Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

Polisa , aneks do polisy

WYWIADY NA 100-lecie

Obejrzyj

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

I TURNIEJ WIEDZY O ZDROWIU "TRZYMAJ FORMĘ - DBAJ O ZDROWIE"

17 kwietnia 2013r. Uczniowski Zespół Promocji Zdrowia działający przy naszym Samorządzie Uczniowskim wraz z uczniami klasy VIa, pod opieką szkolnego koordynatora ds promocji zdrowia panią Jolantą Dobrzeniecką, reprezentował naszą szkołę na I Turnieju Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem "Trzymaj Formę - Dbaj o Zdrowie". Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wejherowie. Uczestnicy musieli wykazać się obszerną wiedzą i umiejętnościami z zakresu prawidłowego odżywiania, aktywności fizycznej, edukacji antynikotynowej, prawidłowych nawyków higienicznych oraz umiejętnościami aktorskimi prezentując przedstawienia profilaktyczne. Nasza reprezentacja w składzie Anna Butowska, Julia Bratnicka, Przemysław Filip, Natalia Panasiuk, Wiktoria Formella, Gabriela Rogiewicz, Natalia Rózga, Dominika Rogalewska, Róża Walaszczyk, Paulina Wasik, Katarzyna Jóźwiak zajęła wysokie II miejsce rywalizując z gimnazjami i szkołami podstawowymi powiatu wejherowskiego.

"BEZPIECZNY STOK", "BEZPIECZNA WODA"

Od nowego roku ruszyła w naszej szkole akcja informacyjno-edukacyjna pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej "Bezpieczny Stok" i zimowa edycja akcji "Bezpieczna Woda". Będziemy promować bezpieczne zachowanie na stokach narciarskich i omawiać zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na zamarzniętych zbiornikach wodnych.
Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z Rodzicami do zapoznania się ciekawymi materiałami edukacyjnymi na stronach:
www.bezpiecznienastoku.pl
www.wypoczynek.men.gov.pl
www.msport.gov.pl/turystyka

"Zielona środa"

16 stycznia 2013r. w naszej szkole zrobiło się zielono. Uczestnicy "Owocowo-Warzywnego Maratonu" przekonali się, że świetną, szkolną przekąską może być kawałek kiwi lub kilka winogron. Uczniowskie kanapki wzbogaciły się o listek sałaty i plasterki ogórka. Kolejny raz udowodniliśmy, że edukację zdrowotną można połączyć z zabawą, która integruje naszą wyjątkową społeczność szkolną.

"Nie pal proszę"

23 stycznia 2013r. podczas spotkań nauczycieli i rodziców Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Zespołem Promocji Zdrowia przeprowadził akcję informacyjno-edukacyjną dla rodziców uczniów i pracowników szkoły pt. "Nie pal proszę". W naszej placówce są realizowane edukacyjne programy antynikotynowe, których organizatorem jest Państwowa Inspekcja Sanitarna. Działając staramy się również zachęcić dorosłą cześć naszej społeczności szkolnej do podjęcia walki z tym nałogiem.

Projekt klasy IIa pt. "Piramida Zdrowia"

15 stycznia 2013r. klasa IIa pod opieką wychowawcy pani Doroty Gibas zakończyła projekt klasowy pt. "Piramida Zdrowia". Podczas zajęć dzieci poznawały zagadnienia z obszaru prawidłowego, czyli zróżnicowanego i zbilansowanego sposobu odżywiania się.