Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sukcesy szkoły 2009/2010

Listopad

  • Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Matematyka z Przyrodą, 04 XI 2009 - 5 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Michał Bojan VIc, Miłosz Kozakiewicz VIc, Iza Bruska VIa, Kamil Chylewski VIb, Robert Arendt Vb

  • Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Język Polski z Historią, 06 XI 2009 - 4 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Michał Bojan VIc, Tomasz Jeliński VIc, Robert Arendt Vb, Maciej Łuka VI

  • Pomorski Konkurs Ortograficzny dla kl. III, 15 XI 2009 - 3 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Dawid Marcjański, Anna Butowska, Szymon Zajda

  • Pomorski Konkurs Matematyczny dla kl. III, 15 XI 2009 – 3 uczniów zakwalifikowało się do rejonu : Gabriela Rogiewicz, Przemek Filip, Karolina Chałupko

  • Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego „Be a poet”, 17 XI 2009
  • II miejsce- Aleksandra Toruńczak kl.Vb 
    III miejsce-Wiktor Czyż kl.Vb
  • X Przegląd Piosenki Turystycznej , 21 XI 2009 - znaczące sukcesy naszych uczniów :

SOLIŚCI:

I miejsce- Martyna Ostrowska

II miejsce- Iza Kowalska

W kategorii klas 2- 3

SOLIŚCI:

I miejsce- Maciej Skwierawski z SP 1, który został dodatkowo wyróżniony przez komisję, która przyznała mu GRAND            PRIX X Przeglądu Piosenki Turystycznej

II miejsce- Wojciech Szopa

ZESPOŁY:

III miejsce- zespół „Wędrowcy”

W kategorii klas 4- 6

SOLIŚCI:

I miejsce- Maciej Czapiewski kl.Vc

III miejsce – Filip Gesse kl. Va

ZESPOŁY:

III miejsce- zespół „Rajdowcy” z SP 1 oraz  „Podróżnicy” z SP 1 (czytaj: aktualności)

  • Alfik Matematyczny - Łowcy Talentów, 25 XI 2009 – 53 uczniów - wyniki w późniejszym terminie
  • III Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Zwierzęta wokół nas” – nagrody i wyróżnienia :

Mateusz Michalik trzykrotnie nagrodzony za prace: " Różki sięgające nieba..." - Nagroda Organizatora, "Troskliwa mamusia i  jej          brzydkie kaczątko", "Roztrzepana smakoszka" - wyróżnienia

Iza Bruska - " Zielono mi"

- Karolina Strongowska - "Ptasie towarzystwo"   (czytaj: aktualności 27 XI 2009),

  • Miejski Przegląd Form Tanecznych kat. kl. 0 – III, 27 XI 2009 - I i  II miejsce.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)