Aktualności
Plan lekcji
Sport
Sukcesy szkoły
Archiwum
Rada rodziców Galeria fotografii Publikacje Dokumenty szkoły

  budynek1 wybierz
  budynek2
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

FESTYN 2018R.

12 maja godz.12:00-15:00

Sponsorzy

PODRĘCZNIKI
REKRUTACJA 2018/2019
ULICE W OBWODZIE SP1
PRZEDSZKOLE
SUPER PRZEDSZKOLAKI
"POCIĄG DO EDUKACJI"
REFORMA EDUKACJI
RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Arkadiusz Skrzyński
godziny przyjęć:
  wtorek 7:30 - 9:00             (Kościelna 6)
czwartek 14:30 - 16:30 (Rodziewiczówny 10)

Dzwonki
1)  7:30 - 8:15  
2)  8:25 - 9:10  
 3)  9:20 - 10:05  
  4)  10:15 - 11:00  
  5)  11:10 - 11:55  
  6)  12:15 - 13:00  
  7)  13:15 - 14:00  
  8)  14:05 - 14:50  
  9)  15:00 - 15:45  
10)  15:55 - 16:40  

​ 

Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:30 - 15:30
piątek
7:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Najlepsi uczniowie

I PÓŁROCZE 2017/2018

14 i 20 lutego 2018 r. odbył się apel dla klas IV i klas V - VII podsumowujący naszą pracę w I półroczu roku szkolnego 2017/2018. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyższą oraz zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, zostali wyróżnieni i zaproszeni przez Dyrektora Pana Arkadiusza Skrzyńskiego do pokazania się całej społeczności szkolnej. Mamy zaszczyt zaprezentować  naszych najlepszych uczniów z poszczególnych klas:

klasa IV A - Maja Strongowska, Amelia Maciborko, Wiktor Rogowski, Jan Ostojski – Żurek, Michał Marchewicz, Aleksandra Rozalewicz,

klasa IV B - Amelia Ryncarz, Emilia Erlich, Maciej Kitowski, Dominika Stewa, Aleksandra Kotarba, Szymon Alukonis, Beata Franiak, Kornelia Łapińska, Maciej Neyman, Mateusz Penkowski, Igor Patelczyk, Dominik Nowocieński,

klasa IV C - Maja Olender, Julia Janik, Maja Itrych, Samuel Mitrosz, Mrcel Malec, Laura Sobolewska, Nikola Bogacka,

klasa IV D - Antonina Chaber, Antonina Dopka, Michał Dulas, MalgorzataDylak, Bartosz Grzelczyk, Oliwia Kielch, Wojciech Osiowy, Maciej Makowski, Agata Osińska, Antonina Radtke, Weronika Szynalik,

klasa IV E - Patrycja Prociewicz, Oliwia Wielgos, Wiktoria Kobus, Nikola Uzdrowska, Tymon Truszyński, Jakub Wolicki, Anna Szczygłowska, Mateusz Cyniak, Marcel Robaszkiewicz, Tymon Rumian,

klasa IV F - Marcel Podgórny, Wiktoria Pscolovskas, Julia Zajda, Sara Rakowska, Wiktoria Hoppa, Jakub Steinke, Tomasz Dorosz, Paulina Duc, Amelia Mielewczyk, Oskar Bladowski, Dominika Hebel, Sandra Krause, Kordian Wierciszewski, Kinga Łojewska, Zuzanna Papke, Krystian Wierciszewski, Natalia Wajdzik,

klasa IV G - Tomasz Łaga, Bartosz Kazanecki, Zuzanna Budzyńska, Szymon Kanczkowski, Alicja Zakrzewska, Oliwia Golebiewska, Weronika Górska, Julia Żygowska, Patryk Kosikowski, Matylda Skierka, Filip Stefanowski, Julia Wojciechowska,

klasa V A - Magdalena Siedlewska, Olgired Górski, Amelia Klebba, Bartłomiej Kulling, Dawid Karczewski, Patrycja Kwiek, Jan Smętek, Natalia Mocarska, Kornelia Windorbska,

klasa V B - Natalia Hinz, Julia Boike, Natalia Krasnodębska, Klaudia Gliwińska, Mateusz Zdrojewski, Maja Prys, Dominik Bury, Wiktoria Krause, Bartłomiej Skelnik, Nikola Czaja,

klasa V C - Małgorzata Osiowy, Aurelia Skowrońska, Wiktoria Świerszcz, Zuzanna Neyman, Julia Wróbel, Olga Żornaczuk, Tymoteusz Baranowski, Martyna Pleskot, Natalia Miotk, Maja Trafna, Bartosz Janiak, Weronika Mielewczyk, Mikołaj Stępnik, Konrad Hennig, Amelia Blaszczyk, Kinga Socha, Kotłowska Natalia, Kotłowski Krzysztof,

klasa V D - Paweł Kojałowicz, Paulina Obłuda, Szymon Worzywoda, Krzysztof Pijanowski,

klasa VI A - Milosz Niemczuk, Nikola Wasiewicz, Oliwia Kurkowska, Grzegorz Dempc, Maximilian Jasiński, Marcin Marchewicz, Wiktoria Pastuszczak, Wiktoria Miłek, Wiktoria Rydzewska, Paulina Sokołowska, Nikola Andrałojć, Apolonia Gorszewska, Wiktoria Kwiatkowska, Maciej Mallek,

klasa VI B - Adrianna Cylka, Monika Lidzbarska, Zuzanna Pater, Wojciech Gliwa, Patrycja Jankowska, Weronika Krasnodębska, Bartłomiej Bradtke, Julia Byczkowska, Weronika Marzec, Zuzanna Skierka, Kornelia Czerlik, Dominika Szulc,

klasa VI C - Wiktoria Majkowska, Jakub Kuraczyk, Martyna Toruńczak, Malwina Szuta, Oskar Maćkowiak, Konrad Wilimski, Jakub Marchlewski,

klasa VI D - Borys Donderowicz, Magdalena Borkowska, Lena Florczyk, Oliwia Helbik, Marcin Marcjański, Dawid Skelnik,

klasa VII A - Milena Franiak, Paweł Kardas, Emilia Kulaszewicz, Mikołaj Stewa,

klasa VII C - Mikołaj Florczyk, Grzegorz Dylak, Kamila Stawicka, Sandra Przyłucka,

klasa VII D - Marta Śniadach, Marika Gieracz, Maja Łazarek

klasa VII E - Daria Domżalska,

 

Na wyróżnienie zasłużyli również uczniowie z wzorową frekwencją, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej od początku roku szkolnego:

klasa I A - Amelia Szmeichel, Adam Dobrzyński,

klasa I B - Weronika Prasołek, Rafał Labudda, Jakub Skowroński,

klasa I C - Patrycja Pluta,

klasa I D - Wiktoria Czaja, Emilia Hinz, Zuzanna Jankowska,

klasa I E - Eliza Lewnau, Rafał Szmytka, Dominik Wincenciak, 

klasa I F - Franciszek Wachowiak,

klasa II A - Natalia Krause, Sebastian Nowocieński,

klasa II B - Aleksandra Olszewska, Kuba Sznek,

klasa II C - Marta Hebel, Urszula Węglewska, Marceli Hinca, Patryk Pluta,

klasa III A - Maja Trella, Cezary Kulling,

klasa III B - Paulina Jankowska, Lena Mallek,

klasa III C - Dawid Bury, Kordian Zieliński,

klasa III D - Wiktor Malewski,

klasa III E - Mateusz Prasołek, Wojciech Siudmiak,

klasa III F - Natalia Stankowska, Mateusz Czoska,

klasa III G - Jan Olszowy,

klasa IV C - Maja Olender,

klasa IV D - Jakub Pałyzga,

klasa IV E - Anna Szczygłowska, Oliwia Wielgos,

klasa IV F - Amelia Mielewczyk, Krystian Wierciszewski,

klasa V C - Zuzanna Neyman, Bartosz Janiak,

klasa V D - Michał Kulesza, Wiktoria Mrozowska, Krzysztof Pijanowski,

klasa VI A - Daniel Domagała,

klasa VI B - Paweł Blok, Kornelia Czerlik,

klasa VI C - Jakub Pokropski,

klasa VII B - Jakub Trella, Wiktoria Treder,

klasa VII D - Kacper Gierszewski, Maja Łazarek, Weronika Adamczyk.

 

oraz uczniowie, którzy otrzymali Pochwałę Dyrektora Szkoły uzyskujac 200 lub więcej punktów wg punktowego systemu oceny zachowania:

klasa IV A - Maja Strongowska, Amelia Maciborko,

klasa IV C - Maja Olender, Julia Janik, Nikola Bogacka,

klasa IV D - Maciej Makowski,

klasa IV E - Oliwia Wielgos, Jakub Wolicki, Tymon Rumian,

klasa IV F - Marcel Podgórny, Julia Zajda, Sara Rakowska,

klasa IV G - Tomasz Łaga, Bartosz Kazanecki, Zuzanna Budzyńska, Alicja Zakrzewska, Oliwia Golebiewska, Weronika Górska, Julia Żygowska, Patryk Kosikowski, Matylda Skierka, Julia Wojciechowska, Alicja Fitek, Katarzyna Nowak.

klasa V A - Magdalena Siedlewska, Patrycja Kwiek,

klasa V B - Natalia Hinz, Julia Boike, Klaudia Gliwińska, Dominik Bury,

klasa V C - Małgorzata Osiowy, Aurelia Skowrońska, Zuzanna Neyman, Julia Wróbel, Olga Żornaczuk, Martyna Pleskot, Maja Trafna, Weronika Mielewczyk, Amelia Blaszczyk, Kotłowska Natalia,

klasa V D - Paweł Kojałowicz,

klasa VI A - Milosz Niemczuk, Oliwia Kurkowska, Wiktoria Rydzewska, Zuzanna Bużan, Karolina Szalast,

klasa VI B - Adrianna Cylka, Monika Lidzbarska, Zuzanna Pater, Patrycja Jankowska, Weronika Krasnodębska, Julia Byczkowska, Zuzanna Skierka, Kornelia Czerlik, Dominika Szulc,

klasa VI C - Wiktoria Majkowska, Jakub Kuraczyk, Oskar Maćkowiak,

klasa VII A - Milena Franiak, Paweł Kardas, Emilia Kulaszewicz, Mikołaj Stewa, Agata Jachowska,

klasa VII BOliwia Gołuńska,

klasa VII E - Daria Domżalska, Dominika Domżalska, Chilla.

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)