola VI b - złoty medal
  • Herrmann Patrycja VI c - srebrny medal
  • Wożyńska Kinga V c - srebrny medal
  • Chrzanowska Martyna VI d - IV miejsce

Bieg na 60 m:

  • Kowalska Izabela VI b - złoty medal
  • Mucha Małgorzata VI c - złoty medal
  • Stawicka Kamila V c - VIII miejsce 

Bieg na 300 m:

  • Peta Karolina VI b - złoty medal
  • Bączyk Lidia VI c - złoty medal
  • Jankowska Patrycja IV b - VII miejsce
  • Adamczyk Weronika V d - VIII miejsce 

Bieg na 600 m:

  • Zalewska Daria VI b - brązowy medal
  • Mucek Wiktoria VI b - IV miejsce
  • Maciaszek Oliwia V d - V miejsce
  • Niebrzydowska Karolina VI b - nk 

Bieg na 800 m:

  • Chrzanowska Martyna VI d - srebrny medal
  • Frątczak Amanda V b - brązowy medal
  • Bauer Julia V c - IV miejsce

Skok wzwyż:

  • Mróz Patryk VI a - brązowy medal
  • Kulesza Paweł V a - brązowy medal
  • Madeja Daniel V c - IV miejsce
  • Kozak Przemysław VI a - V miejsce

Skok w dal:

  • Styp-Rekowski Antoni VI c - srebrny medal
  • Kozak Krystian V e - srebrny medal
  • Ostrowski Artur VI a - brązowy medal
  • Itrych Krzysztof V d - IV miejsce

Pchnięcie piłką lekarską:

  • Rawski Bartłomiej VI d - srebrny medal
  • Kruszyn Kacper V c - IV miejsce
  • Cholawo Mikołaj VI b - VII miejsce

Rzut piłeczką palantową:

  • Zielonka Hubert V a - złoty medal
  • Marzejon Stanisław V e - srebrny medal
  • Celmierowski Bartłomiej VI b - brązowy medal
  • Hinca Olaf VI d - V miejsce 

Bieg na 60 m:

  • Rawski Bartłomiej VI d - złoty medal
  • Laduba Dawid IV d - brązowy medal
  • Kozak Przemysław VI a - IV miejsce 

Bieg na 300 m:

  • Ostrowski Artur VI a - srebrny medal
  • Cholawo Mikołaj VI b - brązowy medal
  • Naczk Marcel V e - brązowy medal
  • Hinz Kamil V a - IV miejsce
  • Itrych Krzysztof V d - V miejsce
  • Tomaszewski Jakub VI a - VIII miejsce

Bieg na 600 m:

  • Styp - Rekowski Antoni VI c - srebrny medal
  • Marzejon Stanisław V e - srebrny medal
  • Celmierowski Bartłomiej VI b - IV miejsce
  • Skelnik Dawid IV d - V miejsce
  • Naczk Oskar VI d - VII miejsce 

Bieg na 1000 m:

  • Mróz Patryk VI a - złoty medal
  • Dettlaff Kamil V d - złoty medal
  • Wrosz Artur VI d - srebrny medal
  • Roppel Szymon VI c - nk 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)