Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Plan lekcji - zmiany

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 25 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
25 IX 2017 r. (poniedziałek)

Klasy III b, III c, III d, III e, III f – zajęcia edukacyjne – „Zielona szkoła"
w Wygoninie – planowany powrót – 12:00 – 13:00

p. J. Pałkowska - obowiązki przejmuje p. J. Gronek

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 22 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
22 IX 2017 r. (piątek)

p. J. Gronek III c – 7:30 – 11:00
1,2. zajęcia - p. J. Pałkowska
3. zajęcia – p. T. Hebel
4. W-F – p. J. Dobrzeniecka
5. zaj.ind. – odwołane

p. P. Taube
3. VI b chł. i VI c chł. – p. J. Nastały
4. VI b całość – p. A. Zamachowska
5. V d całość j.ang. – p. M. Żukowska
6. V d chł. – zwolnić                                                   kl. V d – 7:30 – 11:55

p. A. Mazur
1,2. V b – bez zmian
3. V a całość – p. J. Dobrzeniecka
4. V a dz. W-F – p. D. Widera

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 21 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
21 IX 2017 r. (czwartek)

p. M. Jastrzębska III a – 7:30 – 11:55
1. j. angielski
2. zajęcia – p. J. Pionke
3. zajęcia – p. M. Rathenow
4. zajęcia – p. J. Labudda
5. W-F – p. B. Skwara

p. A. Mazur
2,3. IV e dz. – zwolnić                                                  kl. IV e dz. – 10:15 – 14:00
4. IV f chł. W-F – ks. M. Kwiatkowski
5. IV f chł. j.polski – p. I. Kasprzycka-Buc s. 21 a

p. P. Taube
1,2. IV d – bez zmian
3. V d całość zaj. komp. – p. J. Kijowska
4. V d chł. przyroda – p. L. Konkol s. 21 a

p. J. Gronek III c – 10:15 – 14:50
4. IV a dz. inf. - A. Zamachowska-Dolna
4. III c – j. angielski
5. III c W-F – p. M. Ryncarz
6. III c – religia
6. IV b całość – p. M. Gepner
7. III c - zajęcia – p. J. Labudda
8. III c - zajęcia – p. A. Orlicka

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 20 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
20 IX 2017 r. (środa)

Warsztaty profilaktyczne dla klas VI w sali gimnastycznej
(sala wyłączona od 7:30)
8:25 – 10:05 – VI a i VI c
10:15 – 11:55 – VI b i VI d

p. J. Gronek III c – 8:25 – 11:55
2. IV a dz. – p. A. Kuczkowska s. 11
2. religia
3. zajęcia – p. J. Pałkowska
4. zajęcia – p. A. Orlicka
5. W-F – p. I. Kasprzycka-Buc

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 19 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
19 IX 2017 r. (wtorek)

Klasa II a – zajęcia edukacyjne – „Majsterkowo" w Castoramie 9:00 – 13:00

Harmonogram wykonywania zdjęć – sala korekcyjna
1. VI a – sala 5,                           VI b – sala 3
2. VI c – sala 11/W-F,                  I b – sala 22,           I c – sala 33
3. VII a – sala 6,                          V c – W-F/sala 10
4. III c – sala 30                          0 b – sala 13
5. IV b – sala 14,                        II b – sala 29
6. IV a – sala 17,                        IV e – sala 1,           0 a – sala 32
7. II c – sala 30,                         I a – sala 22
8. I d – sala 33,                          III a – sala 23

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 18 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
18 IX 2017 r. (poniedziałek)

HARMONOGRAM WYKONYWANIA ZDJĘĆ

Poniedziałek - 18 IX 2017 r. – sala korekcyjna
1. III b – sala 23,                      III d – sala 28
2. V b – W-F/sala 6,                 IV d – sala 11/W-F
3. VI d – sala 11/sala6,            IV f – sala 5/W-F
4. IV c – sala 31,                     III e – W-F
5. V d – sala 21,                      0 c – sala 24
6. V a – sala 19,                      III g – sala 26
7. III f – sala 28
8. II a – sala 29/11

Klasa VII a - kończy zajęcia o 14:00

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 15 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
15 IX 2017 r. (piątek)

Udział w akcji „Sprzątanie świata" – kl. V – 9:00 – 12:00 – pod opieką wychowawców (kl. V nie ma zajęć lekcyjnych)
Klasy III – w ramach zajęć lekcyjnych (klasa III c w poniedziałek 18IX)

p. J. Gronek III c 7:30 – 11:00
1-3. zajęcia – p. J. Pałkowska
4. W-F – p. J. Dobrzeniecka

p. M. Licau
2. IV e plastyka – p. M. Bielińska
3. –
4. IV d j. polski – p. J. Bukowska
5. IV a W-F – p. J. Nastały
6. VII a – j.polski – p. K. Tworek
7. IV d – zwolnić                                              kl. IV d – 9:20 – 13:00

p. D. Widera
1. V c – zwolnić („Sprzątanie świata")
2. VI b j. angielski – p. B.Bistroń-Czyż za V a
3. IV c matematyka – p. A. Zamachowska za V c
4. –
5. V a – „Sprzątanie świata"
6. VI c j.ang. – p. M. Żukowska za V b

p. A. Mazur
1,2. V b – zwolnić („Sprzątanie świata")
3,4. V a – „Sprzątanie świata"

p. J. Itrych
1. VII a muzyka – p. A. Szczygielska za V d
2. IV f przyroda – p. L. Konkol za V d
3. V d – „Sprzątanie świata"
4. IV a j.polski – p. A. Lesnow za V c
5. IV b przyroda – p. A. Dempc za V c

p. M. Rathenow
1. III a – p. M. Jastrzębska
2,3, V c – "Sprzątanie świata"
4. IV e j.angielski – p. B. Bistroń-Czyż za V a

Zamiana sal:
1. VI b - sala 10
2. IV c - sala 19; VI b - sala 5
3. -
4. VI a - sala 14
5. -
6. -
7. VI d dz. - sala 3

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 14 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
14 IX 2017 r. (czwartek)

Pokaz karate – 7:30 - około 10 min w sali gimnastycznej
Kl. VI a dz., V a, IV a oraz wszystkie obecne w szkole kl. I – III (oprócz kl. II c)

Pokaz tańca „Szczepan" – w sali gimnastycznej
10:15 – kl: III e, III f, II a, II c, I a, I c, I d, 0 a
11:10 – kl: III a, III b, III c, III d, III g, II b, I b, 0 b, 0 c

p. J. Gronek kl. III c – 10:15 – 14:50
4. j. angielski
4. IV a dz. inf. – p. A.Zamachowska-Dolna
5. W-F – p. B. Skwara
6. religia
6. IV b całość – j.ang. – p. M. Gepner
7. zajęcia – p. J. Bukowska
8. zajęcia – p. I. Kasprzycka-Buc

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 13 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
13 IX 2017 r. (środa)

Grupy przedszkolne udział w koncercie „Muzycznie wchodzimy w nowy rok szkolny"
(wyjście na koncert 12:30, podwieczorek 14:30, prosimy, aby rodzice odbierali dzieci o godz. 15:00)

p. J. Gronek III c 7:30 – 11:55
1. zajęcia – p. L. Konkol
2. IV a całość W-F – p. J. Oleksiak
2. religia
3. zajęcia – s. B. Orzechowska
4. zajęcia – p. J. Labudda
5. W-F – p. I. Kasprzycka - Buc

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 12 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
12 IX 2017 r. (wtorek)


klasy I a, c – zgodnie ze stałym planem zajęć
klasa I b – 8:25 – 11:55

p. M. Dmowska I d – 10:15 – 14:00
4,5. W-F i zajęcia – p. H. Wojtaś
6. zajęcia – p. B. Kamińska
7. religia

Koncert „Muzycznie wkraczamy w nowy rok szkolny" w hali MOSiR.
Koncert trwa około 1 godz., klasy pozostają pod opieką wychowawców w szkole i na koncercie, obowiązuje strój galowy.
godz. 9:00 - kl. II a-c, III a-f,
godz. 11:00 – kl. III g, IV, V a,
godz. 13:00 – kl. V b-d, VI, VII a

kl. II - 8:20 - 11:20 i III a–f – 8:00 – 11:00 (obiad - 11:00)
- dodatkowi opiekunowie: p. A. Korzeniewska, p. B. Kamińska, p. I. Siedlewska, p. J. Kijowska,
- kl. II – wyruszają do hali o 8:30
- kl. III – 8:40
- kl. III c – pod opieką p. J. Pałkowskiej

Przydział sal (o ile zajdzie taka potrzeba):
II a – sala korekcyjna;              II b – 29;                        II c – sala gimnastyczna;
III a – 23                                   III b – 31                        III c – 30                    III d – 28
III e – 26                                   III f – 28

kl. III g, IV, V a – 9:45 – 12:45 (obiad – 12:45)
- dodatkowi opiekunowie: p. A. Szczygielska, p. M. Bielińska, p. L. Konkol, p. M. Brzozowska
- kl. III g, IV a - c – wyruszają do hali o 10:30
- kl. IV d - f i V a – 10:40

Przydział sal:
IV a – 17                          IV b – 31                       IV c – 14                         IV d – 16
IV e – 1                            IV f – 5                          V a – 19                          III g – 3

kl. V b-d, VI, VII a – 11:45 – 14:45 (obiad – 11:30)
- dodatkowi opiekunowie: p. P. Taube, ks. M. Kwiatkowski, p. M. Licau, p. C. Lubińska-Gliwa
- kl. V i VII a – wyruszają do hali – 12:30
- kl. VI – 12:40

Przydział sal:
V b – 18                        V c – 10                          V d – 21
VI a – 15                       VI b – 3                           VI c – 1              VI d – 11              VII a - 17

 

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 11 IX

Pokaz karate „Sakura" – około 10 minut – w sali gimnastycznej
7:30 – klasy IV – VII – obecne w szkole
8:25 – klasy I – III – obecne w szkole

Zmiana sal:
1. V d dz. – sala 10
2. V b chł. – sala 10
3. VI d chł. – biblioteka (ustawiamy się przy sali 6)
4. VI b chł. – sala 21a                               kl. VI d – sala 5
5. IV f chł. – sala 21 a                               kl. IV a – sala 5
6. V c – sala 10
7. VI b – sala 14

p. J. Gronek III c – 10:15 – 13:00
4. zajęcia – p. J. Labudda
5. zajęcia – p. T. Hebel
6. zajęcia – p. M. Ryncarz

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 8 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
8 IX 2017 r. (piątek)

Zmiana sal:
1. VI b – sala 10
2. IV c – sala 10 kl. V c chł. – sala 27 – j.angielski
3. V b – biblioteka (ustawiamy się przy s.6)
4. VI a – biblioteka (ustawiamy się przy s.6)
5. V d dz. – biblioteka (ustawiamy się przy s. 6)
6. V b chł. – s. 10
7. VI d dz. – sala 10

p. J. Gronek III c – 7:30 – 11:00
1. zajęcia – p. M. Jastrzębska
2,3. zajęcia – p. J. Pałkowska
4. W-F – p. J. Dobrzeniecka

p. B. Skwara II c – 10:15 – 13:00
4. zajęcia – p. J. Labudda
5. W-F – p. J. Klim
6. zajęcia – p. J. Pionke

p. H. Wojtaś I c – 11:10 – 14:00
5. zajęcia – p. M. Dmowska
6. zajęcia – p. D. Gibas
7. zajęcia – p. J. Oleksiak

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 7 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
7 IX 2017 r. (czwartek)

Pokaz karate dla klas 0 – III w sali gimnastycznej
10:15 – gr. 0 a, 0 b i kl. I a, I c, I d, II c, III e, III f,
11:10 – gr. 0 c i kl. I b, II a, II b, III a, III b, III c, III d, III g
Salę przygotowuje kl. III f, a porządkuje III a.

p. J. Gronek III c – 10:15 – 14:50
4. j. angielski
5. W-F – p. B. Skwara
6. religia
7. zajęcia – p. D. Widera
8. zajęcia – p. I. Kasprzycka-Buc

p. A. Bruska
4. V b – bez zmian
7. VI a – zwolnić                            kl. VI a - kończy zajęcia o 13:00

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 6 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
6 IX 2017 r. (środa)

p. J. Gronek kl. III c – 8:25 – 11:55
1. zajęcia – zwolnić
2. religia
2. IV a całość – p. J. Oleksiak
3. zajęcia – p. J. Pałkowska
4. zajęcia – p. M. Ryncarz
5. W-F – p. I. Kasprzycka-Buc

p. M.Licau
5,6. bez zmian
7. VI c - p. B. Skwara

 

ZMIANY W PLANIE LEKCJI 5 IX

ZMIANY W PLANIE LEKCJI
5 IX 2017 r. (wtorek)

p. J. Gronek III c – 7:30 – 11:00
1. j. angielski
2. zajęcia – p. M. Rathenow
3. zajęcia – p. A. Orlicka
4. zajęcia – p. J. Pałkowska

 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)