Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sukcesy szkoły 2013/2014

MAJ

  • Zespół "Psoteczki" - III miejsce w Turnieju Teatralnym  "Niebieskich Tarcz"
  • „zjawy"- grupa tańczących dzieci - wyróżnienie w Turnieju Teatralnym "Niebieskich Tarcz"
  • Aicha Potrykus IIId -  otrzymała indywidualną nagrodę za kreację sceniczną roli „Kici- Jędzuni"
  • Leokadia Zwara - III miejsce w Powiatowo – Gminnym Konkursie Czytelniczym „Méster Bëlnégò Czëtaniô" (Mistrz dobrego czytania)
  • Julia Pancer kl. V a - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  Literackim
  • Urszula Szczubełek kl. VI b i Filip Dempc kl. V a - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
  • Aleksandra Czerska kl. IV a, Aleksandra Hańćkowiak kl. VI b, Szymon Niemczuk kl. IV b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
  • Natan Richert - II miejsce w  XX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem: „Mowo polska! I czym jesteś? ..."
  • Paweł Laskowski  IV c - III miejsce w  finale międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego dla klas IV
  • Anna Fierek  IV c - wyróżnienie w finale międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego dla klas IV
  • Krzysztof Jerzyk Va - II miejsce w Powiatowym Konkursie "Szukamy własnych korzeni"
  • Klaudia Kwidzińska Vb - III miejsce w Powiatowym Konkursie "Szukamy własnych korzeni"
  • Agnieszka Stromska Vd - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Szukamy własnych korzeni"
  • Zespól "Psoteczki" - wyróżnienie w VI Otwartym Turnieju Teatralnym w Gniewinie
  • Justyna Tocka IVd - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Drzewa na skraju polnych dróg"

KWIECIEŃ

  •  
  • Justyna Baboszyn Vd, Agnieszka Świątek –Brzezińska Vd, Krzysztof Butowski Vb - I miejsce w etapie miejskim w  42 Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym
  • Justyna Baboszyn Vd, Agnieszka Świątek –Brzezińska Vd, Krzysztof Butowski Vb - I miejsce w etapie wojewódzkim w 42 Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym
  • Julia Sigorska Vc, Mateusz Baranowski Vc, Szymon Marczak Vb i Tomek Toruńczak Vb - I miejsce w XVII Międzyszkolnym Turnieju Ekologicznym
  • Martyna Czołba IIIb - II miejsce w III międzyszkolnym Konkursie Piosenki Marynistycznej dla dzieci „Hej żeglarzu..."
  • Zespół "Wesołe nutki" IIa - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Marynistycznej dla dzieci "Hej żeglarzu..."
  • Drużyna w składzie: Michał Dąbrowski. Konrad Rakowski i Wojciech Szopa - II miejsce w XVI Turnieju Matematycznycm Klas VI
  • Agnieszka Stromska - II miejsce w konkursie plastycznym "Powiat Wejherowski okiem plastyka i fotografa
  • Drużyna w składzie: Rozalia Małkiewicz, Oliwia Plichta i Julian Borkowski - III miejsce w XI Międzyszkolnym Turnieju Ekoludków
  • Daria Zalewska - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI w  XLIII Konkursie Recytatorskim Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa"
  • Angelika Kummer - II miejsce w kategorii klas IV-VI w XLIII Konkursie Recytatorskim Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa"
  • Leokadia Zwara - I miejsce w kategorii klas IV-VI w XLIII Konkursie Recytatorskim Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa" .

 

MARZEC

  • Leokadia Zwara - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Metropolitalnego Konkursu Biblijnego
  • Angelika Kummer - I miejsce w Plastycznym Konkursie Biblijnym
  • Anna Fierek - III miejsce w Plastycznym Konkursie Biblijnym
  • Julia Szmulewska (wyróżnienie specjalne), Justyna Figurska, Wiktoria Rosiak, Julia Jachowska oraz Wiktoria Kulling - wyróżnienie w Szkolnym Klubie Młodego Wolontariusza w kategorii "Ósemeczki"
  • Leokadi Zwara, Kamil Dempc, Krzysztof Butowski - III m-ce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu "Matematyka z przyrodą"
  • Michał Dąbrowski, Konrad Rakowski, Wojciech Szopa - I miejsce w Miejskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej
  • Wiktoria Hoppa grupa 0c - I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla dzieci z oddziałów przedszkolnych
  • Maja Itrych grupa 0e, Dawid Bury grupa 0b  - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla dzieci z oddziałów przedszkolnych 
  • Bartosz Stromski – III d, Martyna Golba – III b, Hubert Zielonka – III a, Mateusz Cybulski – III a - przeszli do etapu międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas III

LUTY

  • Wiktoria Hoppa z oddziału 0 c - laureatka w kategorii oddziałów przedszkolnych w Konkursie Plastycznym " Hej, Kaszuby, jak Wy cudne"
  • Weronika Mielewczyk Ic - laureatka w kategorii klas pierwszych w Konkursie Plastycznym " Hej, Kaszuby, jak Wy cudne"
  • Monika Lidzbarska  IIb - laureatka w kategorii klas drugich w Konkursie Plastycznym „Hej, Kaszuby, jak Wy cudne"
  • Krzysztof Krasowski IIIb, Dominik Barczyk IIIc - laureaci w kategorii klas trzecich w Konkursie Plastycznym „Hej, Kaszuby, jak Wy cudne"

STYCZEŃ

  • Anna Fierek, Angelika Kummer, Adriana Mazajło, Oliwia Ostrowska, Małgorzata Pałzyga -zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Wojewódzko-Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda
  • Szymon Niemczuk, Krzysztof Butowski, Leokadia Zwara , Tomasz Toruńczak, Paulina Chyzińska , Jakub Bogucki - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego dotyczącego wiadomości z Księgi Rodzaju 1,1 - 11,26
  • Oliwia Kielch - III miejsce w kategorii klas 0-I w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczna ferie zimowe"
  • Oliwia Helbik - III miejsce w kategorii klas II-III w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym " Bezpieczne ferie zimowe"

GRUDZIEŃ

  • Wiktoria Kuchta VId - wyróżnienie w Powiatowym konkursie ,,Uzależnienia XXI wieku"
  • Marta Ekstowicz Va - I miejsce w Miejskim konkursie   "W poszukiwaniu własnych korzeni kategoria drzewo genealogiczne"
  • Oliwia Helbik - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie ,, Droga do medalu – moja ulubiona dyscyplina sportowa"
  • Rodzina Damiana i Wiktorii Kuchta, Rodzina Wilczewskich - I miejsce w Adwentowym  Konkursie Szopek
  • Rodzina Mateusza Baranowskiego - II miejsce w Adwentowym Konkursie Szopek
  • Rodzina Leosi, Marty i Ani Zwara - III miejsce w Adwentowym Konkursie Szopek
  • Justyna Labudda Va - II miejsce w Pomorskim Konkursie  ,,Gwiazdka tuż ,tuż" - w kategorii prace literackie
  • Konrad Kpoeć Vd - wyróżnienie w Pomorskim Konkursie "Gwiazdka tuż, tuż" - w kategorii kartka świąteczna

LISTOPAD

  • Sandra Boike - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Lokomotywa marzeń"
  • Tymoteusz Baranowski - II miejsce w kategorii soliści 0-I w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • „Słoneczny patrol" - III miejsce w kategorii zespoły 0-I w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • Martyna Golba - I miejsce w kategorii soliści II-III w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • Julia Bauer - III miejsce w kategorii soliści II-III w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • "Dziewczynki" - II miejsce w kategorii zespoły II-III w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • Weronika Roczniewska - I miejsce w kategorii soliści IV-VI w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • "Słoneczka" - II miejsce w kategorii zespoły IV-VI w XIV/IV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Cztery Pory Roku- Lato 2013"
  • Agnieszka Stromska - I miejsce w I Pomorskim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym
  • Wiktoria Kuchta - wyróżnienie w I Pomorskim Konkursie Plastyczno-Fotograficznym

PAŹDZIERNIK

  • Drużyna w składzie: Leokadia Zwara 5d, Angelika Kummer 4b,Daria Zalewska 4b, Marta Robakowska 3a, Tycjan Cholawo 5c- II m-ce w VIII Konkursie "Kaszubsko Piesnia",

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)