Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sport - Działania prozdrowotne 2017/2018

RATOWNICTWO WODNE W KLASIE V A I V B

27 marca 2018 r. rozpoczeliśmy zajęcia z ratownictwa wodnego w ramach wychowania fizycznego - edukacji zdrowotnej. Przy współpracy z ratownikami WOPR pływalni MOSiR Rumia oraz Drużyną WOPR Rumia klasy V A i V B z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem poznawały zagadnienia z obszaru ratownictwa wodnego. Uczestnicy spisali się doskonale wykonując niełatwe i wyczerpujące ćwiczenia z bojkami sp, pasami ratowniczymi, manekinem, ucząc się holować osobę nieprzytomną czy nurkować w głąb. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Zajęcia tego rodzaju pozwalają nabyć dzieciom umiejętności przydatne na całe życie, uczą bezpieczeństwa w wodzie, udzielania pomocy, opanowania, radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i stresem.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)