Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - Działania prozdrowotne 2017/2018

WARSZTATY EDUKACYJNE "ZDROWE ŚNIADANIE"

27 października 2017 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty edukacyjne dla klas I - III pt. "Zdrowe Śniadanie". Na stołach gościło musli na bazie jogurtu naturalnego z samodzielnie dobieranymi przez dzieci zdrowymi dodatkami (płatki różnego rodzaju, bakalie, miód, świeże owoce itp.). Zajęcia podkreślały ważną rolę pierwszego - domowego śniadania i drugiego - szkolnego śniadania w rozwoju dziecka. Te oba posiłki, a zwłaszcza ich jakość odżywcza mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny i zachowanie społeczne naszych uczniów, na możliwość ich koncentrowania się podczas lekcji i osiąganie sukcesów szkolnych.

Warsztaty są wynikiem współpracy z partnerem naszej szkoły w realizacji Programu Unijnego "Program do Szkół" firmą Salvit-Prima.

Bardzo dziękujemy wychowawcom klas I - III za wszelkie działania i starania na rzecz promocji zdrowia oraz edukację zdrowotną swoich uczniów. Rodzicom naszych uczniów dziękujemy za dążenie do zdrowego odżywiania dzieci i wspieranie działań prozdrowotnych naszej szkoły :)

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)