DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Sport - Najlepszy sportowiec 2016/2017

Klasyfikacja punktowa chłopców na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2016/2017

  1. Szornak Robert IV d 35 50 100 145 = 330 pkt.
  2. Dylak Grzegorz VI c 15 50 100 145 = 310
  3. Wawrzyniak Alan VI b 50 50 50 15 = 165
  4. Itrych Krzysztof VI d 47 44 50 15 = 156
  5. Krasowski Krzysztof VI b 38 50 50 15 = 153
  6. Kojałowicz Paweł IV d 25 50 75 = 150
  7. Zielonka Hubert VI a 50 50 47 = 147
  8. Labuda Dawid V d 44 50 47 = 141
  9. Kozak Krystian VI e 47 38 50 = 135
  10. Naczk Marcel VI e 41 44 38 = 123
  11. Zdrojewski Mateusz IV b 44 41 31 = 116
  12. Żurek Maciej VI e 47 47 15 = 109
  13. Dettlaff Kamil V d 44 38 15 = 97
  14. Barczyk Dominik VI c 50 41 = 91
  15. Marzejon Stanisław VI e 41 47 = 88
  16. Lewandowski Mateusz 41 44 = 85
  17. Bielski Wiktor VI a 44 38 = 82
  18. Mackiewicz Mciej V a 35 41 = 76
  19. Byczkowski Kamil IV b 25 25 = 50
  20. Szlagowski Adam V d 47 = 47
  21. Ostrowski Miłosz VI e 47 = 47
  22. Skelnik Dawid V d 38 = 38
  23. Mallek Maciej V a 35 = 35
  24. Marchlewski Jakub 35 = 35
  25. Hinz Kamil VI a 15 = 15

Klasyfikacja punktowa dziewcząt na "Najlepszego Sportowca Szkoły" w roku szkolnym 2016/2017

  1. Maciaszek Oliwia VI d 41 50 50 15 15 = 171 pkt.
  2. Rendaszka Julia VI b 44 44 50 28 = 166
  3. Wożyńska Kinga VI c 50 44 50 15 = 159
  4. Adamczyk Weronika VI d 47 50 47 = 144
  5. Kalinowska Magdalena VI c 35 44 44 15 = 138
  6. Stewa Oliwia VI e 41 41 47 = 129
  7. Bemke Natalia VI d 47 41 15 = 103
  8. Trella Nikola VI b 38 41 15 = 94
  9. Gieracz Marika VI d 44 47 = 91
  10. Sobotka Kinga V b 44 44 = 88
  11. Osenkowska Kamila VI e 38 41 = 79
  12. Osiowy Małgorzata IV c 38 40 = 78
  13. Labuda Wiktoria VI e 47 15 = 62
  14. Piątek Magdalena V c 41 15 = 56
  15. Byczkowska Julia V b 38 15 = 53
  16. Jasińska Wiktoria V d 50 = 50
  17. Labuda Monika VI d 47 = 47
  18. Smolińska Klaudia V b 41 = 41
  19. Kreft Martyna V d 25 15 = 40
  20. Helbik Oliwia V d 38 = 38
  21. Treder Wiktoria VI c 38 = 38
  22. Jankowska Patrycja V b 25 = 25
  23. Nowak Nikola IV a 25 = 25

Zasady punktowania w klasyfikacji na "Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi"

Punktacja za udział w zawodach poszczególnej rangi:

  1. Udział w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (MIMS) - 25 pkt.
  2. Udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (PIMS) - 50 pkt.
  3. Udział w Półfinale Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (PWIMS) - 75 pkt.
  4. Udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (WIMS) - 100 pkt.
  5. Udział w Imprezach Masowych (IM) - 15 pkt.

Punktacja za miejsce zajmowane na poszczególnych zawodach sportowych:

Miejsce: MIMS PIMS PWIMS WIMS IM
1. 25 50 75 100 25
2. 22 47 70 95 22
3. 19 44 65 90 19
4. 16 41 60 85 16
5. 13 38 55 80 13
6. 10 35 50 75 10
7. x 32 45 70 x
8. x 29 40 65 x
9. x 26 35 60 x
10. x 23 30 55 x
11. x 20 25 50 x
12. x 17 20 45 x
13. x x 15 40 x
14. x x 10 35 x
15. x x 5 30 x
16. x x x 25 x
17. x x x 20 x
18. x x x 15 x
19. x x x 10 x
20. x x x 5 x

Regulamin klasyfikacji punktowej na "Najlepszego Sportowca Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi"

  1. Klasyfikacja punktowa na "Najlepszego Sportowca Szkoły" prowadzona jest przez cały rok szkolny w kategorii dziewcząt i chłopców klas IV - VI.
  2. Punkty za udział i zajęte miejsce na różnorodnych zawodach sportowych, imprezach rekreacyjnych przyznawane są na podstawie ustalonych kryteriów.
  3. Udział w imprezach masowych odbywających się poza terenem naszego miasta musi być potwierdzony odpowiednim komunikatem, najpóźniej dwa tygodnie od zakończenia zawodów.
  4. Na zawodach sportowych, gdzie obok klasyfikacji drużynowej prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna, punkty przyznawane są również za miejsca indywidualne.
  5. Zawodnicy rezerwowi otrzymują punkty tylko za udział w zawodach.
  6. Nad prawidłowością przyznawania punktów czuwa specjalnie powołana komisja.
  7. Uaktualniana lista co dwa tygodnie ukazywać się będzie w szkolnych gablotach i na stronie internetowej szkoły.
  8. Zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji otrzymają nagrody rzeczowe.
     

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)