DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
WYPRAWKA 2017/2018
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

REFORMA EDUKACJI
100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PATRONAT 100-LECIA
PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Plan lekcji - zmiany

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 22 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
22 VI 2017 r. (czwartek)

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w kl. I – VI
- bezpieczeństwo w czasie wakacji,
- podsumowanie pracy w roku szkolnym 2016/2017,
- porządkowanie sal przed wakacjami i remontami.

Grupy 0 – zakończenie roku szkolnego – godz. 9:30 w sali gimnastycznej

Gr. 0 a – sala 29
Gr. 0 b – sala 13
Gr. 0 c – sala 22
Gr. 0 d – sala 28

Kl. I a i I b – 9:00 – 11:00 s. 29                                               kl. I c i II c – 9:15 – 11:15 s.30
Kl. II a – 9:15 - 11:15 s. 26                                                      Kl. II b i II e – 9:15 – 11:15 – s. 23
Kl. II d – 8:30 – 10:30 s. 28                                                     kl. II f – 9:15 - 11:15 s. 28
kl. II g – 7:30 – 9:30 s. 26

Kl. III a i III b– 9:00 – 11:00 – s. 22                                          kl. III e – 9:00 – 11:00 s. 10
Kl. III c i III d – 9:00 – 11:00 – s. 31                                         kl. III f i III g – 9:00 – 11:00 s. 33

Kl. VI – VI – 9:15 – 11:15

kl. VI e - pod opieką p. D. Duda i p. B. Bednarczyk

 

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 21 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
21 VI 2017 r. (środa)

Klasa III a – Święto rodziny – zbiórka dzieci 14:00

Wycieczka chóru szkolnego – pod opieką p. A. Szczygielskiej i p. B. Bednarczyk

Wycieczka koła j. angielskiego – pod opieką p. M. Żukowskiej i p. B. Bistroń-Czyż

Grupy przedszkolne:
0 a – 8:00 – 12:40 0 c i 0 d – wg stałego planu
0 b – 10:00 – 14:30
Próba zakończenia roku szkolnego – 10:00 – w sali gimnastycznej

kl. II e – 7:30 – 11:00 s. 10
kl. III e – 11:10 – 13:55

p. A. Szczygielska
5. VI b – przyroda – p. L. Konkol
6. V a – zaj.techn. – p. M. Licau

p. B. Bednarczyk
2. V b – W-F – p. J. Nastały
3. –
4. VI d – W-F – ks. M. Kwiatkowski
5. V d – W-F – p. D. Duda

p. B. Bistroń-Czyż
1-3. bez zmian
4. VI c – p. J. Labudda
5. V b całość – W-F – p. J. Nastały
6. V b dz. – zwolnić                                                                  kl. V b – 7:30 – 11:55
7. VI b - zwolnić

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 20 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
20 VI 2017 r. (wtorek)

Klasy IV – VI – apel podsumowujący pracę oraz konkursy w II półroczu
7:35 – w sali gimnastycznej
(salę gimnastyczną przygotowuje Samorząd Uczniowski)

Klasa II f – wycieczka – 6:50 – 13:30

Kl. III e – 8:25 – 12:30 – po j. angielskim i religii – wycieczka

Zamiana sal:
6. VI d – religia – boisko sportowe
7. V c – sala 18

Grupy przedszkolne:
0 a – 9:30 – 15:15 0 c i 0 d – wg stałego planu
0 b – 10:00 – 14:30
Próba zakończenia roku szkolnego – 10:00 – w sali gimnastycznej

 

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 16 VI

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 19 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
19 VI 2017 r. (poniedziałek)

Klasa III b – Święto Rodziny – hol V – zbiórka dzieci 13:30

Grupy przedszkolne:
0 a – 8:00 – 12:40                                                   0 c i 0 d – wg stałego planu
0 b – 10:00 – 14:30
Próba zakończenia roku szkolnego – 10:00 – w sali gimnastycznej

Zajęcia z pedagogiem i psychologiem szkolnym - odwołane

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 14 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
14 VI 2017 r. (środa)

Klasy VI a, VI b, VI c, VI d, V d – Akademia Filmowa w Multikinie
(dwie pierwsze lekcje wg stałego planu, 9:10 –wyjście ze szkoły, powrót ok. 13:00)

p. M. Żukowska
1. V d chł. – bez zmian
2. IV d chł. – bez zmian
3. VI a – kino

p. L. Konkol
1. VI d – bez zmian
2. IV a – bez zmian
3. IV b – ks. M. Kwiatkowski za VI b
4. VI b – kino

p. J. Bukowska
1. VI c – j.polski

p. M. Licau
2. V d – bez zmian
3. IV c – j.polski – p. I. Kasprzycka –Buc za VI d
4. zaj.ind. - odwołane
5. VI e – W-F – p. J. Dobrzeniecka za VI d

p. A. Zamachowska-Dolna
2. VI b – bez zmian
3,4. V d – kino
5. VI a – kino
6. VI b – kino

p. A. Lesnow
3. terapia logopedyczna – odwołana
4. IV c – przyroda – p. B. Bednarczyk za VI d
5. IV b – muzyka – p. A. Szczygielska za VI b
6. V d – kino

p. P. Taube
4,5. VI c-d chł. – kino
7. IV c całość – p. J. Nastały
8. IV c chł. – zwolnić                                                       kl. IV c chł. – 8:25 – 13:55

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 13 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
13 VI 2017 r. (wtorek)

Klasy II b i II g – wycieczka do Faktorii Handlowej w Pruszczu Gdańskim - 8:00 – 15:00

klasy I a i I b - wycieczka do Kniewa - 8:00 - 13:30

Kl. II e – 8:25 – 12:55

p. I. Kasprzycka-Buc
1. V b – zwolnić                                                                     kl. V b – 8:25 – 12:55
2. IV d – matematyka – p. D. Widera
3. VI d – W-F – p. J. Nastały
4. VI d – matematyka – p. D. Duda

p. P. Taube
4. VI b chł. - W-F – ks. M. Kwiatkowski
5. VI b chł. – W-F – p. M. Licau

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 12 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
12 VI 2017 r. (poniedziałek)

Szkolny konkurs języka angielskiego „Mistrz słowa" dla klas I – III - 8:25 – sala 3

Klasy: III b, III d, III g, II b, II c, II d, I b – kończą zajęcia o 13:55

Klasy: VI a, VI b, VI d, VI e, V c, V d, IV c, IV d – kończą zajęcia o 12:55

Kl. IV c – 9:20 – 12:55 ( 9:20 - cała klasa j.ang. s. 6)

kl. II a - 10:15 - 12:55

p. P. Taube
1. V b chł. – zwolnić                                                                                kl. V b – 8:25 – 12:55
2. VI c-d chł. – p. D. Duda
3. VI c-d chł. – p. M. Żukowska
4. –
5,6. W-F całość – p. J. Nastały
7,8. VI e chł. - zwolnić

p. J. Dobrzeniecka
5. gim.kor. III c i III f - odwołana

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 9 VI

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
9 VI 2017 r. (piątek)

Klasy V – wycieczka – 7:45 – 16:00

Klasy VI a i VI d – wycieczka – 6:40 – 22:00

Klasa III e – wycieczka – 7:45 – 15:30

Grupa 0 b i klasa I c – wycieczka do ZOO – 8:00 – 13:30

Klasa II f – święto rodziny – 13:10 (religia)

p. A. Mazur
2,3. V d – wycieczka
4. VI c dz. – p. M. Osiadacz za V c s. 15
5. VI e dz. – p. B. Bednarczyk za VI a                                         kl. VI e – 8:25 – 11:55

Kl. VI e
2. j. polski z l. 6 s. 15
3. j.angielski z s. 5 Zamiana sal: kl. IV c – s. 19
4. przyroda s. 21
5. zaj. komputerowe

p. P. Taube
1. VI b – zwolnić                                                                   kl. VI b – 8:25 – 11:55
2. VI b całość – matematyka – p. D. Widera za V c s. 19
3. V b – wycieczka
4. VI e całość – przyroda z l. 7
5. VI e całość – p. W. Gesse

p. M. Żukowska
3. IV b chł. – p. A. Korzeniewska – biblioteka
5. IV d chł. – j. ang. - p. J.Pałkowska za V c

p. M. Licau
1. VI c – zwolnić                                                                kl. VI c – 8:25 – 12:55
2. VI d – wycieczka
3. VI e – j. ang. z l. 2
4. IV b – przyroda – p. L. Konkol za V a s. 16

p. J. Dobrzeniecka
1. VI b dz. – zwolnić
2. VI b całość - matematyka – p. D. Widera za V c s. 19

p. A. Zamachowska
4. VI b – j. ang. – p. J. Pałkowska za II f s. 19

p. A. Szczygielska
1. VI e – zwolnić
2. IV c – muzyka – p. B. Chomicz
3. V c – wycieczka
4. IV d – j. ang. – p. B. Bistroń-Czyż za V b s. 5
5. IV b - matematyka – p. D. Widera za V b

p. I. Kasprzycka-Buc
2. IV d – przyroda – p. L. Konkol

p. M. Dłużak                                                                     kl. I a – 9:20 – 12:55
13:00 – 14:00 – p. L. Horoszkiewicz
14:00 – 15:00 – p. J. Gronek
15:00 – 16:00 – p. B. Zahajkiewicz

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)