Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


SUKCESY W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ AMELII CZERNIK

Amelia gimnastykę artystyczną ćwiczy dopiero od roku. Trenuje w Szkole Sportowej w Gdyni.
• Jej pierwszy wyjazd był na Zawody Międzynarodowe, gdzie uplasowała się na 18 miejscu, przy bardzo dużej konkurencji.
• Natomiast w Międzynarodowym Turnieju Bielsko Biała zajęła miejsce 7.
• Brała też udział w Turnieju Gimnastycznym, gdzie zajęła 1 miejsce.
• W Ogólnopolskich Zawodach w Gimnastyce Artystycznej zajęła 10 miejsce na 32 zawodniczki.
• W Mistrzostwach Województwa Pomorskiego uplasowała się na 3 miejscu.
• Wyjazd do Brzegu Dolnego był ciężki dla Amelki, ponieważ miała po raz pierwszy wystąpić z obręczą oraz skakanką. Na silną konkurencję zajęła miejsce 7, gdzie doszła do finału; w występie ze skakanką zajęła miejsce 8.
Gimnastyka artystyczna jest Jej pasją i zamierza ją kontynuować. Najważniejsze, że udaje się Jej pogodzić naukę szkolną z częstymi i długimi treningami, połączonymi z wyjazdami do Gdyni do Szkoły Sportowej.
GRATULUJEMY TAK WSPANIAŁYCH OSIĄGNIĘĆ I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!

JASEŁKA I WSPÓLNY OPŁATEK

21 grudnia 2017 r. na nasze zaproszenie przybyli do szkoły nasi Kochani Rodzice. Konferansjerkę całej uroczystości godnie prowadziła nasza koleżanka Weronika, która pięknie powitała gości i wprowadziła nas w wyjątkowy nastrój świąteczny. Na początku zaprezentowaliśmy przygotowane przez nas Jasełka „DO BETLEJEM". Zgodnie z tradycją występowali: Pasterze, Aniołowie, Józef i Maryja oraz trzej Królowie. Niespodzianką był występ króla Heroda i Diabełka, w którego rolę idealnie wcieliła się Maja. Śpiewaliśmy też zespołowo i indywidualnie znane i mniej znane kolędy: „Wśród nocnej ciszy", „Pójdźmy wszyscy do stajenki", „Przybieżeli do Betlejem", „Dzisiaj w Betlejem"... Przygrywała nam na akordeonie Babcia Oliwki Mielewczyk, za co składamy gorące podziękowanie. Jagna pięknie zagrała na skrzypcach kolędę „Cicha noc", i „Gdy śliczna Panna ...", a Karolina wspaniale zaśpiewała kolędę pt. „Ciemno, cicho dookoła". Maryja, czyli nasza koleżanka Angelika z uczuciem śpiewała „Lulajże Jezuniu". Na koniec nasze dwie koleżanki: Laura Nietupska – Mistrzyni Świata w tańcu i Amelka Czernik – Złota Medalistka w gimnastyce artystycznej, zaprezentowały swój rewelacyjny i profesjonalny taniec. Otrzymały gromkie brawa! Gratulujemy Im i bardzo cieszymy się z Ich sukcesów! Po części artystycznej zaprosiliśmy wszystkich do naszej sali lekcyjnej, gdzie odbywała się dalsza część Uroczystości. Po odczytaniu słów z Ewangelii według Świętego Łukasza, składaliśmy sobie wzajemnie życzenia i łamaliśmy się tradycyjnie opłatkiem, wybaczając sobie wszystkie urazy. Nie zabrakło też Świętego Mikołaja, czyli na Kaszubach tzw. Gwiazdora, który uznał, że byliśmy grzeczni i zostawił dla nas piękne prezenty. My też przygotowaliśmy malutkie upominki dla naszych gości. Uroczystość przebiegała w podniosłym i pięknym nastroju. Na długo zachowamy ją w naszej pamięci! Bardzo dziękujemy Kochanym Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej pięknej uroczystości!

KOLEJNY SUKCES SPORTOWY

Uczennica naszej AMELIA CZERNIK stanęła na podium i zajęła I miejsce w TURNIEJU GWIAZDKOWYM W GIMNASTYCE ARTYSTYCZNEJ,

GRATULUJEMY JEJ SERDECZNIE i życzymy dakszych wspaniałych sukcesów!

MIKOŁAJKI

W dniu 6 grudnia z okazji MIKOŁAJEK wybraliśmy się do TEATRU GDYNIA GŁÓWNA na przedstawienie pt. „Dzielny kapitan Ahab". Tan muzyczny spektakl zabrał publiczność w awanturniczą podróż morską. Porywająca opowieść przeniosła widzów na pokład statku. Wspólnie z głównym bohaterem Izmaelem przeżyliśmy wspaniałą przygodę. W spektaklu ważną rolę odgrywa sztuka imitacji dźwięków. Narracja akustyczna została wykreowana na żywo przy użyciu wymyślnych maszyn, nietypowych instrumentów i rekwizytów. Rewelacyjne dowcipy, nowatorskie podejście do tworzenia, świetne aktorstwo, czyli po prostu – ogromna frajda. Ten spektakl naprawdę warto zobaczyć!

DUŻY SUKCES SPORTOWY MIKOŁAJA

Nasz kolega z klasy Mikołaj Litwiński zajął III miejsce w MISTRZOSTWACH GDAŃSKA O PUCHAR NEPTUNA W GIMNASTYCE SPORTOWEJ rocznik 2009. Jest to jego pierwszy indywidualny sukces sportowy. GRATULUJEMY SERDECZNIE i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)