Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły 2015/2016

KWIECIEŃ

 

  • Paweł Kojałowicz IIId - I miejsce, Magdalena Siedlewska III a - III miejsce, Julia Wróbel III c - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III
  • Angelika Kummer VIb - II miejsce, Daria Zalewska VIb - wyróżnienie w Konkursie Prozy i Poezji Kaszubskiej „Rodnô Mòwa"
  • Kinga Sobotka IVb i Krzysztof Krasowski Vb - wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. „Tu żyjemy"
  • Wiktoria Rydzewska IV a - III miejsce w miejskim etapie  XXII Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego
  • Drużyna z naszej szkoły- II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Historycznej „ Z matematyką po regionie"
  • Zosia Sztenderska  2c - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki "Piosenka jest dobra na wszystko",
  • Wiktoria Rydzewska IVa - III miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym,
  • Maciej Roszkowski IIf - II miejsce w XVIII edycji Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo", 
  • Olivia Kielch IIf - III miejsce w XVIII edycji Konkursu Plastycznego "W trosce o bezpieczeństwo",

  • Małgorzata Osiowy IIIC - wyróżnienie w XVIII edycji Konkursu Plastycznego "W trosce o bezpieczeństwo"

MARZEC

  • Izabela Ptach klasa 4a - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI w III Festiwalu Piosenki Romantycznej
  • Zosia Sztenderska  klasa 2c -   II miejsce w kategorii klas I-III w III Festiwalu Piosenki Romantycznej.
  • Magdalena Siedlewska III a - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej 
  • WIKTORIA ANDRAŁOJĆ ( „0"c) i  NATANAEL RYTA  („0"d) - I miejsce
  • IGA KONIŃSKA ( klasa II e) - I miejsce
  • FILIP WASINIEWSKI (klasa I d) - II miejsce
  • DAWID BURY ( klasa I c) - III miejsce XVIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM Z CYKLU „HEJ KASZUBY, JAK WY CUDNE"
  • Mikołaj Florczyk - II miejsce w XIII Miejskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej,

LUTY

Miłosz Niemczuk IVa - II miejsce w Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego -organizowanego przez SP sióstr salezjanek w Rumi
Szymon Niemczuk VI b - III miejsce w Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego,
Miłosz Niemczuk - I miejsce w Konkursie Poezji Jednego Autora,
Oliwia Helbik IVd - wyróżnienie w Konkursie Poezji Jednego Autora

 

GRUDZIEŃ

  • Oliwia Helbik - I miejsce w kategorii klasIV w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ucieknij nałogom w pasje", 
  • Angelika Kummer ,Alicja Turyczyn - II miejsce w kategorii klas V-VI w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ucieknij w pasje",
  • Szymon Klein , Mikołaj Cholawa - III miejsce w kategorii klas V-VI w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ucieknij w pasje",
  • Izabela Kowalska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastcznym "Ucieknij w pasje"

 

LISTOPAD

  • Szymon Niemczuk VI b - III m-ce w IX MIędzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej "Be a poet"
  • Uczniowie z Koła Teatralnego - II m-ce w V Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Redzie
  • Natan Richert - III m-ce w finale Konkursu Polonistycznego "Z polszczyzną za pan brat"
  • Angelika Kummer, Daria Zalewska, Jacek Lawrenc - II m-ce w Miejskim Przeglądzie Piosenki Kaszubskiej
  • XVI Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej- „Piosenki Fasolek zawsze żywe":
    W kategorii klas 0- I - soliści: III miejsce- Julia Kopeć
    W kategorii klas 0- I – zespoły: I miejsce- „Ananasy z pierwszej klasy"
    W kategorii klas II- III- soliści: II miejsce- Zofia Sztenderska oraz Aleksandra Nadolna
    W kategorii klas II -II zespoły: Stworki - Potworki
    W kategorii klas IV- VI- soliści: I miejsce- Izabela Ptach oraz Klaudia Rzechuła
    W kategorii klas IV- VI – zespoły: I miejsce- „Koliberki"
  • Aleksandra Czerska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Uzależnienia XXI wieku",
  • Daria Rosinke - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-fotograficznym "Uzależnieniom mówimy NIE",
  • Monika Lidzbarska  – I m-ce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Malowała Pani Jesień",
  • Wiktoria Majkowska - II m-ce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Malowała Pani Jesień"

PAŹDZIERNIK

  • Marta Śniadach V d – wyróżnienie w wojewódzkim kuratoryjnym konkursie twórczym pod hasłem „Wielkie tematy – Rodzina Jana Pawła II a jego nauczanie na temat rodziny",
  • Oliwia Maciaszek V d – I miejsce w wojewódzkim kuratoryjnym konkursie twórczym pod hasłem „Wielkie tematy – Rodzina Jana Pawła II a jego nauczanie na temat rodziny".,

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)