Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły O nas w mediach

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

REKRUTACJA 2020/2021
Facebook

pobrane

UCZESTNICZYMY W:
saferinternet
 śniadanie daje moc
 program dla szkół
 trzymaj formę
 adopcja na odległość
 porcja energii
 szkoła na widelcu1
 wielka orkiestra
zdrowo jem
 

Plan lekcji - zmiany

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 17 I

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
17 02 2020 r. (poniedziałek)

p. A.Gesse
4.IVB dz.-zwolnić
5-6 VC ,VD chł -zwolnić

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 17 II

ZMIANY W PLANIE NA 17 II (poniedziałek)

Nieobecni:
M.Licau, D. Kornacka, A.Zamachowska, M.Żukowska, A. Borkowska

M.Licau
1.5c odwołane
2.5g M.Bielińska
3.6b A.Lesnow
4. 5b A.Kerlin
5. 5a J.Ginter-Reglińska
7.5b M.Marchewicz
8.5e zwolnieni do domu

D.Kornacka O C

Zast. 7-12 M.Mielewczyk, od 15 łączenie

A.Zamachowska

1. 7c dz. W.Chmielewska

3. 6e chł. J.Itrych

4. 6c dz. J.Kijowska

5. 6e dz. M.Rathenow

6.7a dz. J.Gintre-Reglińska

7. 5g chł. zwolnieni do domu

 

M.Żukowska

1. 7b dz. przychodzą później

2. 6d M.Rathenow

3. 7d chł. M.Kowalewska

4. 3d M.Dmowska

A.Borkowska świetlica

5. Ż. Knurek

7. s. B.Orzechowska

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 14 II

ZMIANY W PLANIE NA 14 II (piątek)
Poczta i kiermasz walentynkowy
Nieobecni:
J.Oleksiak, M.Licau, A.Mazur, D. Kornacka, R.Dettlaff, E.Grzymkowska, M.Rathenow
J.Oleksiak
5 i 6 l. 6a dz. zwolnieni do domu
M.Licau
1.5f J.Ginter-Reglińska
2.6f J.Ginter-Reglińska
3.6c M.Maguza
4. 5a A.Zamachowska
6.5g K.Dziugan
7.6d L. Konkol

A.Mazur
2.7 B chł. M.Żukowska łączenie
7c chł. plastyka przeniesiona z 1 lekcji
3. 7 B chł. M.Mikulska łączenie
7c chł. M.Marchewicz łączenie z dziewczynami
4.7b dz. A.Stankiewicz
5.7 b dz. M.Mikulska łączenie

K.Pyznarska
1. 6c przychodzi później
2.6e A.Lesnow
3. 6f W.Chmielewska
4. 6f W.Chmielewska
5. 6d I.Kasprzycka-Buc
6. 6d E.Paluch-Ossowska

R.Dettlaff
6. 5d odwołane
7. 7d odwołane

D.Kornacka
Zast. 12,30 -15 M.Mielewczyk
Od 15 łączenie s. 32

M.Rathenow
1. 6e odwołane zajęcia
2. 7c dz. plastyka przeniesiona z 1 lekcji
3.7c dz. M.Marchewicz łączenie z chłopcami
4.5c J.Pionke
6.7c chł. zwolnieni do domu

M.Bielińska 

plastyka 7c przesunięta na 2 lekcję

E.Grzymkowska

1. 7a dz. odwołane

4. 4b J.Itrych

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 13 I

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
13 01 2020 r. (czwartek)
Próba ,,Do hymnu"-sala gimnastyczna 11.10- klasy III B,VA,C-G,VIA-E,VIIA-C
p. M.Licau
4.VIC –historia –ks.M.Chyza
5.VE –historia p.W.Chmielewska
6.VIE – historia p.J.Kudlicka
7.VC –historia p.K.Dziugan
8.VIF –zwolnić
p. J.Oleksiak
2.VE dz- p.I.Kasprzycka-Buc
3.VE dz-p.R.Arent
4.VG dz-p.B.Bistroń-Czyż
5.VG dz-p.G.Maliszewska
6-7 VF dz.-zwolnić
p. D.Kornacka 7.00-15.00 p.M.Mielewczyk
16.30-17.00 p.A.Roszkowska
p. M.Bielińska
4.VII D-p.M.Jastrzębska
5.VF –p.M.Brzozowska
6.VC-p.J.Jóżwiak
7.VIC –p.M.Żukowska
8.IVC -zwolnić
p. K.Pyznarska
2-3 VID –odwołać
4.VIF –p.M.Maguza
5VIF –p.J.Itrych
6.VIC –p.B.Otręba
p. R.Dettlaff
7.VII C-zwolnić
p. A.Mazur-bez pływalni
2-3 VE chł.-p.D.Duda
4.VG chł.- s.B.Orzechowska
5.VG chł-p.H.Kamin
6-7 IVA dz.-p.H.Kamin
8.VII B –p.H.Kamin

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 12 I

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
12 I 2020 r. (środa)
Apele podsumowujące I półrocze ,sala gimnastyczna
5.godz klasy IV-V 6 godz.klasy VI-VII

p. M.Licau
4.VI E-historia –p.G.Maliszewska

p. J.Oleksiak
4.VC G-p.-p.J.Labudda
5.VC G-p.M.Maguza
7-8.VID,E chł-zwolnic

p. D.Kornacka 7-15.00 p.M.Mielewczyk
16.30-17.00 p.K.Wandtke

p. M.Kowalewska
3.IA –p.J.Pionke
4.II C –p.J.Gronek
5.IB –p.M.Ryncarz
7.III A –p.D.Gibas
8.II A-zwolnić
p. M.Bielińska
3.VID –p.j.Ginter-Reglińska
4.IVA –p.B.Skwara
5.VE –p.J.Itrych
6.VII B- p.I.Kasprzycka-Buc
8.VG -zwolnić

p.K.Pyznarska

5.VIE-p.J.Pionke

6VIE -p.A.Soczyńska

7.VIC -ks.M.Chyza

 

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 11 II

ZMIANY W PLANIE NA 11 II (wtorek)

Nieobecni:
J.Oleksiak, M.Licau, M.Jastrzębska, J.Labudda ( 4 i 5 lekcja),R.Dettlaff, K.Pyznarska, D.Kornacka
Zawody w pływaniu A.Gesse i A.Stankiewicz
Wyście do teatru z wychowawcami na g. 9.00 1a, 1d, 2b
Na g. 11.00 1c, 1b, 2d
Konkurs z j. angielskiego 7 lekcja sale 3, 31 opieka: M.Żukowska, M.Żołdowicz
J.Oleksiak
5. 5f dz. A.Soczyńska
6. 5f dz. A.Soczyńska
7.6a dz. zwolnione do domu
8.6a dz. zwolnione do domu

M.Licau
4.6a A.Soczyńska
5.6d M.Rathenow
6.6a E.Paluch-Ossowska
7. 6b A.Lesnow
8.5c E.Żołnieruk
9 5f zwolnieni do domu

A.Mazur
8. 4c dz. zwolnione do domu

A.Stankiewicz
2.6de dz. A.Mazur
3.4b chł. A.Mazur z dziewczynkami
5.5f chł. przychodzą później
6. 5f chł. przychodzą później
7.5d dz. zwolnione do domu

A.Gesse
3. 4b dz. A.Mazur łączenie z chłopcami
5i 6. 5a dz. zwolnione do domu
7, 8 l. 4c chł. zwolnieni do domu

M.Jastrzębska
4.2a J.Gronek
5. 2a M.Włodarczyk
6.2a B.Otręba
7. 2a B.Skwara
8. 2a D. Gibas

E.Grzymkowska
6. 7a dz. A.Zamachowska

J.Labudda
4. 5a M.Kowalewska za nb oddział
6. 5b M.Bielińska

K.Pyznarska

2. 6f s. Orzechowska

3. 6c M.Rathenow

4. 6c M.Marchewicz

6. 6e uczniowie zwolnieni do domu

D.Kornacka

zastępstwo 7-11 M.Mielewczyk

6,30-7,00 B.Otręba

 

4.

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 10 II

ZMIANY W PLANIE NA 10 II (poniedziałek)

Nieobecni:
J.Oleksiak, M.Licau, M.Jastrzębska
Na 2 i 3 lekcji zajęcia komunikacyjne 5g w s. 15, na 4 i 5 lekcji zajęcia komunikacyjne 5b w sali 14
Wyjazd kl. 7c na obchody do Pucka, opieka: M.Rathenow, M.Mikulska
J.Oleksiak
3. 6d,e dz. A.Stankiewicz
4. 6d,e dz. A.Soczyńska

M.Licau
1.5c A.Zamachowska
2.5 g E.Grzymkowska
3.6b A.Lesnow
4. 5b E.Grzymkowska
5.5a E.Paluch-Ossowska
7.5b M.Marchewicz
8. 5e W.Chmielewska

M.Rathenow
4. 5c E.Paluch- Ossowska
6. 5a A.Lesnow
7.3c A.Szczygielska

M.Mikulska
4. 7a A.Kerlin

M.Jastrzębska

1. 2a H.Wojtaś

2. 2a B.Skwara

3. 2a H.Wojtaś

4. 2a A.Borkowska

dodatkowe zmiany 7II

DODATKOWE ZMIANY W PLANIE NA 7 II (piątek)
Nieobecni: M.Licau
M.Licau
1. 5f J. Ginter-Reglińska
2. 6f J.Ginter-Reglińska
3. 6c J. Ginter-Reglińska
4.5a L. Konkol
6. 5g M.Mikulska
7. 6d M.Rathenow

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 7 II

ZMIANY W PLANIE NA 7 II (piatek)

Nieobecni:
K.Dziugan, H.Wojtaś, B.Skwara, J.Oleksiak, M.Jastrzębska,
Na 2 i 3 lekcji zajęcia komunikacyjne 4 c w s. 17, na 4 i 5 lekcji zajęcia komunikacyjne 5f w sali 17
g. 14,00 wyjazd Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie S.Czaja-Radziusz, M.Dmowska
J.Oleksiak
5. i 6 lekcja 6a dz. odwołane

H.Wojtaś
5.3c M.Ryncarz
6.3c J.Gronek
7. 3c H.Kamin

B.Skwara
1.1c M.Kowalewska
2 1c M.Kowalewska
3. 1c J.Klim
4. 1c D.Kornacka

K.Dziugan
3.1 d odwołana
4. 1 a J.Pionke
5.2a uczniowie przychodzą później

M.Jastrzębska
6. 2a A.Szczygielska
7. 2a M.Mielewczyk

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 06.02

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
06 02 2020 r. (czwartek)
Wychowanie komunikacyjne
2-3 kl IVB s.6 zamiana sali na 3 godzinie VID -15
4-5 VC s.19,zamiana sali na 5 godzinieVIIC-17
Klasy II B,C III B,C,D –kino 7.30-11.00 ,klasa III C-p.A.Borkowska ,pozostałe klasy pod opieką wychowawców

p.A.Burchacka zajęcia z logopedii od 7.30-11.00 odwołane ,nastepnie wg.planu

p.C.Lubińska -Gliwa -odwołane zajęcia socjoterapii w klasach I-III
p. M.Licau
4.VIC –historia p.M.Maguza
5.VE –historia p.W.Chmielewska
6.VIE –p.M.Kowalewska za II B
7.VC –historia p.M.Żukowska
8.VIF –zwolnić
p. B.Skwara IC-7.30-11.00
1.p.M.Żukowska za III D
2.p.I.Kasprzycka-Buc
3.p.A.Zamachowska-Dolna
4.p.M.Rathenow
p. H.Wojtaś III C-7.30-11.00-p.A.Borkowska
9.VG-zwolnić
p. K.Dziugan
4.ID –p.R.Dettlaff
5.II B –zmiana planu –kino
8.II D-p.J.Labudda
p. M.Jastrzębska IIA -7.30-11.00
1-3p.D.Duda
4.j.ang.
p. J.Oleksiak-bez pływalni
2.VE –dz.p.-J.Szczepańska
3.VE –dz.p .R.Arent
4.VG dz-ks.M.Chyza
5.VG dz-s.B.Orzechowska za III C
6-7 VF dz-zwolnić
p. M.Ryncarz IB -11.10-14.55 p.H.Kamin

p.E.Żołnieruk

8.VID -zwolnić

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 05.02

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
05 02. 2020 r. (środa)
p. K.Dziugan
4.IID –p.J.Labudda
5.IC –p.J.Itrych
7.II A –p.A.Borkowska
8.II C –p.J.Gronek
p. P.Taube
5.VI B-chł-p.A.Gesse
6.VI B chł-p.J.Jóżwiak
7-8 VIF chł.-zwolnić
p. J.Oleksiak
4-5 VC dz.-zwolnić VG dz-odwołać
7-8 VID,E chł-zwolnić
p. H.Wojtaś
1.IVB –odwołać
III C 7.30-11.00
1.j.ang
2.p.J.Itrych
3.p.J.Pionke
4.p.M.Rathenow
p. B.Skwara 11.10-14.00 –IC
5.religia-p.J.Itrych
6.p.B.Bistroń-Czyż
7.ks.M.Chyza
p. M.Jastrzębska 11.10-14.55–II A
5-7 p.A.Borkowska
8.j.ang
p. M.Licau
3.VIE-odwołać

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 4 II

ZMIANY W PLANIE NA 4 II (wtorek)

Nieobecni:
K.Dziugan, H.Wojtaś, B.Skwara, J.Oleksiak, M.Jastrzębska, J.Kudlicka, M.Licau
Na 2 i 3 lekcji zajęcia komunikacyjne 5a w s. 10, na 4 i 5 lekcji zajęcia komunikacyjne 5d w sali 18
J.Oleksiak
5.5f dz. A.Soczyńska
6. 5fdz. A.Soczyńska
7. 6a dz. odwołane
8. 6a dz. odwołane

H.Wojtaś
1.3c Ż. Knurek
2.3c A.Borkowska
3. 3c A.Borkowska
4. 3c A.Stankiewicz
5. 3c J.Ryduchowska-Wrzałek
6. 6d zwolnieni do domu

B.Skwara
4.1c s. Orzechowska
5. 1c K.Wandtke
6. 1c D.Kornacka
8. 1c H.Kamin

K.Dziugan
4.2c J.Gronek
5. 2b zwolnieni do domu
7.1b zwolnieni do domu

M.Jastrzębska
4. 2a M.Dmowska
5. 2a J.Ryduchowska- Wrzałek
6. 2a Ż. Knurek
7. 2a Ż. Knurek
8. 2a D.Gibas

J.Kudlicka
5. 7a ks. M.Chyza
6. 7b L. Konkol
7 i 8 l. 7c odwołane

M.Licau

4.6a A.Lesnow

5.6d M.Rathenow

6 6a M.Bielińska

7.6b uczniowie zwolnieni do domu

8.5c M.Kowalewska

9.5f uczniowie zwolnieni do domu

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 4 II

ZMIANY W PLANIE NA 4 II (wtorek)

Nieobecni:
K.Dziugan, H.Wojtaś, B.Skwara, J.Oleksiak, M.Jastrzębska, J.Kudlicka
Na 2 i 3 lekcji zajęcia komunikacyjne 5a w s. 10, na 4 i 5 lekcji zajęcia komunikacyjne 5d w sali 18
J.Oleksiak
5.5f dz. A.Soczyńska
6. 5fdz. A.Soczyńska
7. 6a dz. odwołane
8. 6a dz. odwołane

H.Wojtaś
1.3c Ż. Knurek
2.3c A.Borkowska
3. 3c A.Borkowska
4. 3c A.Stankiewicz
5. 3c M.Żukowska
6. 6d zwolnieni do domu

B.Skwara
4.1c A.Soczyńska
5. 1c K.Wandtke
6. 1c D.Kornacka
8. 1c H.Kamin

K.Dziugan
4.2c J.Gronek
5. 2b zwolnieni do domu
7.1b zwolnieni do domu

M.Jastrzębska
4. 2a M.Dmowska
5. 2a J.Ryduchowska- Wrzałek
6. 2a Ż. Knurek
7. 2a Ż. Knurek
8. 2a D.Gibas

J.Kudlicka
5. 7a ks. M.Chyza
6. 7b L. Konkol
7 i 8 l. 7c odwołane

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 3 II

ZMIANY W PLANIE NA 3 II (poniedziałek)

Nieobecni:
K.Dziugan, M.Licau, H.Wojtaś, B.Skwara, J.Oleksiak
Na 5 lekcji w sali gimnastycznej odbędzie się próba projektu „Do hymnu" z klasami siódmymi oprócz 7d, szóstymi oprócz 6f, piątymi oprócz 5b i 3b.

M.Licau
1.5c przychodzi później
2.5g J.Ginter-Reglińska
3.6b A.Lesnow
4.5b A.Kerlin
5.5a J.Ginter-Reglińska
7.5b J.Labudda
8.5e zwolnieni do domu

J.Oleksiak
3.6d, 6e dz. A.Stankiewicz
4. 6d, 6e dz. A.Soczyńska

H.Wojtaś
2.5e przychodzi później
4. 3c M.Ryncarz
5. 3c M.Ryncarz
6.3c M.Ryncarz
7. 6c zwolnieni do domu

B.Skwara
5. 1c J.Jóźwiak
6. 1c M.Jastrzębska

K.Dziugan
5. 1b zwolnieni
7.1a J.Pionke
8. 1c zwolnieni

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 31 I

ZMIANY W PLANIE NA 31 I (piątek)

Nieobecni:
K.Dziugan, M.Licau, D.Widera, H.Wojtaś, B.Skwara, J.Ryduchowska-Wrzałek
Konkurs biblijny na 7 lekcji s. 10, 31 – s. Orzechowska i ks. Chyza

M.Licau
1.5f J.Ginter-Reglińska
2.6f J.Ginter-Reglińska
3.6c W.Chmielewska
4.5a M.Marchewicz
6.5g M.Mikulska
7.6d K.Pyznarska

D.Widera
1.5a W.Chmielewska
2.6c E.Żołnieruk
3.5b E.Grzymkowska
4.7c J.Itrych
5.7a A.Soczyńska
7.7c zwolnieni do domu

H.Wojtaś
5.3c A.Borkowska
6. 3c A.Borkowska
7. 3c A. Borkowska

B.Skwara
1. 1c J.Pionke
2. 1c J.Pionke
3. 1c A.Soczyńska
4. 1c M.Jastrzębska

K.Dziugan
3. 1d przychodzi później
4.1a J.Pionke
5. 2a M.Jastrzębska

J.Ryduchowska-Wrzałek
1. 2b M.Kowalewska
2. 2b M.Kowalewska
3. 2b M.Marchewicz

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 30 I

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
30 01 2020 r. (czwartek)
pokazy w sali gimnastycznej zajęć piłki nożnej
salę przygotowuje klasa II C-p.J.Gronek,porzadkuje III D-p.M.Dmowska
10.15-oddziały 0a,b,c klasy I A,II C,III A,B
11.10- klasy I B,C,D,II A,B,D III C,III D

p. M.Licau
4.VIC –historia p.M.Rathenow
5.VE –historia p.W.Chmielewska
6.VIE –p.J.Jóżwiak
7.VC –historia p.A.Korzeniewska
8.VIF –zwolnić

p. A.Skrzyński
5-6 VA chł.-zwolnić

p. D.Widera
1.VIC –odwołać
2.VIC –p.A.Zamachowska-Dolna
3.VA - p.A.Zamachowska-Dolna
4.VII A –ks.M.Chyza
5 .VII C –historia G.Maliszewska
6.VB –p.R.Dettlaff
7.VB –p.K.Pyznarska
p. B.Skwara
IC 7.30-11.00 p.A.Borkowska
p. K.Dziugan
4.ID –p.M.Jastrzębska
5.II B –p.J.Ryduchowska-Wrzałek
8.II D –p.J.Labudda
p. H.Wojtaś
III C 11.10-14.00
5.religia
6.III C – p.J.Ryduchowska-Wrzałek
7.III C –p.M.Żukowska
9.IVC –zwolnić
10.IVA -zwolnić

p.J.Klim I D 10.15-14.00

4.religia

5.j.ang

6-7 B.Otręba

p.M.Mielewczyk

7.00-15.30 p D.Kornacka

16.30-17.00 p.A.Roszkowska

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 29 I

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
29 I 2020 r. (środa)
p. M.Licau
2. VI A–p.M.Kowalewska
4.VI E-p.J.Ginter-Reglińska

p. K.Dziugan
4.II D-p.J.Labudda
5.IC- K.Wandke
7.II A ks.M.Chyza

8.II C p.J.Gronek

p. D.Widera
1.VII A –odwołać
3.VII C-historia G.Maliszewska
4.VA –p.M.Gepner
5.VA –p.J.Ginter-Reglińska
6.VIC –p.J.Dobrzeniecka
7.VII A-p.A.Zamachowska-Dolna

p.B.Skwara
I C -11.10-14.00
5.religia p.K.Wandke
6.p.B.Bistroń-Czyż
7.p.M.Bielińska
8.p.W.Chmielewska

p.H.Wojtaś
VF –odwołane
III C 7.30-11.55
1.j.angielski
2 p.J.Itrych
3.p.J.Pionke
4 .p.M.Rathenow
5.W-F p.J.Itrych

p.A.Stankiewicz

2.VD dz.-odwołać

3.VBdz.-p.J.Dobrzeniecka

4.VB dz.-p.A.Mazur

5-6 VF chł.-zwolnić

p.J.Klim ID

1-2 p.C.Lubińska-Gliwa

3.p.W.Chmielewska

4.p.A.Korzeniewska

p.M.Mielewczyk

7.00-15.30 p.D.Kornacka

16.30-17.00 p.K.Wandke

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 28 I

ZMIANY W PLANIE NA 28 I (wtorek)

Nieobecni:
K.Dziugan, M.Licau, D.Widera, H.Wojtaś, B.Skwara, J.Gronek
Klasy 4a, 4 b, 4c Akademia Filmowa wyjście ze szkoły po 2 lekcji, po kinie powrót na lekcje
Opieka: A.Soczyńska, A.Dempc, A.Kerlin, E.Żołnieruk

M.Licau
5. 6d M.Żukowska
6.6a s. Orzechowska 
7.6b M.Żukowska
8.5c E.Żołnieruk
9.5f J.Ginter-Reglińska 

K.Dziugan 
4. 2c odwołana religia 
5. 2b odwołana religia 
7. 1b odwołana religia 

D.Widera
4.7a J.Itrych

H.Wojtaś
1.3c M.Marchewicz
2. 3c A.Borkowska
3. 3c A. Borkowska
4. 3c M.Bielińska
5. 3c A. Korzeniewska

B.Skwara
4. 1c s. Orzechowska
5. 1c J.Pionke
5. 1c J.Klim
8. 1c D.Gibas

J.Gronek
2. 4b odwołane
5 2c J. Klim
6. 2c M.Dmowska
7. 2c I.Kasprzycka-Buc

A.Kerlin

3. 7a M.Marchewicz za nb oddział

E.Żołnieruk

3. 7c A.Zamachowska

5. 6a I.Kasprzycka-Buc za nb oddział

6. 7a M.Mikulska

A.Dempc

3. 5a A.Gesse za nb oddział

A.Stankiewicz

odwołane wszyskie zajęcia wf 

 

zmiany w planie 27 I

ZMIANY W PLANIE NA 27 I (poniedziałek)
Nieobecni: M.Licau, K.Dziugan, D.Widera, H.Wojtaś, B.Skwara
M.Licau
1. 5e odwołane
2. 5g M.Bielińska
3. 6b A.Lesnow
4. 5b A.Kerlin
5. 5a A.Mazur
6.5c M.Marchewicz
7. 5b J.Labudda

K.Dziugan
5. 1b odwołane
7. 1a J.Piomke
8. 1c odwołane

B.Skwara
5. 1c Ż. Knurek
6.1c J.Klim


D.Widera
1. 5a odwołane
2.6c A.Zamachowska
3.5b J.Itrych
5. 7c M.Rathenow
6. 5b A.Szczygielska

H.Wojtaś

4. 3c A.Borkowska

5. 3c R.Czaplińska

6. 3c M.Jastrzębska

7. 5a odwołane

8. 5c odwołane

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 10 I

ZMIANY W PLANIE NA 10 I (piątek)

Nieobecni:
K.Dziugan, M.Licau
Bal Karnawałowy dla uczniów klas I-III i grup 0
I grupa - 8.10-10.50 ( bal 8.30 - 10.30) - grupy 0 i klasy I
II grupa - 10.40-13.20 (bal 11.00 - 13.00) - klasy II i III

M.Licau
1 5f J.Ginter-Reglińska
2.6f J.Ginter-Reglińska
3.6c M.Maguza
4.5a M.Mikulska
6.5g M.Mikulska
7.6d K.Pyznarska

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)