DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły - Najlepsi uczniowie 2013/2014

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

26 i 27 czerwca 2014 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali wyróżnieni i nagrodzeni przez Panią Dyrektor. Uczestnicy różnorodnych konkursów mogli pochwalić się swoimi sukcesami, a z rąk Pani Dyrektor odebrać dyplomy i nagrody. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas.

klasa IV A - Oskar Bielski, Oliwia Chmielewska, Milena Chyzińska, Aleksandra Czerska, Sandra Dąbrowska, Natan Richert, Mariusz Zdrojewski, Agata Lewandowska

klasa IV B - Szymon Niemczuk, Angelika Kummer, Michał Plichta, Daria Zalewska, Izabela Kowalska, Jakub Ratajczak, Gracjan Palach

klasa IV C - Mateusz Bochniak, Ania Fierek, Paweł Laskowski, Małgorzata Mucha, Wiktoria Piekarska, Karolina Plewka, Klaudia Pranga, Marcelina Sajewska, Tomasz Siudmiak, Antoni Styp-Rekowski, Monika Waldach, Weronika Wolska, Patrycja Herrmann, Oliwia Ostrowska

klasa IV D - Adam Dobrzyniewski, Mateusz Dosz, Wiktoria Jaśniak, Marcin Kurkowski, Ksymena Marcewicz, Adrian Mazajło, Oskar Naczk, Mateusz Nadolny, Bartłomiej Rawski, Klaudia Rzechuła, Justyna Tocka, Filip Kulesza, Kacper Rogiewicz

klasa V A - Zuzanna Jakubowska, Filip Dempc, Julia Kwiatkowska, Justyna Labudda, Wiktoria Merchel, Marta Ekstowicz, Karol Kurkowski, Martyna Skowronek, Paulina Krauze, Martyna Ostrowska, Krystian Kozikowski, Julia Pancer, Kamil Ciesielski, Laura Bojke, Daria Dampc, Natalia Skelnik

klasa V B - Krzysztof Butowski, Szymon Marczak, Rafał Wierzbicki, Tomasz Toruńczak, Zuzanna Voelkner

klasa V C - Julia Sigorska, Nadia Gurbiel, Wiktoria Turbacz, Mateusz Baranowski

klasa V D - Justyna Baboszyn, Agnieszka Świątek-Brzezińska, Leokadia Zwara, Vanessa Beńska, Amadeusz Reszke, Agnieszka Stromska, Zuzanna Pyziak, Konrad Kopeć, Dawid Penkowski, Anna Flatau, Oliwia Zielińska, Kasper Jaworski

klasa VI A - Julia Jachowska, Klaudia Rudnik, Kamil Grzybowski, Jakub Romanowski, Bartosz Borna, Wiktoria Kulling 

klasa VI B - Jakub Bogucki, Damian Klein, Przemysław Winiarski, Kamil Zarwalski, Szymon Koniński, Urszula Szczubełek, Aleksandra Hańckowiak, Kinga Neumann, Magdalena Olszowy

klasa VI C - Nikola Szajner, Zuzanna Gloza, Agnieszka Bach, Paulina Chyzińska, Martyna Czołba, Michalina Świercz

klasa VI D - Wojciech Szopa, Michał Dąbrowski, Monika Kotłowska, Anna Czyż, Agata Jażdżewska, Piotr Gryzik, Mateusz Potracki, Paulina Miga, Wiktoria Trella

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie ze wzorową frekwencją, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

klasa IV A - Oliwia Chmielewska, Aleksandra Czerska, Sandra Dąbrowska,Mariusz Zdrojewski

klasa IV B - Bartłomiej Celmierowski, Michał Plichta, Daria Zalewska

klasa IV C - Mateusz Bochniak, Wiktoria Piekarska

klasa IV D - Weronika Hebel

klasa V A - Karol Kurkowski

klasa V C - Nadia Gurbiel, Konrad Ladach

klasa V D - Agnieszka Świątek-Brzezińska, Justyna Baboszyn, Dawid Pawłowski, Dawid Penkowski

klasa VI B - Izabela Labuhn

klasa VI C - Agnieszka Bach, Monika Hinz

I SEMESTR 2013/2014

11 lutego 2014 r. odbył się apel podsumowujący naszą pracę w I semestrze roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali wyróżnieni i zaproszeni przez Panią Dyrektor do pokazania się całej społeczności szkolnej. Uczestnicy różnorodnych konkursów mogli pochwalić się swoimi sukcesami, a z rąk Pani Dyrektor odebrać dyplomy i nagrody. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas.

klasa IV A - Oskar Bielski, Oliwia Chmielewska, Milena Chyzińska, Aleksandra Czerska, Sandra Dąbrowska, Natan Richert, Mariusz Zdrojewski.

klasa IV B - Szymon Niemczuk, Angelika Kummer, Michał Plichta, Daria Zalewska, Izabela Kowalska, Jakub Ratajczak, Jacek Lawrenc, Izabela Czarnecka, Nikola Sękiewicz.

klasa IV C - Mateusz Bochniak, Ania Fierek, Paweł Laskowski, Małgorzata Mucha, Wiktoria Piekarska, Karolina Plewka, Klaudia Pranga, Marcelina Sajewska, Tomasz Siudmiak, Antoni Styp-Rekowski, Monika Waldach.

klasa IV D - Adam Dobrzyniewski, Mateusz Dosz, Wiktoria Jasniak, Marcin Kurkowski, Ksymena Marcewicz, Adrian Mazajło, Oskar Naczk, Mateusz Nadolny, Bartłomiej Rawski, Klaudia Rzechuła, Justyna Tocka. 

klasa V A - Julia Kwiatkowska, Justyna Labudda, Wiktoria Merchel, Marta Ekstowicz, Karol Kurkowski, Martyna Skowronek, Paulina Krauze, Martyna Ostrowska, Krystian Kozikowski, Julia Pancer, Zuzanna Jakubowska, Filip Dempc.

klasa V B - Krzysztof Butowski, Szymon Marczak, Rafał Wierzbicki, Tomasz Toruńczak, Zuzanna Voelkner.

klasa V C - Julia Sigorska, Nadia Gurbiel, Wiktoria Turbacz, Mateusz Baranowski, Krzysztof Zelewski.

klasa V D - Konrad Kopeć, Amadeusz Reszke, Zuzanna Pyziak, Agnieszka Stromska, Vanessa Beńska, Leokadia Zwara, Justyna Baboszyn, Agnieszka Świątek-Brzezińska. 

klasa VI A - Julia Jachowska, Jakub Romanowski, Bartosz Borna.

klasa VI B - Przemysław Winiarski, Damian Klein, Jakub Bogucki, Kamil Zarwalski.

klasa VI C - Nikola Szajner.

klasa VI D - Wojciech Szopa, Anna Czyż, Monika Kotłowska, Michał Dąbrowski.

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie ze wzorową frekwencją, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

klasa IV A - Oliwia Chmielewska, Aleksandra Czerska, Sandra Dąbrowska, Maria Falkiewicz, Jakub Tomaszewski, Mariusz Zdrojewski.

klasa IV B - Bartłomiej Celmierowski, Weronika Miąskowska, Karolina Niebrzydowska, Michał Plichta, Nikola Sękiewicz, Daria Zalewska.

klasa IV C - Mateusz Bochniak, Ania Fierek, Mikołaj Mackiewicz, Oliwia Ostrowska, Wiktoria Piekarska, Karolina Plewka, Marcelina Sajewska, Tomasz Siudmiak, Monika Waldach.

klasa IV D - Adam Dobrzyniewski, Weronika Hebel, Filip Kulesza, Adrian Mazajło, Bartłomiej Rawski, Kacper Rogiewicz.

klasa V A - Tadeusz Kreft, Karol Kurkowski.

klasa V B - Agata Czapiewska, Martyna Kuźma.

klasa V C - Mateusz Baranowski, Nadia Gurbiel, Kinga Kreft, Konrad Ladach, Weronika Peta, Wiktoria Turbacz.

klasa V D - Justyna Baboszyn, Agnieszka Świątek-Brzezińska, Dawid Pawłowski, Dawid Penkowski.

klasa VI B - Wiktoria Hennig, Izabela Labuhn, Magdalena Olszowy, Radosław Selewski, Klaudia Wrzałek.

klasa VI C - Agnieszka Bach, Paulina Chyzińska, Martyna Czołba, Klaudia Hinz, Monika Hinz, Mateusz Kowalski, Maria Stencel.

klasa VI D - Patryk Brzeziński, Wiktoria Kuchta, Sebastian Kulesza, Karolina Polak, Mateusz Potracki, Konrad Rakowski, Alicja Strahl, Wiktoria Trella, Maciej Zalewski.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)