DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PODRĘCZNIKI
WYPRAWKA 2017/2018
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

REFORMA EDUKACJI
100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PATRONAT 100-LECIA
PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Sport - Nasze sukcesy 2016/2017

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

  • III miejsce reprezentacji dziewcząt
  • III miejsce reprezentacji chłopców

Czytaj więcej...

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ

  • II miejsce reprezentacji chłopców:

Naczk Marcel VI e
Grzybek Damian
Itrych Krzysztof VI b
Detlaf Kamil VI d
Wawrzyniak Allan VI b
Zielonka Hubert VI a
Hinc Kamil VI a

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  • VI miejsce reprezentacji chłopców
  • III miejsce indywidualnie - Krasowski Krzysztof VI b

Zielonka Hubert VI a
Krasowski Krzysztof VI b
Wawrzyniak Allan VI b
Itrych Krzysztof VI d
Detlaf Kamil VI d
Naczk Marcel VI e
Byczkowski Kamil IV b
Kasprzyk Kacper IV b
Zdrojewski Mateusz IV b
Kosman Tomasz IV c
Niemczyk Szymon IV c
Szornak Robert IV d

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

  • I miejsce reprezentacji chłopców:

Zielonka Hubert VI a
Krasowski Krzysztof VI b
Wawrzyniak Allan VI b
Itrych Krzysztof VI d
Detlaf Kamil VI d
Naczk Marcel VI e

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI KOSZYKÓWCE

  • IV miejsce reprezentacji chłopców:

Kozak Krystian VI e
Naczk Marcel VI e
Ostrowski Miłosz VI e
Marzejon Stanisław VI e
Madeja Daniel VI c
Barczyk Dominik VI c
Dylak Grzegorz VI c
Miller Kacper VI e
Polesa Artur VI e
Itrych Krzysztof VI d

MISTRZOSTWA RUMI W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

  • I miejsce reprezentacji dziewcząt
  • I miejsce reprezentacji chłopców

Bieg na 30 m:

  • I miejsce - Stewa Oliwia VI e
  • III miejsce - Adamczyk Weronika VI d
  • I miejsce - Wawrzyniak Allan VI b
  • VI miejsce - Zielonka Hubert VI a

Skok wzwyż:

  • I miejsce - Osenkowska Kamila VI e
  • II miejsce - Stawicka Kamila VI c
  • I miejsce - Itrych Krzysztof VI d
  • III miejsce - Barczyk Dominik VI c

Trzyskok:

  • II miejsce - Stewa Oliwia VI e
  • III miejsce - Labuda Wiktoria VI e
  • II miejsce - Itrych Krzysztof VI d
  • V miejsce - Wawrzyniak Allan VI b

Pchnięcie piłką lekarską:

  • I miejsce - Labuda Wiktoria VI e
  • II miejsce - Rendaszka Julia VI b
  • V miejsce - Marzejon Stanisław VI e
  • VI miejsce - Lewandowski Mateusz VI c

Rzut piłką lekarską w tył:

  • I miejsce - Rendaszka Julia VI b
  • II miejsce - Patok Julia VI e
  • II miejsce - Lewandowski Mateusz VI c
  • III miejsce - Marzejon Stanisław VI e

Bieg na 600 m dz. / 1000 m ch.:

  • II miejsce - Maciaszek Oliwia V d
  • III miejsce - Stawicka Kamila VI c
  • III miejsce - Zielonka Hubert VI a
  • IV miejsce - Detlaf Kamil VI d

Sztafeta 4 x 200 m:

  • I miejsce - Adamczyk Weronika VI d,Stewa Oliwia VI e, Osenkowska Kamila VI e, Klinowska Magdalena VI c
  • I miejsce - Itrych Krzysztof VI d, Wawrzyniak Allan VI b, Naczk Marcel VI e, Żurek Maciej VI e

MISTRZOSTWA POWIATU WEJHEROWSKIEGO W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Bieg na 30 m:

12. Stewa Oliwia VI e
14. Adamczyk Weronika VI d
17. Rendaszka Julia VI b

1. Wawrzyniak Allan VI b

Bieg na 600 m:

20. Stawicka Kamila VI c

Bieg na 1000 m:

3. Krasowski Krzysztof VI b
15. Zielonka Hubert VI a

Skok w dal z miejsca:

18. Stewa Oliwia VI e

8. Itrych Krzysztof VI b

Skok wzwyż:

Osenkowska Kamila VI e

4. Itrych Krzysztof VI b

Pchnięcie piłką lekarską:

9. Labuda Wiktoria VI e
10. Wożyńska Kinga VI c
15. Rendaszka Julia VI b

MISTRZOSTWA RUMI W HALOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

Bieg na 30 m:

  • II miejsce - Stewa Oliwia VI e
  • III miejsce - Adamczyk Weronika VI d
  • IV miejsce - Rendaszka Julia VI b
  • I miejsce - Wawrzyniak Allan VI b
  • IV miejsce - Naczk Marcel VI e
  • VI miejsce - Zielonka Hubert VI a

Bieg na 600 m dz. / 1000 m chł.:

  • IV miejsce - Maciaszek Oliwia VI d
  • V miejsce - Stawicka Kamila VI c
  • VI miejsce - Gieracz Marika VI d
  • II miejsce - Zielonka Hubert VI a
  • IV miejsce - Naczk Marcel VI e

Skok w dal z miejsca:

  • II miejsce - Stewa Oliwia VI e
  • V miejsce - Osenkowska Kamila VI e
  • II miejsce - Itrych Krzysztof VI d
  • IV miejsce - Wawrzyniak Allan VI b
  • V miejsce - Kozak Krystian VI e

Skok wzwyż:

  • II miejsce - Osenkowska Kamila VI e
  • IV miejsce - Karpińska Natalia VI e
  • VI miejsce - Adamczyk Weronika VI d
  • VII miejsce - Maciaszek Oliwia VI d
  • II miejsce - Itrych Krzysztof VI e
  • III miejsce - Kozak Krystian VI e
  • IX miejsce - Krasowski Krzysztof VI b

Pchnięcie piłką lekarską:

  • II miejsce - Labuda Wiktoria VI e
  • V miejsce - Rendaszka Julia VI b
  • VI miejsce - Wożyńska Kinga VI c
  • VII miejsce - Kalinowska Magdalena VI c
  • IX miejsce - Bemke Natalia VI d
  • III miejsce - Marzejon Stanisław VI e
  • VI miejsce - Bielski Wiktor VI a
  • VII miejsce - Lewandowski Mateusz VI c

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

  • II miejsce reprezentacji chłopców

Krasowski Krzysztof VI b
Bogucki Olaf VI b
Mackiewicz Maciej V a
Boćkowski Łukasz V a
Krasowski Konrad IV a
Kulling Bartłomiej IV a
Niemczyk Szymon IV d
Kryś Radosław III g
Wawrzyniak Allan VI b - R

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

  • II miejsce reprezentacji chłopców: 

- Szornak Robert IV d
- Dylak Grzegorz VI c
- Kojałowicz Paweł IV d – rezerwowy

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

  • I miejsce reprezentacji chłopców:

- Szornak Robert IV d
- Dylak Grzegorz VI c
- Kojałowicz Paweł IV d – rezerwowy

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

  • I miejsce reprezentacji chłopców:

- Szornak Robert IV d
- Dylak Grzegorz VI c
- Kojałowicz Paweł IV d – rezerwowy

MISTRZOSTWA RUMI W WIELOBOJACH SPRAWNOŚCIOWYCH

 Wielobój skocznościowy – skok w dal

1. Stewa Oliwia VI e – II   1. Itrych Krzysztof VI d – I
2. Osenkowska Kamila VI e – IV   2. Labuda Dawid V d – II

Wielobój skocznościowy – skok wzwyż

1. Labuda Monika VI d - II   1. Kozak Krystian VI e – I
2. Marzejon Stanisław VI e – II

Wielobój rzutowy - rzut piłeczką palantową

1. Wożyńska Kinga VI c – I   1. Zielonka Hubert VI a – II
2. Sobotka Kinga V b – III   2. Barczyk Dominik VI c – IV

Wielobój siłowy - pchnięcie piłką lekarską

1. Labuda Wiktoria VI e – II   1. Lewandowski Mateusz – III
2. Bemke Natalia VI d – IV   2. Bielski Wiktor VI a – V

Wielobój szybkościowy – bieg na 100 m

1. Adamczyk Weronika VI d – II   1. Wawrzyniak Alan VI b – I
2. Osiowy Małgorzata IV c – V   2. Żurek Maciej VI e – II

Wielobój szybkościowy – bieg na 300 m

1. Rendaszka Julia VI b – I   1. Mackiewicz Maciej V a – IV
2. Kalinowska Magdalena VI c – III   2. Naczk Marcel VI e – V

Wielobój wytrzymałościowy – bieg na 600 m

1. Treder Wiktoria VI c – V

Wielobój wytrzymałościowy – bieg na 800 m / 1000 m

1. Maciaszek Oliwia VI d – I   1. Krasowski Krzysztof VI b – I
2. Gieracz Marika VI d – II   2. Zdrojewski Mateusz IV b – IV
                                         3. Dettlaff Kamil VI d – V

XX MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE - KONKURENCJE BIEGOWE DZIEWCZĄT

Bieg na 60 m
2004
1. Stewa Oliwia VI e – IV
2005
1. Adamczyk Weronika VI d – I
2. Nowak Nicola IV a – VII

Bieg na 300 m
2004
1. Kalinowska Magdalena VI c – III
2005
1. Rendaszka Julia VI b – III
2. Jankowska Patrycja V b – VII

Bieg na 600 m
2004
1. Wożyńska Kinga VI c – III
2. Trella Nikola VI b – IV
2005
1. Byczkowska Julia V b – V
2. Nowak Nikola IV a – VIII

Bieg na 800 m
2004
1. Maciaszek Oliwia VI d – I
2. Gieracz Marika VI d – III
2005
1. Piątek Magdalena V c – IV

XX MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE - KONKURENCJE BIEGOWE CHŁOPCÓW

Bieg na 60 m
2004
1. Wawrzyniak Alan VI b – I
2. Żurek Maciej VI e – II
2005
1. Labuda Dawid V d – I
2. Mallek Maciej V a – VI

Bieg na 300 m
2004
1. Itrych Krzysztof VI d – III
2. Kozak Krystian VI e – V
2005
1. Naczk Marcel VI e - III
3. Mackiewicz Mciej V a – VI

Bieg na 600 m
2004
1. Krasowski Krzysztof VI b – I
2005
1. Zielonka Hubert VI a – I
2. Byczkowski Kamil IV b – VII

Bieg na 1000 m
2004
1. Dettlaff Kamil VI d – III
2005
1. Zdrojewski Mateusz IV b – III
2. Szornak Robert IV d – VI

XX MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE - KONKURENCJE TECHNICZNE DZIEWCZĄT

Skok w dal:
2004
1. Stewa Oliwia VI e - IV
2. Osenkowska Kamila VI e – V
2005
1. Adamczyk Weronika VI d – II

Skok wzwyż:
2004
1. Maciaszek Oliwia VI d – IV
2. Trella Nikola VI b – V
2005
1. Smolińska Klaudia V b – IV
2. Helbik Oliwia V d – V

Rzut piłeczką palantową:
2004
1. Wożyńska Kinga VI c – I
2005
1. Jasińska Wiktoria V d – I
2. Sobotka Kinga V b – III

Pchnięcie piłką lekarską:
2004
1. Kalinowska Magdalena VI c – VI
2005
1. Bemke Natalia VI d – II
2. Rendaszka Julia VI b – III
3. Kreft Martyna V d – VII

XX MISTRZOSTWA RUMI W LEKKIEJ ATLETYCE - KONKURENCJE TECHNICZNE CHŁOPCÓW

Skok w dal:
2004
1. Wawrzyniak Alan VI b – I
2. Itrych Krzysztof VI d – II
3. Labuda Dawid V d – III
4. Marcel Naczk VI e – IV

Skok wzwyż:
2004
1. Kozak Krystian VI e – II
2. Krasowski Krzysztof VI b – V
2005
1. Skelnik Dawid V d – V

Rzut piłeczką palantową:
2004
1. Barczyk Dominik VI c – I
2. Marzejon Stanisław VI e – IV
2005
1. Zielonka Hubert VI a – I
2. Szlagowski Adam V d – II

Pchnięcie piłką lekarską:
2004
1. Bielski Wiktor VI a – III
2. Lewandowski Mateusz – IV
2005
1. Ostrowski Miłosz VI e – II
2. Marchlewski Jakub – VI

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)