Archiwum: Sukcesy szkoły 2013/2014

• Zespół "Psoteczki" - III miejsce w Turnieju Teatralnym  "Niebieskich Tarcz"
  • „zjawy"- grupa tańczących dzieci - wyróżnienie w Turnieju Teatralnym "Niebieskich Tarcz"
  • Aicha Potrykus IIId -  otrzymała indywidualną nagrodę za kreację sceniczną roli „Kici- Jędzuni"
  • Leokadia Zwara - III miejsce w Powiatowo – Gminnym Konkursie Czytelniczym „Méster Bëlnégò Czëtaniô" (Mistrz dobrego czytania)
  • Julia Pancer kl. V a - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie  Literackim
  • Urszula Szczubełek kl. VI b i Filip Dempc kl. V a - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
  • Aleksandra Czerska kl. IV a, Aleksandra Hańćkowiak kl. VI b, Szymon Niemczuk kl. IV b - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim
  • Natan Richert - II miejsce w  XX Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem: „Mowo polska! I czym jesteś? ..."
  • Paweł Laskowski  IV c - III miejsce w  finale międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego dla klas IV
  • Anna Fierek  IV c - wyróżnienie w finale międzyszkolnego Konkursu Polonistycznego dla klas IV
  • Krzysztof Jerzyk Va - II miejsce w Powiatowym Konkursie "Szukamy własnych korzeni"
  • Klaudia Kwidzińska Vb - III miejsce w Powiatowym Konkursie "Szukamy własnych korzeni"
  • Agnieszka Stromska Vd - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Szukamy własnych korzeni"
  • Zespól "Psoteczki" - wyróżnienie w VI Otwartym Turnieju Teatralnym w Gniewinie
  • Justyna Tocka IVd - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Drzewa na skraju polnych dróg"