DZIENNIK ELEKTRONICZNY

vulcan

PATRONAT 100-LECIA
REFORMA EDUKACJI
REKRUTACJA

Rekrutacja 2017/2018 

  Oddziały przedszkolne
1. Informacja o rekrutacji
2. Wniosek
3. Oświadczenia
4. Oświadczenie woli
    przyjęcia do oddziału
    przedszkolnego

      Klasy I
1. Informacja o rekrutacji
2. Zgłoszenie z obwodu
3. Wniosek spoza obwodu
4. Oświadczenia
5. Oświadczenie woli
    przyjęcia do kl. I                                                                                     

WYWIADY NA 100-lecie

           Obejrzyj

100-lecie na Facebooku

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku.

RODZYNKI Z JEDYNKI
gazetka
REGULAMIN PORZĄDKOWY

Jednym z ważniejszych priorytetów szkoły jest bezpieczeństwo uczniów, należy więc bezwzględnie przestrzegać REGULAMINU, REGULAMINU SZATNI oraz PROCEDUR.

PODRĘCZNIKI
Stomatolog

       Gabinet czynny 
od poniedziałku do piątku
        8:00 - 13:00
    Rejestracja osobista
         w gabinecie.

PREZENTACJA SZKOŁY

Nowa prezentacja
o naszej szkole!

Zobacz video

Świetlica szkolna

Czynna codziennie
7:00 - 17:00
Obiady w godz.
10:55 - 13:30

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Irena Kopaczewska
godziny przyjęć:
wtorek 8:00 - 10:00
środa  14:30 - 16:30

WYPRAWKA SZKOLNA 2016/2017
Dzwonki
1)  7:30 - 8:15
2)  8:25 - 9:10
 3)  9:20 - 10:05
  4)  10:15 - 11:00
  5)  11:10 - 11:55
  6)  12:10 - 12:55
  7)  13:10 - 13:55
  8)  14:05 - 14:50
  9)  15:00 - 15:45
10)  15:55 - 16:40
​ 
ULICE W OBWODZIE SP1
Sekretariat szkoły

poniedziałek - czwartek
7:00 - 16:00
piątek
7:00 - 15:30

W wakacje 8:00 - 15:00

Legitymacje szkolne

WYPADKI W SZKOLE
KONKURSY
Wynajem szkoły

Zobacz regulamin oraz cennik wynajmu pomieszczeń i obiektów sportowych szkoły.

 

 


Sukcesy szkoły

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

MAJ

  • Wiktoria Rydzewska, Wiktoria Pastuszczak i Nikola Andrałojć (kl.VA)  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej
  • KWIECIEŃ

 

  • Twórczy Konkurs Miejski "Leśne opowieści"  Wyróżnienia: - w kategorii poezja – Nikodem Reszka kl. VI b,  - w kategorii proza: Weronika Adamczyk kl. VI d, Marika Gieracz kl. VI d, Marta Śniadach kl. VI d.   I miejsce w kategorii proza - Zuzanna MIŁEK  VI a
  • I miejsce  drużyna: Amelia Błaszczyk, Kinga Socha, Olga Żornaczuk, Natalia Kotłowska z IVC

    II miejsce  drużyna: Marta Śniadach i Maja Łazarek z VID

    III miejsceOliwia Helbik z VD              w Międzyszkolnym Konkursie Mody Ekologicznej

  • Julia Trocka III b - laureatka finału Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III
  • Oliwia Kurkowska, Miłosz Niemczuk, Wiktoria Rydzewska i Nikola Wasiewicz Va -  III miejsce drużynowo w Turnieju Ekologicznym
  • Julia Żornaczuk 0c - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Przedszkolnej "W krainie bajek"
  • Adrian Kreft IV B - II miejsce, Olivia Helbik V D - III miejsce w XIX edycji konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"
  • Olivia Helbik Vd - wyróżnienie W XVI Wojewodzkim konkursie plastycznym "Tu Żyjemy" motto: "Z paletą barw przez Trójmiasto"

 

MARZEC

  • Paweł Kojałowicz IVd - III miejsce w XXIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
  • Julia Trocka III b -  III miejsce, Amelka Maciborko  III a oraz Marcel Podgórny III g - wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Weronika Latos IIg -  wyróżnienie na eliminacjach środowiskowych XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej
  • STYCZEŃ
  • Małgorzata Osiowy IVc, Aurelia Skowrońska IVc, I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Poezja jednego autora - Wanda Chotomska"

GRUDZIEŃ

  • Natalia Miotk IVc i Alicja Turyczyn VIa - I miejsce w kategorii zespoły oraz Magdalena Siedlewska z IVa w kategorii soliści - I miejsce w Konkursie „ Kaszëbskô Piesnia" 
  • Niemczuk Miłosz kl. Va - wyróżnienie, Piotr Rajtar kl. IVd - wyróżnienie, Skierka Zuzanna kl. Vb - wyróżnienie w XXIII Pomorskim Konkursie ,,Gwiazdka tuż ,tuż"
  • Maja Pranczke VIa, Oliwia Helbik- I miejsce w Konkursie Plastyczno-Filmowym „Ucieknij nałogom w pasje" 
  • Monika Lidzbarska Vb - II miejsce w Konkursie Plastyczno-Filmowym „Ucieknij nałogom w pasje" 
  • Malwina Szuta Vc - III miejsce w Konkursie Plastyczno-Filmowym „Ucieknij nałogom w pasje" 
  • Mikołaj Bogusławski i Paweł Grzelka VIc - I miejsce w kategorii Film w Konkursie Plastyczno-Filmowym „Ucieknij nałogom w pasje" 
  • Sandra Przyłucka VIc - II miejscew kategorii Film w Konkursie Plastyczno-Filmowym „Ucieknij nałogom w pasje" 
  •  Bartek Stromski, Tomasz Gryzik, Marika Gieracz VId - III  miejsce w kategorii Film w Konkursie Plastyczno-Filmowym „Ucieknij nałogom w pasje
  • Maxymilian Bloch IIIb - I miejsce oraz "Nuteczki z Jedyneczki" w składzie: J. Borońska, A. Gałuszka, K. Łapińska, W. Łepkowska, M. Neyman, E. Erlich, N. Wcisłek i A. Ryncarz - III miejsce w Przeglądzie Pastorałek dla dzieci

LISTOPAD

  • Skowrońska Aurelia IVc - I miejsce, Kolińska Amelia Vc - II miejsce, Urbaniak Karolina IVa - III miejsce, Kotłowska Natalia IVc, Siedlewska Magdalena IV a i Rajtar Piotr IVd - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Historycznym "W poszukiwaniu własnych korzeni" w Kategorii Drzewo Genealogiczne
  • Windorpska Kornelia IVa- I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym "W poszukiwaniu własnych korzeni" w Kategorii Album Rodzinny
  • Mikołaj Bogusławski VIc -  I miejsce w Powiatowym Konkursie "Uzależnienia XXI wieku" w kategorii: Film
  • Wiktoria Kwiatkowska Va - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Uzależnienia XXI wieku" w kategorii: Praca plastyczna
  • XVII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej „Spotkanie z Piosenką Patriotyczną
  • W kategorii klas 0- I - soliściI miejsce - Blanka Lipińska
  • W kategorii klas 0- I – zespoły: I miejsce - „Smyki"
  • W kategorii klas II- III- soliści: II miejsc e-  Róża Drozdowska, III miejsce- Antoni Zalach- SP 1 w Rumi
  • W kategorii klas II – III- zespoły: II miejsce -  „Gwiazdeczki"
  • W kategorii klas IV- VI- soliści: II miejsce: Nikodem Reszka, III miejsce: Magdalena Siedlewska
  • W kategorii klas IV- VI – zespoły: I miejsce-  „Aktimelki”, II miejsce- „Wesoła Trójka” 

 PAŹDZIERNIK

  • Monika Labuda  VI d  - I miejsce, Wojciech Gliwa Vb - wyróżnienie w finale Wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Twórczego  „Wielkie tematy – Jesteśmy świadkami miłosierdzia" 

Copyright © Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rumi - 2014 (Agnieszka Gryzik)