DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły - Najlepsi uczniowie 2009/2010 - Najlepsi uczniowie

II semestr 2009 / 2010

W II semestrze roku szkolnego 2009/2010 aż dziewięćdziesięciu siedmiu uczniów z klas IV-VI naszej szkoły wyróżniło się  w nauce oraz w zachowaniu, tzn. osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 oraz uzyskali ocenę z zachowania wzorową lub bardzo dobrą. 
Na zdjęciach widać kolejno osoby wyróżnione z klas szóstych, piątych oraz czwartych.

 

Oto nazwiska naszych najlepszych uczniów:

Czytaj więcej...

I semestr 2009 / 2010

W I semestrze roku szkolnego 2009 / 2010 aż sześćdziesięciu czterech uczniów z klas IV - VI naszej szkoły wyróżniło się w nauce oraz w zachowaniu, tzn. osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 oraz uzyskali ocenę z zachowania wzorową lub bardzo dobrą.

Na zdjęciach od lewej widać kolejno osoby wyróżnione z klas szóstych, piątych oraz czwartych.

Oto nazwiska naszych najlepszych uczniów:

IVa

Krasowska Nikola, Golba Adrian, Sagan Wiktoria, Borkowska Kamila, Wojtaś Piotr, Gołąbek Mikołaj, Gołąbek Łukasz, Sadowska Julia, Bolin Patrycja, Radzikowski Krzysztof, Skwara Dariusz, Sobolewski Dawid, Szuba Jakub, Wicki Wojciech, Kasprzyk Adrianna, Marzec Mateusz, Michalak Marcin, Świerszcz Martyna

IVb

Mroczek Aleksandra, Orlicka Magdalena, Suliński Maciej

IVd

Mucha Filip, Piano Alessandra, Mazurek Oskar, Wikowski Dominik, Czaja Sebastian, Paradecki Radosław

Va

Marcewicz Kalina, Trendel Anna, Rawska Natalia, Gesse Filip, Jaworowska Martyna, Jaworska Magdalena, Główczewska Klaudia, Krauze Nicole, Kucharska Weronika, Śramska Julia

Vb

Arendt Robert, Czyż Wiktor, Abramek Monika, Turyczyn Julia, Wierzbicki Marcin, Pionke Magdalena, Pobłocki Patryk

Vc

Czapiewski Maciej, Lepsza Kinga

Vd

Rochna Natalia

VIa

Bruska Iza, Gołąbek Agata, Groth Agata, Banaszkiewicz Weronika, Bolin Dominika, Konkel Karolina, Wszeborowska Patrycja

VIb

Chylewski Kamil, Łuka Maciej, Nynca Paulina, Turska Justyna

VIc

Jeliński Tomasz, Kotowska Oliwia, Bojan Michał, Kozakiewicz Miłosz

VId

Strongowska Karolina, Ornowska Karolina

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)