DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Archiwum: Sukcesy szkoły 2009/2010

Czerwiec

  • Wojewódzki Kuratoryjny Metropolitarny Konkurs Biblijny
                               dla uczniów szkół podstawowych

         Finaliści Konkursu:
         Koc Grzegorz Va
         Jeliński Tomasz VIc

 

  • Konkurs Historyczny "Szukamy własnych korzeni"  Etap Powiatowy

         Kategoria Drzewo Genealogiczne:
         Dominik Wikowski IVd    III miejsce
         Wiktoria Sagan IVa       wyróżnienie

         Kategoria Kronika Rodzinna:
         Kamila Borkowska IVa   II miejsce
        

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Wojenne losy" pod patronatem MEN

         Maciej Gimiński   wyróżnienie

 

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny " MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"

          Wojtek Wicki IVa, Adrian Golba IVa, Piotr Wojtaś IVa -  V miejsce , drużynowo

Maj

  • XV Jubileuszowy Konkurs „Haft Kaszubski – Linia 2010”

          Agata Gołąbek VI a     II miejsce

         Iza Bruska VIa, Małgorzata Samson VIa    III miejsce

 

  • Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla klas I-III

         Maciej Skwierawski II b    I miejsce

        Wojciech Szopa IId               wyróżnienie

  • Międzyszkolny Turniej Matematyczny
         Kamil Chylewski VIb, Piotr Gronek VIc, Miłosz Kozakiewicz VIc I miejsce drużynowo
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas IV
         Wojtek Wicki IVa           I miejsce
        Maciej Suliński IV b         V miejsce

Kwiecień

  •  XI Powiatowy Konkurs Plastyczno-Ekologiczny pt. ”  Zwierzęta żyjące wokół nas”

         Agata Gołąbek VI a       I miejsce

         Natalia Rawska Va        wyróżnienie

 

  • XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

         Tomasz Dempc  IVa        III miejsce

 

  • Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie"

         Nikola Krasowska IV a        I miejsce

         Marta Kozikowska Va          II miejsce

         Filip Mucha IV d                    III miejsce

         Kalina Marcewicz Va          wyróżnienie

         Natalia Rawska Va               wyróżnienie

 

  • X Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Focus on English"

          Oliwia Kotowska VI c   III miejsce

 

  • Finał XV Konkursu Matematycznego dla klas III

         Maciej Tocha III c       II miejsce

         Anna Butowska III b    III miejsce

 

  • XXXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy – etap wojewódzki

          Monika Abramek V b, Iza Bruska VI a, Agata Gołąbek VI a  III miejsce drużynowo

 

  • Miejskim Konkursie Plastyczny pt. "Moje hobby w moim mieście"

          Maciej Suliński  IV b, Oskar Mazurek IV d, Korneliusz Brocki V a    wyróżnienie

 

  • Gminny etap  XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

         Paulina Perdeus Id, Agnieszka Figlon Ic, Agata Czapiewska Ib, Marcin Nadolny IVa  

         zakwalifikowali się do etapu powiatowego

 

  • Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy

        Agata Gołąbek Va, Iza Bruska Va, Monika Abramek Vb   zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego

 

  • III Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

         Kalina Marcewicz Va, Filip Gesse Va, Michał Bojan VIc   I miejsce drużynowo

 

  • Miejski Konkursu Poezji i Prozy Kaszubskiej Rodno Mowa

         Robert Arendt  V b               I miejsce

         Aleksandra Tocka  III b        II miejsce

         Tomasz Toruńczak I b        III miejsce

         Leokadia Zwara I d             wyróżnienie    

 

 

 

Marzec

  • Finał XV Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas III Małego Trójmiasta Kaszubskiego

          Przemysław Filip kl. III d      III miejsce

         Weronika Rochna kl. III b      wyróżnienie

 

  • Miejski etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" 

         Kacper Knaś, Marta Goszcz i Justyna Turska z VI b   III miejsce drużynowo

 

  • VII Miejski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej      

          Oliwia Kotowska z kl. VI c   II  miejsce

          Agata Gołąbek z kl. VI a      III miejsce

 

  • Rejonowy etap Pomorskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III     organizowanego przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

         Szymon Zajda z kl. III d    IV miejsce

 

  • II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej w SP 6 w Rumi:

         Szymon Zajda z kl. III d   III miejsce

 

  • Międzyszkolny Konkurs  dla kl. II  "Czytam, piszę, rozumiem" w SP10
  • Białousz Aneta i Sandra, Bogucki Jakub, Klein Damian, Szopa Wojciech III miejsce

     

  • XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Hej Kaszuby jak wy cudne..."
  •  
    Mateusz Nadolny z kl. 0a  I miejsce

Luty

  • Gminny etap Pomorskiego Konkursu Ortograficznego dla klas III     organizowanego przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku 04.02.2010:

        Szymon Zajda z kl. III d  III miejsce (uczeń ten zakwalifikował się do etapu rejonowego )

        Dawid Marcjański z kl. III a  IV miejsce

 

Styczeń

  • Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS, 04.01.2010,
  •  laureaci I stopnia z wyróżnieniem: Iza Bruska kl.VIa, Maciej Łuka kl.VI b
    laureat I stopnia: Robert Arendt kl.Vb
    laureaci II stopnia: Wiktor Czyż kl.Vb, Karolina Strongowska kl.VId, Oliwia Kotowska kl.VIc,           Adrian Jankowski kl.IVc, Wiktoria Sagan kl.IVa,Nikola Krasowska kl.IVa
    laureat III stopnia: Michał Bojan kl.VI c
    laureaci IV stopnia: Tomasz Jeliński kl.VI c,Krzysztof Radzikowski kl.IVa,Adrian Golba kl.IVa
    laureat V stopnia: Karolina Ornowska kl.VId
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej, 12.01.2010, II miejsce reprezentacji chłopców, III miejsce reprezentacji dziewcząt (nazwiska laureatów:sport)
  • Alfik Matematyczny 2009 : K. Chylewski  kl.VIb  zdobył 35 miejsce w województwie w kategorii Jaskółka

 

  • Festiwal Naszych Dziadków, 22.01.2010, Grand Prix Festiwalu -Maciej Skwierawski kl.IIb

 

  • Konkurs Biblijny im.Sługi Bożego kardynała Augusta Hlonda,22.01.2010, w drodze rozgrywek szkolnych do etapu rejonowego zakwalifikowali się:  Tomasz Jeliński kl.VI c, Justyna Turska kl.VIb, Grzegorz Koc kl.VIa ,Agata Gołąbek kl.VIa

 

  • Międzyszkolny Konkurs: Twórczość jednego autora-Poezja Juliana Tuwima,27.01.2010                
  • III miejsce- Julia Sadowska kl.IV a
    wyróżnienia:Nicola Adamczyk kl.IVc, Nikola Krasowska kl.IVa,Dagmara Hirsz kl.IVc

 

Grudzień

  • III Mikołajkowy Turniej Unihokeja , 05 XII 2009, II i III miejsce (czytaj: sport)
  • VIII Powiatowy Przegląd Teatralny Reda 2009, 05 XII 2009, II miejsce zdobył szkolny zespół "Tetralki"
  • VII Halowe Mistrzostwa Rumi w Lekkoatletyce Szkoł Podstawowych, 09 XII 2009, medale: 4 złote , 2 srebrne, 4 brązowe (czytaj: sport)
  • Osiągnięcia sportowe naszych uczniów -zawodników Judo UKS "Draco" Rumia,14 XII 2009, Turnieje Ogólnopolskie i Międzynarodowe w Judo: I,II,III,V miejsce (czytaj: sport)
  • Konkurs Techniczny z cyklu: "Igłą malowane" pt:"Kaszuby moja mała ojczyzna", 18 XII 2009,  I miejsce zdobyła M.Samson z kl.VIa i II miejsce - I.Bruska z kl.VIa oraz wyróżnienia : A.Gołąbek kl.VIa, Sz.Voelkner kl.Va
  • Miejski Przegląd Zespołów Kolędniczych w MDK w Rumi, 21 XII 2009, II miejsce zdobyli uczniowie Koła Wiedzy o Regionie

Listopad

  • Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Matematyka z Przyrodą, 04 XI 2009 - 5 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Michał Bojan VIc, Miłosz Kozakiewicz VIc, Iza Bruska VIa, Kamil Chylewski VIb, Robert Arendt Vb

  • Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Język Polski z Historią, 06 XI 2009 - 4 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Michał Bojan VIc, Tomasz Jeliński VIc, Robert Arendt Vb, Maciej Łuka VI

  • Pomorski Konkurs Ortograficzny dla kl. III, 15 XI 2009 - 3 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Dawid Marcjański, Anna Butowska, Szymon Zajda

  • Pomorski Konkurs Matematyczny dla kl. III, 15 XI 2009 – 3 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Gabriela Rogiewicz, Przemek Filip, Karolina Chałupko

  • Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego „Be a poet”, 17 XI 2009
  • II miejsce- Aleksandra Toruńczak kl.Vb 
    III miejsce-Wiktor Czyż kl.Vb
  • X Przegląd Piosenki Turystycznej , 21 XI 2009 - znaczące sukcesy naszych uczniów :

SOLIŚCI:

I miejsce- Martyna Ostrowska

II miejsce- Iza Kowalska

W kategorii klas 2- 3

SOLIŚCI:

I miejsce- Maciej Skwierawski z SP 1, który został dodatkowo wyróżniony przez komisję, która przyznała mu GRAND            PRIX X Przeglądu Piosenki Turystycznej

II miejsce- Wojciech Szopa

ZESPOŁY:

III miejsce- zespół „Wędrowcy”

W kategorii klas 4- 6

SOLIŚCI:

I miejsce- Maciej Czapiewski kl.Vc

III miejsce – Filip Gesse kl. Va

ZESPOŁY:

III miejsce- zespół „Rajdowcy” z SP 1 oraz  „Podróżnicy” z SP 1 (czytaj: aktualności)

  • Alfik Matematyczny - Łowcy Talentów, 25 XI 2009 – 53 uczniów - wyniki w późniejszym terminie
  • III Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Zwierzęta wokół nas” – nagrody i wyróżnienia :

Mateusz Michalik trzykrotnie nagrodzony za prace: " Różki sięgające nieba..." - Nagroda Organizatora, "Troskliwa mamusia i  jej          brzydkie kaczątko", "Roztrzepana smakoszka" - wyróżnienia

Iza Bruska - " Zielono mi"

- Karolina Strongowska - "Ptasie towarzystwo"   (czytaj: aktualności 27 XI 2009),

  • Miejski Przegląd Form Tanecznych kat. kl. 0 – III, 27 XI 2009 - I i  II miejsce.

Październik

  • Z polszczyzną za pan brat, 24 X 2009 - 4 uczniów zakwalifikowało się  do etapu miejskiego : Michal Bojan VIc, Robert Arendt Vb, Marcin Wierzbicki Vb, Agata Gołąbek VIa
  • Międzynarodowy Konkurs Językowy Test Oxford Plus, 30 X 2009
  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych (czytaj: Sport).

Wrzesień

  • XXV Bieg Pokoju , 20 IX 2009 - I miejsce w klasyfikacji szkół (czytaj: Sport)
  • XVI Rajd Ścieżkami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - II miejsce drużynowo (czytaj: Aktualności 21 IX 2009)
  • XIII Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, 24-25 IX 2009

     (o licznych sukcesach czytaj: Sport)

 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)