PATRONAT 100-LECIA

WYWIADY NA 100-lecie

Obejrzyj

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

mgr Irena Kopaczewska
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017

W wakacje 8:00 - 15:00

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

Archiwum: Sukcesy szkoły 2012/2013

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

27 i 28 czerwca 2013r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013 klas szóstych oraz czwartych i piatych. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali wyróżnieni i odebrali nagrody z rąk Pani Dyrektor. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas.

klasa IV a - Zuzanna Jakubowska, Julia Kwiatkowska, Filip Dempc, Justyna Labudda, Wiktoria Merchel, Karol Kurkowski, Marta Ekstowicz, Krystian Kozikowski, Paulina Krauze, Kamil Ciesielski, Daria Dampc, Julia Pancer, Natalia Skelnik, Martyna Hinca, Martyna Ostrowska.

klasa IV b - Krzysztof Butowski, Szymon Marczak, Rafał Wierzbicki, Tomasz Toruńczak, Klaudia Janiak, Paulina Zabielska.

klasa IV c - Julia Sigorska, Wiktoria Turbacz, Mateusz Baranowski, Krzysztof Zelewski.

klasa IV d - Justyna Baboszyn, Agnieszka Świątek-Brzezińska, Leokadia Zwara, Amadeusz Reszke, Zuzanna Pyziak, Agnieszka Stromska, Dawid Penkowski, Konrad Kopeć, Oliwia Zielińska, Vanessa Beńska, Kasper Jaworski.

klasa V a - Julia Jachowska, Wiktoria Kulling, Klaudia Rudnik, Natalia Kudlicka, Kamil Grzybowski, Radosław Krawiec.

klasa V b - Jakub Bogucki, Damian Klein, Kamil Zarwalski, Przemysław Winiarski, Kinga Neumann, Urszula Szczubełek, Aleksandra Hańćkowiak, Magdalena Olszowy.

klasa V c - Nikola Szajner, Agnieszka Bach, Martyna Czołba, Michalina Świerszcz, Paulina Chyzińska.

klasa V d - Wojciech Szopa, Michał Dąbrowski, Monika Kotłowska, Agata Jażdżewska, Anna Czyż, Mateusz Potracki, Wiktoria Trella.

klasa VI a - Julia Bratnicka, Anna Butowska, Szymon Zajda, Dorota Bach, Przemysław Filip, Katarzyna Jóźwiak, Weronika Rochna, Katarzyna Westa, Natalia Panasiuk, Aleksandra Tocka, Wiktoria Formella, Gabriela Rogiewicz, Maciej Tocha, Natalia Rózga, Dominika Rogalewska, Natalia Grubba, Oskar Rumian, Konrad Knurek, Róża Walaszczyk, Paulina Wasik.

klasa VI b - Wiktoria Brocka, Magdalena Hinc, Dawid Marcjanski, Maja Pilarska, Marta Sokołowska.

klasa VIc - Daniel Wierciszewski, Mateusz Szweda, Natalia Wittbrodt, Magdalena Konkel, Karolina Kubeł, Katarzyna Demytruk, Przemyslaw Dziecielski, Nina Piesik, Piotr Ptach, Justyna Stawicka.

klasa VI d - Julia Skowera, Wiktoria Windorbska, Sandra Chodowiec, Michalina Rosinke, Magdalena Hinz, Monika Wcisłek.

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie ze wzorową frekwencją, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

klasa IV a - Karol Kurkowski, Julia Kwiatkowska.

klasa IV c - Tycjan Cholawo.

klasa V c - Agnieszka Bach, Paulina Chyzińska, Michał Kulka, Natalia Miąskowska, Maria Stencel, Michalina Świercz.

klasa VI a - Michał Dampc, Gabriela Rogiewicz.

klasa VI d - Daniel Całka.