DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły 2014/2015

CZERWIEC

  • Angelika Kummer Vb - finalistka XV Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu Wyspa Zagadek 2015
  • Mikołaj Florczyk IV c - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas IV organizowanym przez SP9

KWIECIEŃ

  • Angelika Kummer - I miejsce w eliminacjach do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Rodnô Mòwa"
  • Daria Zalewska - II miejsce w eliminacjach do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Rodnô Mòwa"
  • Wiktoria Rydzewska - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III
  • Wiktoria Majkowska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III
  • Wojtek Gliwa - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III
  • Agnieszka Stromska - I miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
  • Mateusz Nadolny V d - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Pożarniczym
  • Mateusz Nadolny, Filip Kulesza i Wiktoria Jaśniak - III miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Turnieju Pożarniczym

MARZEC

  • Szymon Niemczuk - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
  • Mateusz Baranowski - III miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
  • Hanna Duda 0F-  I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
  • Oliwia Sosnowska 0D - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
  • Alicja Wrzałek 0F, Hubert Muller 0F i Filip Kreft 0F - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
  • Filip Dempc, Justyna Baboszyn, Krzysztof Butowski - III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Z matematyką po regionie"
  • Natalia Miotk IIc - wyróżnienie w  VII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej dla klas II-III, 
  • Agata Lewandowska  Va - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Tu żyjemy MDK"
  • Jakub Marchlewski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Lingwistycznym

 

STYCZEŃ

  • Szymon Niemczuk Vb, Leokadia Zwara  VId, Tomasz Toruńczak VIb,Krzysztof Butowski VIb - zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu Biblijnego
  • Leokadia Zwara - II miejsce w Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Listening and Reading Comprehensive"
  • Zuzanna Pyziak - III  miejsce w Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Listening and Reading Comprehensive" ,
  • Julia Grzenkowicz IV C,Krzysztof Krasowski IVB, Bartosz Stromski IVD, Hubert Zielonka  IVA - laureaci etapu szkolnego Konkursu Biblijnego – Plastycznego odbywającego się w ramach Wojewódzko – Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda

GRUDZIEŃ

  • Alicja Turyczyn  IV a -  wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem: „Lepimy lepieje o naszym mieście"
  • Szymon Niemczuk Vb - I miejsce w Wojewódzki Konkursie Plastycznym " Aniołowie się radują"

LISTOPAD

  • Agnieszka Stromska VId - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Uzależnienia XXI wieku",
  • Karolina Plewka Vc - II miejsce w Konkursie Plastycznym "Uzależnienia XXI wieku",
  • Dominik Barczyk - I miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Malowała jesień",
  • Natalia Kwiek - wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Malowała jesień",
  • Zofia Sztenderska - I miejsce w kategorii klas 0-I soliści w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej,
  • Izabela Ptach - II miejsce w kategorii klas II-III  soliści w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej,
  • Klaudia Rzechuła - III miejsce w kategorii klas IV-VI  soliści w XV Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej,
  • Tycjan Cholawo VIc, Leokadia Zwara VId, Daria Zalewska Vb, Angelika Kummer Vb, Martyna Robakowska IVa - I miejsce w Konkursie Piosenki Kaszubskiej,
  • Leokadia Zwara VId - II miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej " Be a poet ",

PAŹDZIERNIK

  • Uczniowie klasy Vc i VId - I miejsce w III Rajdzie Jesiennym "Wędrówka z Pitagorasem, Pantofelkiem i Moreną Czołową ...",
  • Wiktoria Majkowska - I miejsce w konkursie "Rumia za 100 lat",
  • Amelia Kolińska, Sandra Ratajczak - II miejsce w konkursie "Rumia za 100 lat",
  • Krzysztof Butowski VIb - zakwalifikował się do etapu rejonowego  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

WRZESIEŃ

  • Krzysztof Jerzyk - I miejsce w Konkursie Historyczno-Plastycznym "W poszukiwaniu własnych korzeni",
  • Oliwia Ostrowska - II miejsce w Konkursie Historyczno-Plastycznym "W poszukiwaniu własnych korzeni",
  • Martyna Skowronek -III miejsce w Konkursie Historyczno-Plastycznym "W poszukiwaniu własnych korzeni",

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)