Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - Działania prozdrowotne 2017/2018

KUCHNIA ZIMOWA

24 stycznia 2018 r. zagościła, w pięknie udekorowanej stołówce, "Kuchnia Zimowa". Tego dnia ubraliśmy się w kolorze białym i niebieskim. Zima to niełatwa pora roku dla naszych organizmów. Brak słońca, mróz i często dość ponury obraz za oknem nie nastrajają zbyt pozytywnie. W tym czasie rozleniwiamy się i marzymy jedynie o kocu i dobrym jedzeniu, a czasami wręcz nieprzyzwoicie się objadamy. Nie wolno jednak zapominać o zdrowej i wartościowej w składniki odżywcze diecie oraz o tym, że nawet zimowe posiłki mogą być kolorowe i smaczne.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)