Archiwum: Sukcesy szkoły 2009/2010

Grudzień

• III Mikołajkowy Turniej Unihokeja , 05 XII 2009, II i III miejsce (czytaj: sport)
  • VIII Powiatowy Przegląd Teatralny Reda 2009, 05 XII 2009, II miejsce zdobył szkolny zespół "Tetralki"
  • VII Halowe Mistrzostwa Rumi w Lekkoatletyce Szkoł Podstawowych, 09 XII 2009, medale: 4 złote , 2 srebrne, 4 brązowe (czytaj: sport)
  • Osiągnięcia sportowe naszych uczniów -zawodników Judo UKS "Draco" Rumia,14 XII 2009, Turnieje Ogólnopolskie i Międzynarodowe w Judo: I,II,III,V miejsce (czytaj: sport)
  • Konkurs Techniczny z cyklu: "Igłą malowane" pt:"Kaszuby moja mała ojczyzna", 18 XII 2009,  I miejsce zdobyła M.Samson z kl.VIa i II miejsce - I.Bruska z kl.VIa oraz wyróżnienia : A.Gołąbek kl.VIa, Sz.Voelkner kl.Va
  • Miejski Przegląd Zespołów Kolędniczych w MDK w Rumi, 21 XII 2009, II miejsce zdobyli uczniowie Koła Wiedzy o Regionie