PATRONAT 100-LECIA

5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

mgr Irena Kopaczewska
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017

W wakacje 8:00 - 15:00

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

Archiwum: Sukcesy szkoły 2012/2013

CZERWIEC

• Leokadia Zwara - III miejsce w finale XVI Międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego dla klas IV
  • Anna Butowska, Julia Bratnicka, Paulina Wasik - 8 miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym

MAJ

• Mateusz Cybulski z kl.IIa, Staś Styp Rekowski z kl.IIIc, Kamil Kustusz z kl.IIIc - laureaci Wojewódzkiego Konkursu Logopedycznego „Kleksowe ptaki dziwaki i ryby na niby"

KWIECIEŃ

• Julia Bratnicka , Anna Butowska , Paulina Wasik - II miejsce w XLI Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczy – etap miejski
  • Maja Pranczke - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Wielkanocne Jajo"
  • Marta Robakowska i Oliwia Plichta - wyróżnienia w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym ,,Wielkanocne Jajo"
  • Julia Skowera - I miesce w Wojewódzko – Metropolitarnym Konkursie Biblijnym z Ewangelii według św. Marka, III etap wojewódzki
  • Anna Butowska - wyróżnienie w Wojewódzko - Metropolitarnym Konkursie Biblijnuym z Ewangelii według św.Marka , III etap wojewódzki
  • Jakub Marchlewski Ic - II miejsce za pracę „Chrystus na Golgocie" w Pastycznym Konkursie Biblijnym
  • Bartek Stromski II d -  wyróżnienie za pracę „Burza na jeziorze" w Plastycznym Konkursie Biblijnym
  • Wiktoria Jaśniak - I miejsce w kategorii wiekowej klas I-III w Międzyszkolnym Konkursie  z Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament"
  • Anna Butowska - II miejsce w kategorii wiekowej klas IV-VI w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament"
  • Klaudia Niebrzydoeska - I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie "O Błogosławionym Janie Pawle II"
  • Julia Bratnicka - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego  "Focus on English "
  • Julia Bratnicka - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego  Interschool English Language Countries Competition
  • Katarzyna Westa - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Interschool  English Language Countries Competition
  • Natan Richert IIIa - III miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

MARZEC

• Julia Skowera, Maciej Tocha, Krzysztof Grablowski - I m-ce w VI Międzyszkolnym Konkursie "Z matematyką po regionie"
  • Julia Skowera - I m-ce w X Miejskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej
  • Anna Butowska - III m-ce w X Miejskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej
  • Natalia Grubba, Krzysztof Butowski, Katarzyna Westa, Michał Dąbrowski, Julia Skowera - przeszli do etapu wojewódzkiego Konkursu Informatycznego BALTIE 2013
  • Anna Butowska oraz Julia Bratnicka - I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego „READING AND LISTENING COMPREHENSION ".
  • Natalia Grubba, Krzysztof Butowski, Katarzyna Westa, Julia Skowera - finaliści w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BALTIE 2013
  • Michał Dąbrowski - laureat w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BALTIE 2013

LUTY

• Bartek Kulling O a - otrzymał tytuł Laureata w XV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w kategorii oddziały O