Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - wydarzenia 2017/2018

XX BIEG WIELKANOCNY

7 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Jolanty Dobrzenieckiej i pana Piotra Taube wzięli udział w XX Biegu Wielkanocnym. Celem imprezy było podkreślenie radości Świąt Zmartwychwstania, idea braterstwa, pokoju i jedności mieszkańców naszego miasta, bieganie jako jedna z form aktywnego wypoczynku. W tym roku ta impreza biegowa odbyła się na "Polanie przy Zochlinie" przy pięknej, wiosennej pogodzie. Po otwarciu zawodów, nastąpiło zapoznanie uczestników z trasą biegu. Uczniowie klas I - IV mieli do pokonania dystans 350 m, a klas V i VII - 700 m. Na mecie czekał na wszystkich poczęstunek, był też czas na wspólną zabawę i odpoczynek. Po biegu głównym nastąpiła dekoracja zwycięzców poszczególnych biegów, a nastepnie loteria fantowa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom aktywnej postawy, dziękujemy za obecność i godne reprezentowanie naszej szkoły. Szczególnie serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów którzy przybyli wspierać swoje pociechy i zachęcać do biegania dla zdrowia.

Nasi reprezentanci w XX Biegu Wielkanocnym:

 • Marcelina Dopka I C
 • Dawid Bury III C
 • Filip Kreft III C
 • Natalia Lińska III C
 • Kacper Pranga III C
 • Bartosz Mokrzycki III F
 • Maxymilian Bloch IV B
 • Julia Borońska IV B
 • Jakub Gieracz IV B
 • Maciej Kitowski IV B
 • Wiktoria Łepkowska IV B
 • Igor Patelczyk IV B
 • Amelia Ryncarz IV B
 • Antonina Dopka IV D
 • Oskar Bladowski IV F
 • Paulina Duc IV F
 • Dominika Hebel IV F
 • Wiktoria Hoppa IV F
 • Joanna Kaszuba IV F
 • Sandra Krause IV F
 • Zuzanna Papke IV F
 • Wiktoria Pscolovskas IV F
 • Sara Rakowska IV F
 • Natalia Wajdzik IV F
 • Kordian Wierciszewski IV F
 • Krystian Wierciszewski IV F
 • Julia Zajda IV F
 • Nikodem Duduś V A
 • Nicola Nowak V A
 • Dawid Sildatk V A
 • Dominik Bury V B
 • Mateusz Zdrojewski V B
 • Julia Chmielewska V D
 • Łukasz Boćkowski VI A
 • Karol Łepkowski VI C
 • Martyna Kreft VI D
 • Julia Kulikowska VI D
 • Paulina Bogacka VII A
 • Nikola Bogacka
 • Emilia Kulaszewicz VII A

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)