Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły 2010/2011

MAJ 2011

  • Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny "Magia codzienności"

    Anna Butowska IVa  I miejsce
    Julia Skowera IV d i Przemysław Filip IV a   III miejsce

  • Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

    Kalina Marcewicz, Filip Gesse, Wiktor Czyż I miejsce drużynowo



  • Powiatowy Konkurs Plastyczno-Ekologiczny

    Filip Lepszy 0a   II miejsce
    Justyna Baboszyn II d   II miejsce
    Martyna Wszeborowska Vb   wyróżnienie


  • Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II

    Bartek Rawski Id    III miejsce
    Daria Dampc IIa    wyróżnienie
    Agnieszka Stromska IId    wyróżnienie


  • Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Biblijny

    Grzegorz Koc  II miejsce w województwie
    Wiktor Czyż Tytuł Finalisty


  • Rejonowe Eliminacje Turnieju Teatralnego "Niebieskich Tarcz"

    Koło Teatralne "Teatralki"    I miejsce


  • XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III

    Damian Klein III b   II miejsce


  • Wojewódzki Konkurs Język Polski z Historią

    Grzegorz Koc VIa     Tytuł Finalisty
    Robert Arendt VI b   Tytuł Finalisty

  • Wojewódzki Konkurs Matematyka z Przyrodą

    Robert Arendt VI b  Tytuł Finalisty

  • IX Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Focus on English"

    Kalina Marcewicz VIa  I miejsce
    Marta Kozikowska VIa  II miejsce

KWIECIEŃ 2011

  • Konkurs Poezji i Prozy Kaszubskiej "Rodno Mowa"
    Leokadia Zwara IId   wyróżnienie
  • VIII Międzyszkolny Turniej Ekoludków
    drużyna w składzie: M. Niemczyk, N. Grablowska, J. Bogucki III miejsce
  • XIV Międzyszkolny Turniej Ekologiczny
  • drużyna w składzie : M. Jaworska, A. Trendel, D. Świeczkowska III miejsce

MARZEC 2011

  • Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"-etap miejski
Wiktor Czyż, Aleksandra Toruńczak, Sebastian Krause -kl. VIb II miejsce drużynowo
Wiktor Czyż VIb III miejsce
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ziemia - wyspa zielona"
    Martyna Wszeborowska Vb    wyróżnienie
  • Pomorski Konkurs Plastyczny "Moja rodzina"
    Marta Kozikowska VIa    I miejsce
  • X Miejski Konkurs Plastyczny "Tu żyjemy"
    Marcin Nadolny Va   III miejsce
    Martyna Wszeborowska Vb     wyróżnienie
  • X Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki
    Wiktor Czyż VIb, Filip Gesse VIa, Kalina Marcewicz VIa    IV miejsce drużynowo
  • VIII Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej pt. „Krajobrazy Ziemi”
    Magdalena Pionke kl. VIb   I miejsce
    Filip Gesse kl. VIa    ex aequo II miejsce
    Dawid Grzelczyk kl.V    III miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "KLIO 2010"
    Koc Grzegorz  VIA 9 miejsce w kraju
    Golba
    Adrian  VA 20 miejsce w kraju
    Stawicki
    Paweł V C 22 miejsce w kraju
    Nadolny
    Marcin VA        24 miejsce w kraju
    Butowska
    Kinga  IV A 35 miejsce w kraju
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski  Poezji i Prozy Polskiej XXVIII
    Zuzanna Ryduchowska
    IIa I miejsce
    Leokadia Zwara
    IId I miejsce
    Monika Wydra
    IIa II miejsce
    Wojciech Szopa
    IIId III miejsce
    wyróżnieni:
    Monika Waldach
    Ic, Marcelina Sajewska Ic
    Jaworska
    Magdalena VIa I miejsce
    Abramek
    Monika VIb II miejsce
    Stogowska
    Maja IVb III miejsce
    Skowera
    Julia IVd III miejsce
    wyróżnieni:
    Sagan
    Wiktoria Va, Marcewicz Kalina VIa

 

  • Szkolny Konkurs Krótkich Form Literackich "Ja też potrafię"
    Kategoria - utwór w języku polskim:

    I miejsce
    :   Maciej Czapiewski VI a, Ola Piano V d
    II miejsce
    :. Marta Podgajna Vc, Agata Okroj  Vd
    III miejsce
    :.     Aleksandra Toruńczak VI b, Weronika Labuhn Vd
    Wyróżnienie: Nicola Adamczyk Vc, Robert Szlaga Vd
    Kategoria - utwór w języku angielskim:

    I miejsce:
    Filip Gesse VIa, Julia Turyczyn VI b
    II miejsce:
    Anna Trendel VI a
    III miejsce:
    Wiktoria Morawiec Vc, Weronika Hoppe Vd

 


 

 

 

LUTY

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Utwory Jana Brzechwy w pracach plastycznych"
    Julia Patok 0c    wyróżnienie
  • Gminny Etap Pomorskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III
    Maciej Skwierawski III b     I miejsce (przechodzi do następnego etapu)
  • VII Międzyszkolny Konkurs „Poezji Jednego Autora – Twórczość ks. Twardowskiego” dla klas czwartych
    Maja Stogowska IV b    i   Wiktoria Windorpska IV d II miejsce ex aequo
  • IV Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Historyczny "Z matematyką po regionie"

    reprezentacja SP1 II miejsce

  • Miejski Konkurs Wiedzy o Kaszubach

    Wiktor Czyż VI b          I miejsce
    Robert Arendt VI b      II miejsce

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego "Test Oxford Plus"

    Robert Arendt  6b- laureat I stopnia-96 pkt./100

    Laureat II stopnia –92 pkt.

    Kalina Marcewicz  6a
    Tomasz Dempc      5a
    Laureat III stopnia- 88 pkt.

    Nikola Krasowska   5a
    Laureat IV stopnia- 84 pkt.

    Filip Gesse  6a
    Marcin Wierzbicki   6b
    Alessandra Piano     5d
    Laureat V stopnia- 80 pkt.

    Wiktor Czyż   6b
  • Ogólnopolski Konkurs " Bajka o przygodach słonecznych misiów"

Wiktoria Morowiec Vc, Patrycja Kwidzińska Vc, Weronika Labun Vd - stworzone przez nich utwory zostaną opublikowane, a    książki trafią do małych pacjentów szpitali w naszym kraju oraz do mieszkańców placówek opiekuńczo - wychowawczych.

 

STYCZEŃ


  • Do etapu wojewódzkiego Konkursów Interyscyplinarnych zakwalifikowali się:
    Matematyka z przyrodą - Robert Arendt kl. VI b
    Język polski z historią - Robert Arendt kl. VI b i Grzegorz Koc kl. VI a
    Biblijny - Wiktor Czyż kl. VI b i Grzegorz Koc kl. VI a
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w Halowej Lekkiej Atletyce
    Czytaj w zakładce SPORT.
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej
    Czytaj w zakładce SPORT.
  • Międzyszkolny Konkurs Historyczny ,,Baśnie i  legendy kaszubskie w komiksie”
    I m-ce
    Kozikowska Marta kl. VI A
    II m-ce
    Rawska Natalia kl.VI A
    wyróżnienie
    Mroczek Ola kl.V B
  • Alfik matematyczny
    Najwyższe lokaty w szkole uzyskali:
    Szymon Zajda kl.IVa – 96p.
    Anna Butowska  kl.IVa – 95p.
    Marcin Wierzbicki kl.VIb – 95p.

 

GRUDZIEŃ

  • Miejski Przegląd Zespołów Kolędniczych
    Koło Teatralne I miejsce
  • Miejski Poetycki Konkurs dla klas I-III " Świąteczne bajanie"

    Leokadia Zwara II d    I  miejsce
    Justyna Labudda II a             II miejsce
    Martyna Skwierawska I b    III miejsce
    Marta Niemczyk III d          wyróżnienie
    Agnieszka Szweda II d         wyróżnienie
    Angelika Kummer I b           wyróżnienie
    Monika Kotłowska III d       wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Grunwald 1410

    13 m-ce w Polsce Wiktor Czyż Vi b
    14 m-ce w Polsce Anna Butowska IV a
    15 m-ce w Polsce Grzegorz Koc VI a
    19 m-ce w Polsce Robert Arendt VI b
  • Miejski Konkurs Techniczny "Igłą malowane"

    Klaudia Gieremek VI d    I miejsce
    Natalia Rochna VI d       wyróżnienie
    Maciej Suliński V b         wyróżnienie
  • Miejski Festwal Kolęd

    Maciej Skwierawski III b Grand Prix
    Filip Gesse VI a   I miejsce
    Chór Crescendo I miejsce
  • Powiatowy Konkurs "Gwiazdka tuż, tuż..."

    I miejsce
    Ania Trendel VI A 
    wyróżnienie Marta Kozikowska VI A
  • Mikołajkowy Turniej Unihokeja II miejsce reprezentacja naszej szkoły w składzie:
  • Maja Cywińska VIa, Kalina Marcewicz VIa, Julia Śramska VIa, Anna Trendel VIa, Monika Abramek VIb, Dominika Wargulewicz VId, Rafał Rendaszka VIb

LISTOPAD

  • Konkurs "Pieśni dawnych czar"
    I miejsce Kamil Zarwalski
    II miejsce Maciej Skwierawski
    wyróżnienie dla zespołu „Gwiazdeczki”
  • VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej "Be a poet"

    Kalina Marcewicz I miejsce
    Julia Skowera II miejsce
    Filip Gesse III miejsce
  • Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej

    Martyna Skwierawska                       I miejsce oraz Grand Prix w kategorii klas 0-I soliści
    Zespół Liściaki z Ic                    I miejsce w kategorii klas 0-I zespoły
    Maciej Skwierawski                          I miejsce w kategorii klas II-III soliści
    Zespół Deszczówki III miejsce w kategorii klas II-III zespoły
    Filip Gesse I miejsce w kategorii klas IV-VI soliści
    Maciej Czapiewski                           II miejsce w kategorii klas IV-VI soliści
    Zespół  Jesienny Duet I miejsce w kategorii klas IV-VI zespoły
    Zespół Rajdowcy III miejsce w kategorii klas IV-VI zespoły

  • Kliknij TUTAJ, aby poznać osiągnięcia naszych uczniów w Powiatowych  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu
  • Miejski Konkurs Historyczny "W poszukiwaniu własnych korzeni"

    Kamila Borkowska Va  I miejsce
    Natalia Rawska VIa  i Klaudia Rosiak Vb   II miejsce
    Daniel Labudda VIb   III miejsce
    Jakub Górski VI b                                        wyróżnienie


  • "Z polszczyzną za pan brat"      etap miejski

    Robert Arendt VI b         I miejsce

 

  • Turniej Taneczny o Puchar Burmistrza Rumi

    Mateusz Bradtke VIc w kategorii solo - poping I miejsce
    Wiktoria Ziegiert w kategorii solo - taniec współczesny II miejsce
    Sandra Chodowiec w kategorii solo - taniec współczesny              V miejsce
  • Kliknij TUTAJ, aby poznać osiągnięcia naszych uczniów w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

PAŹDZIERNIK


  • II Przegląd Piosenki Kaszubskiej I miejsce zespół:
    Julia Sadowska
    Patrycja Bolin
    Alessandra Piano
    Filip Gesse
    Maciej Czapiewski


  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

    I miejsce
    reprezentacji dziewcząt
    II miejsce
    reprezentacji chłopców Czytaj więcej w zakładce SPORT.

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

    III miejsce
    reprezentacji dziewcząt Czytaj więcej  w zakładce SPORT.

WRZESIEŃ

  • XIV Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce

    VIII złotych
    medali
    II srebrne
    medale
    V brązowych
    medali Czytaj więcej w zakładce SPORT.

  • X Otwarte Mistrzostwa Rumi w Wielobojach LA

    I złoty
    medal
    I srebrny
    medal
    I brązowy medal Czytaj więcej w zakładce SPORT.

  • XXV Jubileuszowy Zlot SKKT PTTK PTSM I miejsce drużynowo

    Aleksandra Mroczek kl. Vb, Magdalena Orlicka kl. Vb, Martyna Wszeborowska kl. Vb, Martyna Jaworowska kl VI a, Anna Trendel kl. VI a, Klaudia Główczewska kl. VI a, Szymon Voelkner kl. VI a

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)