Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Archiwum: Sukcesy szkoły 2009/2010

Kwiecień

  •  XI Powiatowy Konkurs Plastyczno-Ekologiczny pt. ”  Zwierzęta żyjące wokół nas”

         Agata Gołąbek VI a       I miejsce

         Natalia Rawska Va        wyróżnienie

 

  • XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

         Tomasz Dempc  IVa        III miejsce

 

  • Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie"

         Nikola Krasowska IV a        I miejsce

         Marta Kozikowska Va          II miejsce

         Filip Mucha IV d                    III miejsce

         Kalina Marcewicz Va          wyróżnienie

         Natalia Rawska Va               wyróżnienie

 

  • X Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Focus on English"

          Oliwia Kotowska VI c   III miejsce

 

  • Finał XV Konkursu Matematycznego dla klas III

         Maciej Tocha III c       II miejsce

         Anna Butowska III b    III miejsce

 

  • XXXVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy – etap wojewódzki

          Monika Abramek V b, Iza Bruska VI a, Agata Gołąbek VI a  III miejsce drużynowo

 

  • Miejskim Konkursie Plastyczny pt. "Moje hobby w moim mieście"

          Maciej Suliński  IV b, Oskar Mazurek IV d, Korneliusz Brocki V a    wyróżnienie

 

  • Gminny etap  XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

         Paulina Perdeus Id, Agnieszka Figlon Ic, Agata Czapiewska Ib, Marcin Nadolny IVa  

         zakwalifikowali się do etapu powiatowego

 

  • Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy

        Agata Gołąbek Va, Iza Bruska Va, Monika Abramek Vb   zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego

 

  • III Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

         Kalina Marcewicz Va, Filip Gesse Va, Michał Bojan VIc   I miejsce drużynowo

 

  • Miejski Konkursu Poezji i Prozy Kaszubskiej Rodno Mowa

         Robert Arendt  V b               I miejsce

         Aleksandra Tocka  III b        II miejsce

         Tomasz Toruńczak I b        III miejsce

         Leokadia Zwara I d             wyróżnienie    

 

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)