Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - Działania prozdrowotne 2017/2018

SMACZNIE I ZDROWO W I C I I D

Kolejny miesiąc roku szkolnego, a w nim działania promujące zdrowy styl życia. Pragniemy zachęcać dzieci, aby już od najmłodszych lat dbały o swoje zdrowie poprzez spożywanie warzyw i owoców; darów jesieni oraz poprzez samodzielne przygotowywanie smacznych i pełnowartościowych posiłków. Uczniowie klas pierwszych to wspaniali, mali kucharze, którzy z pomocą nauczycieli przygotowali sałatki: warzywną – ziemniaczaną i owocową. Produkty i przybory zapewnili oczywiście niezawodni rodzice. Efekt był zadziwiający dla samych uczniów i godny polecenia. Potrawy smakowały, a radość z samodzielnego tworzenia była ……… ooogromna. Zachęcamy rodziców do podejmowania wspólnych zabaw z dziećmi w …... kuchni. Brawo pierwszaki!!!

Serdecznie dziękujemy naszym niezwykłym wychowawcom za kształtowanie nawyków prozdrowotnych swoich uczniów. Są to bezcenne działania, mające wpływ na przyszłe zdrowie, prawidłowy rozwój i szczęśliwe życie na razie jeszcze dzieci :)

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)