Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sukcesy szkoły - Najlepsi uczniowie 2014/2015

II SEMESTR 2014/2015

25 i 26 czerwca 2015 r. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2014/2015 uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali wyróżnieni i zaproszeni przez Panią Dyrektor do pokazania się całej społeczności szkolnej. Z rąk Pani Dyrektor odebrali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas.

klasa IV A - Hubert Zielonka, Emilia Kulaszewicz, Alicja Turyczyn, Agata Jachowska, Nina Benkowska, Zuzanna Miłek, Mateusz Cybulski, Maja Pranczke, Karolina Hacia, Oliwia Plichta, Kacper Naczk, Paweł Gładki, Wiktor Bielski, Marcel Osiński

klasa IV B - Jakub Trella, Martyna Golba, Laura Piano, Krzysztof Krasowski, Liwia Lademann, Julia Rendaszka, Nikodem Reszka, Sandra Boike, Filip Lepszy, Kacper Wrzałek, Rozalia Dorsz, Mateusz Lewandowski, Olaf Bogucki, Nikola Trella

klasa IV C - Mikołaj Florczyk, Mikołaj Jankowski, Julia Bauer, Grzegorz Dylak, Magdalena Doroszewska, Julia Grzenkowicz, Sandra Przyłucka, Weronika Borsik, Natalia Kwiek, Kamila Stawicka, Magdalena Kalinowska, Dominik Barczyk, Kacper Fronczak

klasa IV D - Marta Śniadach, Marika Gieracz, Maja Łazarek, Oliwia Maciaszek, Bartosz Stromski, Monika Labuda, Kamil Wesołowski, Karolina Orkwiszewska, Paulina Bogacka, Natalia Bemke, Weronika Adamczyk, Piotr Kuba, Kamil Witkowski

klasa IV E - Natalia Karpińska, Wiktoria Labuda, Agata Gmyz, Marcel Naczk, Oliwia Stewa, Julia Patok, Stanisław Marzejon, Kamil Cywiński, Kacper Miller

 

klasa V A - Aleksandra Czerska, Mariusz Zdrojewski, Oliwia Chmielewska, Oskar Bielski, Natan Richert, Sandra Dąbrowska, Agata Lewandowska, Milena Chyzińska

klasa V B - Szymon Niemczuk, Angelika Kummer, Daria Zalewska, Michał Plichta, Jakub Ratajczak, Izabela Kowalska, Gracjan Palach, Michał Piątek, Nikola Sękiewicz

klasa V C - Anna Fierek, Paweł Laskowski, Wiktoria Piekarska, Karolina Plewka, Mateusz Bochniak, Marcelina Sajewska, Małgorzata Mucha, Klaudia Pranga, Monika Waldach, Tomasz Siudmiak, Weronika Wolska, Patrycja Herrmann, Antoni Styp-Rekowski, Oliwia Ostrowska, Jakub Bączyk, Aleksandra Grabowska

klasa V D - Justyna Tocka, Adam Dobrzyniewski, Ksymena Marcewicz, Bartłomiej Rawski, Adrian Mazajło, Marcin Kurkowski, Wiktoria Jaśniak, Klaudia Rzechuła, Filip Kulesza, Oskar Naczk, Mateusz Dorsz, Mateusz Nadolny, Kacper Rogiewicz, Daria Rosinke, Martyna Chrzanowska, Łukasz Mielewczyk

klasa VI A - Filip Dempc, Marta Ekstowicz, Justyna Labudda, Zuzanna Jakubowska, Julia Kwiatkowska, Karol Kurkowski, Martyna Skowronek, Wiktoria Merchel, Laura Bojke, Daria Dampc, Krystian Kozikowski, Paulina Krauze, Martyna Ostrowska, Natalia Skelnik, Martyna Hinca, Julia Pancer, Tadeusz Kreft

klasa VI B - Krzysztof Butowski, Rafał Wierzbicki, Tomasz Toruńczak, Szymon Marczak, Marcin Juzala, Klaudia Janiak, Martyna Kuźma, Zuzanna Voelkner, Paulina Zabielska, Zuzanna Sadowska

klasa VI C - Mateusz Baranowski, Nadia Gurbiel, Julia Sigorska, Julia Skrodzka, Agnieszka Figlon, Krzysztof Zelewski, Zuzanna Woźniak

klasa VI D - Justyna Baboszyn, Agnieszka Światek Brzezińska, Leokadia Zwara, Zuzanna Pyziak, Agnieszka Stromska, Vanessa Beńska, Amadeusz Reszke, Kasper Jaworski, Oliwia Zielińska, Dawid Penkowski, Dawid Pawłowski, Konrad Kopeć, Anna Flatau

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie ze wzorową frekwencją, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

klasa IV C - Julia Grzenkowicz, Natalia Kwiek

klasa V A - Oliwia Chmielewska

klasa V D - Kacper Rogiewicz

klasa VI A - Karol Kurkowski

klasa VI C - Nadia Gurbiel

klasa VI DJustyna Baboszyn, Dawid Penkowski

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)