Archiwum: Sukcesy szkoły 2009/2010 - Stypendyści

II semestr 2009 / 2010

Czternastu uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych, wysoką kulturę osobistą i wybitne osiągnięcia sportowe.

Są to: Iza Bruska VIa, Agata Gołąbek VIa, Robert Arendt Vb, Wiktor Czyż  Vb, Monika Abramek Vb, Tomasz Jeliński  VIc, Kamil Chylewski VIb, Oliwia Kotowska VIc,  Martyna Klawikowska VIc, Piotr Stewa VIb, Szymon Brechelke VIc, Filip Gesse Va, Grzegorz Koc Va i Kalina Marcewicz Va.

Gratulujemy!

I semestr 2009 / 2010

Dziesięciu uczniów zostało wyróżnionych stypendium motywacyjnym za wysokie wyniki w nauce, reprezentowanie szkoły w konkursach międzyszkolnych oraz wysoką kulturę osobistą.

Są to: Iza Bruska VIa, Agata Gołąbek VIa, Robert Arendt Vb, Wiktor Czyż  Vb, Monika Abramek Vb, Tomasz Jeliński  VIc, Kamil Chylewski VIb, Oliwia Kotowska VIc, Maciej Łuka VIb oraz Michał Bojan VIc.

Gratulujemy!