Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2016/2017

XIX ZIMOWY RAJD NA ORIENTACJĘ "ŚWIĄTECZNY BAŁAGAN"

3 grudnia 2016 r. uczniowie ze Szkolnego Koła Turystycznego pod opieką pani Dyrektor Ireny Kopaczewskiej oraz uczniowie klasy V A pod opieką wychowawcy pani Jolanty Dobrzenieckiej, uczestniczyli w XIX Zimowym Rajdzie na Orientację "Świąteczny Bałagan". Do międzyszkolnej zabawy zaprosili nas organizatorzy tego niezwykłego przedsięwzięcia Gimnazjum Nr 4 w Rumi i SKKT "Włóczykij". Podczas wędrówki uczestnicy musieli wykazać się wiadomościami dotyczącymi tradycji świątecznych i mikołajkowych regionu kaszubskiego. Umiejętnie rozwiązywać zadania i zagadki poprzez stosowanie zasad logicznego myślenia. Orientować mapę w terenie leśnym i zabudowanym. Stosować zasady kulturalnego zachowania podczas pieszej wędrówki, jednocześnie współpracując i akceptując wszystkich członków grupy. Dbać o ochronę środowiska i los zwierząt zimą. Była to świetna zabawa terenowa połączona z edukacją i aktywnością fizyczną, przypominająca nam walory turystyczno - krajoznawcze okolic naszego miasta.

 Grupa "Tęczowe Renifery" - III miejsce

 • Łukasz Boćkowski 5a
 • Zuzanna Bużan 5a
 • Maciej Drewniak 5a
 • Apolonia Gorszewska 5a
 • Izabela Ptach 5a
 • Wiktoria Rydzewska 5a
 • Paulina Sokołowska 5a
 • Mikołaj Jankowski 6c
 • Daniel Madeja 6c

Grupa "Tęczowe Ogórki"

 • Nikola Andrałojć 5a
 • Grzegorz Dempc 5a
 • Maks Jasiński 5a
 • Oliwia Kurkowska 5a
 • Wiktoria Kwiatkowska 5a
 • Maciej Mackiewicz 5a
 • Miłosz Niemczuk 5a
 • Brajan Piotrowski 5a

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)